Arkadaslar acil yardım bekliyorum.lütfen bakar mısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar acil yardım bekliyorum.lütfen bakar mısınız ?
arkadaslar htc one s cihazım açılmıyor alalı daha 2 hafta oldu.micro sim gerektiği icin simkartimi kendim kesmiştim.kücük geldiği icin kürdanla sıkıştırmaya calıstım.sonra da bir daha açılmadı.şarja takıyorum,ışık da yanmıyor ne olmus olabilir.cevaplarınız icin simdiden teşekkürler.

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
ses tuşlarına, kamera tuşuna ve açma tuşuna basılı tut hiç birşey gelmez ise servise gönder ekrana yazılar gelirse orada format seçeneği vardır ses tusları ile aşağı inebilir, seçenekler tuşu ile üzerine geldigin şeyi etkinleştirebilirsin. Dediğim gibi telefon bu şekilde hiç açılmaz ise servise gönder.

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
    Konu Sahibi
cok cok sagol kardes acildi sonunda ama ekrana yazi falan gelmedi her zamanki gibi acildi.bir de neden olmus olabilir anlattigim olayla ilgisi var midir ?

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Sim kartı ile alakası yoktur.Diğer türlü bilmiyorum.

abandonware

abandonware

Üye
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
cok cok sagol kardes acildi sonunda ama ekrana yazi falan gelmedi her zamanki gibi acildi.bir de neden olmus olabilir anlattigim olayla ilgisi var midir ?

rica ederim kardeşim :) başka bir telefon vardı da bende onda benim anlattığım şekilde açılıyordu. Fakat sende farklı bir şekilde imiş

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Sorunun çözüldüğüne sevindim konu :locked:

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Dün bende de oldu 2 saat uğraştım.Hızlı açılış yapmıştım.Android telefonlarda fastboot up için ses kısmaya basılı tutup.açmak lazım.Öyle açtım

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
    Konu Sahibi
İz[Mir]Kan;5135205' Alıntı:
Dün bende de oldu 2 saat uğraştım.Hızlı açılış yapmıştım.Android telefonlarda fastboot up için ses kısmaya basılı tutup.açmak lazım.Öyle açtım

Valla bozdum sanıp kendime çok kızmıştım ama açılınca çok sevindim :D

abandonware

abandonware

Üye

Gececiler diye konu varya sohbet konusu 12 den sonra oraya gidip sohbet edebilirsin mesaj sayını artırmak için :oke:

yahu dreammagic; insan şunu başından der; ben bütün ramazan girerdim bilsem; bide ben bütün ramaznada zaten sahura kadar uymamıştım :s

El-CD

El-CD

Üye
Bu adama hala goz yumuyorlar ya pes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...