Öneri Discovery kullananlar bakabilirmi

Sponsorlu Bağlantılar

jetblacklife27

Üye
    Konu Sahibi
bende 625 düşünüyorumda şu rom olayı olsa wp de hiç düşünmezdim

Moto_G

Üye
Bence ya darkp60 veya discovery vey moto g android al rahat et :)

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
bende 625 düşünüyorumda şu rom olayı olsa wp de hiç düşünmezdim
Nokia lumia 1320 al diyorum
sabah 6:30 pil'den çıkarma, yol boyunca bluetooth kulaklık spotify'den offline müzik dinle, epub reader ile aynı sürede kitap oku, gün içinde mail'di telefon görüşmesiydi whatsapp'dı, internet'ti yardır, akşam işten dönerken yine spotify ve kitap, eve gel twitter'da yardır, video izle, facebook'da dolan, 5-6 tane resim çek, akşam nextgenreader'dan bir saate yakın rss beslemeleri oku, gazete oku, yatmadan yarım saat daha kitap oku ve yatağa gir. kalan pil %48. oha diyorum. tamam ben pili iyi gider diye tahmin etmiştim ama bu kadar da değil. en önemli derdi pil olanlar kesinlikle 900 liralık fiyatıyla bu canavarı da düşünsün.
şu anda piyasanın bence fiyat/performans canavarı bu arkadastir

jetblacklife27

Üye
    Konu Sahibi
Nokia lumia 1320 al diyorum
sabah 6:30 pil'den çıkarma, yol boyunca bluetooth kulaklık spotify'den offline müzik dinle, epub reader ile aynı sürede kitap oku, gün içinde mail'di telefon görüşmesiydi whatsapp'dı, internet'ti yardır, akşam işten dönerken yine spotify ve kitap, eve gel twitter'da yardır, video izle, facebook'da dolan, 5-6 tane resim çek, akşam nextgenreader'dan bir saate yakın rss beslemeleri oku, gazete oku, yatmadan yarım saat daha kitap oku ve yatağa gir. kalan pil %48. oha diyorum. tamam ben pili iyi gider diye tahmin etmiştim ama bu kadar da değil. en önemli derdi pil olanlar kesinlikle 900 liralık fiyatıyla bu canavarı da düşünsün.
şu anda piyasanın bence fiyat/performans canavarı bu arkadastir
kardeş para sıkıntım olmasa zaten 625 yerine direk 1320 düşünürdüm

mty2147

mty2147

Üye
wp android ile kıyaslanamaz adam akıllı bir android telefon al piyasada çok uygun telefonlar

• Beğen
Tepkiler: bydeathhhone

Talha Bilbay

Üye
Ben fiscovery kullaniyorum ve tavsiye ederim.4.4.2 guncelkemeside geldi.Windows market gelismemis.

by-pegasus

Üye
İyiki sen diyosun 1 2 sene diye2 seneye ne telefonlar cikar Allah bilit

iste 2 seneye wp ninde cihazlari gelisebilir
sozde tizen diye bi sistem cikiyodu cikti galiba ama su anda piyasada yok herhalde tam bilmiyom :)

Berkkk2375

Üye
Discovery alda "=" diye mesaj atalım :sirit:

Uygulamaaaaa

Üst Alt