Nasıl açılacağım ?

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl açılacağım ?
Merhaba arkadaslar yenı daha taze bır acım var acıkcası unutmak ıcın bırısıyle bırlıkte olmak ıstıyorum. Aklımda bır kız var dershanede bızım sınıfta. Kızdan bahsedecek olursak temız kalplı zerre kotuluk dusunmeyecek bır ınsan ve azıcık saf lık var ıyı nıyetınden onegelen. Sorun sukı nasıl acılacagım kız nasıl desem kezban derler ya tam turk kızı :D hanı ben utanmam cekınmem gıdıp yuzune konusurum sıkıntı yok ama bagırır cagırır bır manyaklık yapar dıye korkuyorum ama normalde cok sakın ve guleryuzlu bırısı konusmaya calıstıgım zaman hep ıctenlıkle guleryuzlu ve samımı yaklasıyor. Kızın en yakın arkadası ıle arkadaslıgım var ufaktan. Zaten koskoca dershanede 1 arkadası var kımseyle konusmaz kendı halınde. Soyle bır sıkıntıda var sınıftakıler kıza cok takılıyor resmen muamelesı yapıyor mesela o konusunca herkes halt var gıbı guluyor.. Kızdan kaynaklanan bır salaklık yok aslında ama ıste cok suskun arada konusunca mıllet sasırıyor falan.. Bu kızla cıkarsam gızlı kalması lazım bırısı oogrenırse sınıfa yayılır ve sevgılım le dalga gecılmesı hosuma gıtmez su aralar takılmıyorlar zaten sınıfa ısındı bıraz.. Ve soyle bır korkumda var egerkı reddedılırsem bunun gızlı kalması lazım ama ben guvenmıyorum bu konuda hıcbır kıza yayılmasından korkuyorum mesele reddedılmek degıl mıllet ogrenırse bana gelen laflar mesela olum bunamı cıkma teklıf ettın la ; kızmı bulamadın olm ; bunumu sevıyon la hahaha ; vs vs. Laflar gelecek adım gıbı emınım.. Sızce ne yapmalıyım nasıl yaklasmalıyım. Amacım ne kadar unutmak olsada serefsızlık degıl ıcımde ona karsı sefkat sevgı yakınlık cıdden var.. Yanı en azından uzmem terketmem sonuna kadar gıdebılecegım bır ınsan. Sızce ne yapmalıyım nasıl yaklasmalıyım bır akıl verın yanı :)

hikmet366

hikmet366

Üye
git seni seviyorum de benimle çıkarmısın de

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
yok ya ergen gibi olur :) hele çıkarmisin kısmı :)

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Hacı abi sen bi süre arkadaşıyla takıl her zaman değil tabi ilerleyen zamanlarda eğer o da olursa hani üçünüz birden takılmaya başladığınızda o zaman daha iyi olur önün açılır hani düşünmene ve böyle kafana takmana gerek kalmaz sen arkadaşıyla iyi olmaya çalış şimdilik unutma bi kızın kalbine giden yol önce en çok sevdiği arkadaşından geçer arkadaş önemli bi faktör bu tür konularda :ok2:

• Beğen
Tepkiler: BigHackeR35
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
hocam kendinde belirtmişsin kezbanların işi belli olmaz bağırır falan rezil olursun kimsenin olmadığı bir yerde konuş

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
aynen ya. arkadaşı ile çok samimiydim zamanında dershanede laf çıktı kızında sevgilisi duymuştu gelip bana laf attı dövdüm çocuğu falan filan. arkadasi ile konusurum ama samimi olmam imkansız sevgilisi var sıkıntı yapıyorlar.

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum ama çıkarmisin isi ergence :)

marist

marist

Üye
mıllet ogrenırse
bana gelen laflar mesela olum
bunamı cıkma teklıf ettın la ; kızmı
bulamadın olm ; bunumu sevıyon la
hahaha ; vs vs. Laflar gelecek

daha yoLun başındayken korkuyorSan bunLardan bu iş zor oLur :oke:
sen Ne bakıyorSun miLLetin dediğine ? Senin hayatın degiL mi? Hatta ciddiyim soNuna kadar gidebiLirim diyosun ama milletin ne diyeceginden korkuyorSun bunLarı düşüneceğine Kızı nasıL kazanabiLecegini düşün. :oke:

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
haklısın dostum ama yinede gizli kalsa iyi olur :) en azından bir süre :)

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
müdür kızlar cesareti sever arkadaslariylayken birden git yanına mesala adı kezban olsun :D kezban bişe söylicem de efendim dicektir muhtemelen seni seviyorum de yeter gerisini kıza bırak :)

coolasker54

coolasker54

Üye
müdür kızlar cesareti sever arkadaslariylayken birden git yanına mesala adı kezban olsun :D kezban bişe söylicem de efendim dicektir muhtemelen seni seviyorum de yeter gerisini kıza bırak :)
%95 geri teper bu olay. :D Kızlar arkadaş ortamındayken böyle bir konu olduğunda bi tarafı kalkar ve ters tepki verir.

Asıl olaya gelicek olursak. Aslında bende pek iyi değilimdir (hiç) bu konularda ama yanlız konuşmakta fayda var diye düşünüyorum. En fazla seni gördüğünde 1 2 makara olur sonrası unutulur gider.

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
bakalım artık ya haftaya falan düşünüyorum :D