Arkadaslar bir bakın 5 dk nızı almaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İncİnat

İncİnat

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar bir bakın 5 dk nızı almaz.
selam arkadaslar benim okulda cok samimi oldugum bir kız arkadasım var ona karsı farklı duygular besliyorum ama reddedilmekten korkuyorum sizce ne yapmalıyım ? İlk defa özelimi paylasıyorum sizi ailem gibi gördügüm için lütfen dalga gecmeden yorum yapın

Mücahit G

Mücahit G

Üye
Bana sorarsan hiç teklif falan etme. %99 reddeder. Ve 5 yıl peşinden koşsan yinede çıkmaz senle

anılbaran

anılbaran

Üye
aynı konumdayız gardaş ,Aslında çeveremdeki vatandaşlara bu ince mevzularda taktik veririm bir çogu bu taktiklerin işe yaradıgını söyler . Yani kendimden başka herkesin sorunu çözdüm :DGerçi ben bıraktım ince işleri, kapattım artık o defterleri yani ;) bizden geçti artık . Devir gençlerin devri ya şimdi sizin yaşlar kaç ? Kız nasıl iyi birimi çevresi tarafından iyi biri olarak mı gözüküyor ? Çoook mu güzel :D

Mücahit G

Mücahit G

Üye
Benim 15

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
bence teklif et arkadaşım ilk reddedilen sen degilsin psikolojik harp uygulamiş olursun bu eyleminden sonra sana farklı baktıgını göreceksın bakişlarından kolay gelsın

İncİnat

İncİnat

Üye
    Konu Sahibi
aynı konumdayız gardaş ,Aslında çeveremdeki vatandaşlara bu ince mevzularda taktik veririm bir çogu bu taktiklerin işe yaradıgını söyler . Yani kendimden başka herkesin sorunu çözdüm :DGerçi ben bıraktım ince işleri, kapattım artık o defterleri yani ;) bizden geçti artık . Devir gençlerin devri ya şimdi sizin yaşlar kaç ? Kız nasıl iyi birimi çevresi tarafından iyi biri olarak mı gözüküyor ? Çoook mu güzel :D

çoook :D

juristokrat

juristokrat

Üye
eğer ciddi anlamda hoşlanıyor ya da seviyorsan git açıl kardeşim.açlmadkça seviyor mu sevmiyor mu düşüncesi aklından gitmez harap olursun.bu ret cevabı almaktan beter eder seni.hem daha çok küçüksün daha neler çıkar karşına onu ulaşılmaz zannetme,yanılırsın.

CarpeDiemm19o5

CarpeDiemm19o5

Üye
ağzını falan aramaya çalıs belki oda sana karsı bsıyler hıssedıyodur belli etmıyodur olamazmı :bilmm??

Kǔr Şâd

Üye
Öyle uğraşma kardeş, onu takip et biraz gözlerinle, baktın bolca göz göze geliyorsunuz okul çıkışı çek kenara.. Öyle çıkmak gibi şeylerde söyleme. Ama güzel giyin bak, gömleği içeri sok kemer tak ceketi giy falan böyle parfüm falanda sık o gün kendine. Dişlerinide fırçala mümkünse kafayıda kazıt ( gömlek giyince kafa kazınık olunca çekici olursun bkz: deli dumrul ) sonra git de ben sana karşı boş değilim, eğer uygun görürsen seninle bir birliktelik isterim.

İncİnat

İncİnat

Üye
    Konu Sahibi
karar verdim pazartesi açılacagım arkadaslar :) dua edin

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
:) :) :hmmm
uzun suredır berabersenız hanı su kanka samımıyetı ıcındeysenız. Bı derdı oldugunda paylasıyorsa sana karsı samımıyse.... Bılkı senı dostu olarak goruyor.....

Ama

oyle ozelını paylaşmıyorsa arkadaş olarak ıyı anlaşıyorsanız. Normal bır arkadaşlık cercevesınde gunler gecıyorsa bir şansın var demektır....

Kızın cok yakın kız arkadaşlarından bırıyle konuş... Ancak konusacagın kızın sevgılısı olsun. Yoksa çomak sokabılır olaya....
Sen derdını bu arkadaşa anlat oda gıdıp caktırmadan ustelemeden konu konuyu açmış gıbı yapsın senın kızın agzını arasın...
Sorsun felan ıste sevdıgın ılgı duydugun bırı varmı gıbısınden.....
mutlaka ogrenır arkadaşı bır sekılde. Kızlar kendı aralarında bu konuda rahattırlar...

Dedıgımı yap derım... Cekınecek utanacak bısey yok rahat ol gıt arkadaşına anlat oda gıdıp yoklasın kızı...
Sonucta boyle seyler hayatımızın bır parcası....

İncİnat

İncİnat

Üye
    Konu Sahibi
çok samimiyiz kızla ne der bilmiyorum kararsızım :/

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
bu arada sunuda soyleyeyım...
Demıssınya pazrtesı acılacagım....

Egerkı senı dostu olarak goruyorsa sen gıdıp pat dıye acılırsan....
1-en ıyı dostunu kaybedeceksın
2-hıcbırsey eskısı gıbı olmayacak
3- 2 nızde üzgün olacaksınız.
4- egerkı acılınca sana sunu soylerse
bız arkadastık ben senı kardesım olarak gordum neden boyle dusundun
dıye bır karsılık alırsan onu sevdıgını soyledıgıne bın pısman olacaksın.
Cunku onu tamamen kaybedeceksın... Resmen dunyan yıkılmış olacak

ama senı dost olarak goruyorsa kı bunu yukarda dedıgım gıbı ogren.
Cok ıyı dost olursun ona karsı olan aşkın sadece sevgı saygı olarak kalır.
Elbet bırgun baskasını seveceksın o zaman bu kızın dostun olarak kalmasını ısteyecektın.... Ama iş işten gecmıs olacak

Bu yorumu tecrubeyle yazdım.. Aynısı başımdan geçti kardeşim...
1000 düşün 1 konuş derim.

İncİnat

İncİnat

Üye
    Konu Sahibi
mantıklı ama şimdilik kimse araya girsin istemiyorum kızın arkadası falan zor ya :/ benim basıma da geldi araya baskasını sokunca olaylar karısıyor

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
tmm kardes.. Dusun tasın...
Ozellıkle yukarda dedıgım gıbı.
Olaya karıstıracagın arkadas kızın cok yakın arkadaslarından bırı olsun ve sevgılısı olması şart

İncİnat

İncİnat

Üye
    Konu Sahibi
sevgilisi derken?

Türe

Türe

Üye
çok zordur bilirim açılmak :hmmmm ama ben de lumiere ye katılıyorum

İncİnat

İncİnat

Üye
    Konu Sahibi
abi vazgecirmeyin beni ya :)

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
abi vazgecirmeyin beni ya :)

hayır bak senı vaz gecırmıyorum.
Olayın daha kotu olmaması ıcın yardım etmeye calısıyorum...

Sevgılısı derken?

Bak sımdı dıyelım senın adın murat sen aslıyı sevıyorsun.. Aslı sevdıgın kız..
Sen aslının cok yakın arkadaşı gizemle konuşacaksın ama gizemın sevgılısı olacak ve aslının cok yakın arkadası olmak zorunda..
Gızemın sevgılısı dıyelımkı ömer..
Gızemın sevgılısı olmalıkı olaya cokmak sokmasın.

Anladın degılmı ??? İsimlerı uydurdum tabıkı.
Ali veli elif merve de olabılır herneyse. :ehe

İncİnat

İncİnat

Üye
    Konu Sahibi
cesaraetimi toplayıp şimdi arayacagım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...