Telefon Tavsiyesi Arkadaşlar bana 2.el telefon alıcamda yardımcı olur musunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bana 2.el telefon alıcamda yardımcı olur musunuz?
Benin max 400 tl bütçem var bana 2.el fiyatı 400 ü geçmicek şekilde modelleri önerebilirmisiniz iphone hariç

Emre

Üye
Asus Zenfone 4 veya 2. el Moto G alınabilir.

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
donanımları çok düşük

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
Lumia 925 - 920

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve Murdoc Massaka
Polymath

Polymath

Üye
S4 mini buabilirsin belki. Gmd yada

CsWqIve34

Üye
symbian alabilirsin bi 808 ama uygulama destegi yok whatsapp face icin aliyosan al

• Beğen
Tepkiler: şerefli

tr1246

Üye
piranha zen 8gb hepsiburadada 400 tl

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
Kanka şimdi lumia da kafamı kurcalayan tek şey uygulana bide arayüzü çok esnek değil şimdi ben o telefona jb yapıp ücretsiz uygulama filan yükleyebilirmiyim bide android uygulamalarını wp10 da çalıştırabiliyolarmış o nasıl bi olay
symbian alabilirsin bi 808 ama uygulama destegi yok whatsapp face icin aliyosan al
808 düşünüyorum ama zaten telde oyun oynayan biri değilim Temple run subway surf filan yani oda smbyan olduğu için sıkıntı biraz

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
808'in ovi mağaza desteği bile kalmayacak yakında. Daha güncel birşey alsa daha iyi.
Ovi kapanalı 6 ay oldu zaten.
Kanka şimdi lumia da kafamı kurcalayan tek şey uygulana bide arayüzü çok esnek değil şimdi ben o telefona jb yapıp ücretsiz uygulama filan yükleyebilirmiyim bide android uygulamalarını wp10 da çalıştırabiliyolarmış o nasıl bi olay

808 düşünüyorum ama zaten telde oyun oynayan biri değilim Temple run subway surf filan yani oda smbyan olduğu için sıkıntı biraz
Pes 2011, asphalt 6, dungeon hunter 2 falan var idare ediyor ama bir süre sonra insan illallah ediyor. E6 kullandım ordan biliyorum :D

SeLFISH

SeLFISH

Üye
Lumia o bütçeye anca işini görür bence ;)
Galaxy Core 2 lerde ayrıca 400 civarı sanırım s serisinin minileri 2.el uygun araştır ;)

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
S4 mini, s2, s3, s3 mini, lumia 820, 920 vs vs daha bir sürü cihaz var. Sen kriterlerini belirt ona göre birşeyler yazalım.

Son düzenleme:
Aybars1979

Aybars1979

Üye
Benin max 400 tl bütçem var bana 2.el fiyatı 400 ü geçmicek şekilde modelleri önerebilirmisiniz iphone hariç
o fiyata alacağınız android telefonlardan hayıor beklemeyin. 650-700tl lere çıkabilirseniz lg g2 bakın derim temiz o fiyatlara bulabilirsiniz. donanım olarakta gayet iyiler. onun haricinde çıkamam derseniz 2. el lumia 735 bakın o fiyatlara işletim sisteminden dolayı sizi üzmez ama market şuan için zayıf kalıyor 3-5 ay daha gerekli market için tahminimce. temizliğinden şüphe etmemek kaydı ile 925 veya 920de bakabilirsiniz lumialardan.

MaxipmaN

Üye
piyasasını bilmiyorum ama s4 mini işini görür

Marco Laren

Marco Laren

Üye
s5 mini ikinci el ??