Öneri Arkadaslar Acil Tavsiye Istiyorum !

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
lumia 625 al. eğer illada ikisi arasında kaldıysan 620 al derim. yani ikiside aynı sayılır, sadece android ile wp var. buda kişisel bir seçim olur. ben windows phone öneririm farklılık olur. ve çok stabil. ama sen bilirsin.

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Wp nin uygulama eksikliği korkutuyor başka hiç bi sorun yok aslında

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
ayakkabı gıyıyorum ee o zaman herkes saclarını aynı yapsın ne kadar sacma ornek verıyosunuz duzgun laf soyle bız de susalım adam oyun oynamıyomus nıe gmd alsın fıstık gbı 620 varken bak ben olsam oyun oynayacagmdan gmd alırım ama tamam gmd fp kralı ama ıhtıyaca gore alınır hersey saçma sapan ornek verme lutfen

• Beğen
Tepkiler: gıwıliler
Buğra

Buğra

Admin
Discovery :spr

• Beğen
gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar an itibarı ile GMD yi aldık 16 gb versiyonunu . Zaten GMD yi görünce kardeşm lumia yi unuttu :-)

• Beğen
Tepkiler: Buğra
gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim arkadaşlar inşallah yüzümüzü kara cikartmaz :-)Şimdi biz ne kadar şarjda tutalım GMD yi ? Satıcı 8 dedi ?

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Invoke

Invoke

Üye
Fark yapmaz.

mehmettech

mehmettech

Üye
Hayırlı olsun

• Beğen
gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Sağol mehmet :-)

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaş herşey iyi güzel ama bi sorun var :-/ kendi kulakligi beni tatmin etmedi bende o yüzden orjinal nokia kulak içi kulaklıgını deneyeyim dedim sonuç daha da hüsran oldu ses aşırı derece kısık ve bozuk kulaklık dan olması imkansız ama sebeb nedir bilmiyorum bılen varsa ?

Son düzenleme:
Invoke

Invoke

Üye
Kulaklık uyumlu değildir, farklı kulaklıkla deneyin.

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Bi de philips ile denedim şu büyük kulaklıklarla bu da aynı