ARKADAŞLAR!!! 5800 için tüm sorunlarınızı paylaşabilirsiniz ben de size yardımcı olurum...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
choqsuqar

choqsuqar

Üye
    Konu Sahibi
ARKADAŞLAR!!! 5800 için tüm sorunlarınızı paylaşabilirsiniz ben de size yardımcı olurum...
5800 için tüm sorunlarınızı paylaşabilirsiniz ben de size elimden qeldiği kadar yardımcı olurum!!! ;)

--------------- Ekleme ---------------

arkaşlar sorularınız her qün qüncel olarak bakılacaktır

• Beğen
Tepkiler: endometozon, Kaytazgorki, haktancan28 ve 1 kişi daha

[CeZZaR]

[CeZZaR]

Üye
yandaki ekran açma tuşu sürekli kırılıyor onun kırılmaması için ne yapabilirim 2 kere garantiye verdim bu yüzden.

choqsuqar

choqsuqar

Üye
    Konu Sahibi
ekran acma tam olarak anlayamadım k.bakma 1 kez daha söyler misin

alkdem

Üye
merhaba ben nokia 5800 alalı iki ay oldu gecen gün arkadaşım kısa bir konuşma yapmak için sim kartını benim telefonuma taktı. arkadaşımın sim katı çalışmadı . şebeke isminin yazdığı yerde hatsız yazdı. daha sonra kartı çıkarttık. ben kendi sim kartımı taktım aynı sorunu bendede verdi. daha önceden böyle bir sorun yaşamamıştım. benim sim kartta bir sorun mu var diye başka bir telefona taktım. başka telefonlar benim sim kartımı çalıştırdı. arkadaşların sim kartını aldım benim cihazıma taktım cihazım onları çalıştırdı. sim kartta sıkıntı mı var diye gittim yedek sim kart çıkardım yeni aldığım sim kartıda çalıştırmadı cihaz. yani kısaca bendeki nokia 5800 yanlız benim sim kartı çalıştırmıyor. şebeke isminin olduğu yerde hatsız yazıyor. şebekeyi görmüyor. tercihlerden genel yapayım dedim o zamanda sim kartı takın yazıyor.cihaz başka tüm sim kartı çalıştırıyor. benim sim kartta başka telefonlarda çalışıyor. bunun sebebi nedir acaba bu sorunu nasıl giderebilirim. yardım için şimdiden teşekürler

choqsuqar

choqsuqar

Üye
    Konu Sahibi
tel. in qenelinde bole 1 sorun war fakat cokta deil telefonun sim karı pek okumyo olblr 1 tlfncuya baktır derim

Emeqe sayqı teşekkür butonuna bas lütfen ;)

alkdem

Üye
pazartesi servise gönderceğim bu sorun giderilebiliyormu bir bilgin varmı?

choqsuqar

choqsuqar

Üye
    Konu Sahibi
olabilir yanlız 15 qün kadar bekleye blrsin telefoncuya sor bence olmazsa servise gönder

alkdem

Üye
birde telefoncuyu deneyeyim. bakalım ondan ne çıkacak.yardım için teşekür ederim.

choqsuqar

choqsuqar

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil yine sorun olursa beklerim

emrenazli

Üye
bu 5800 ı aldğım gune lanet ediyorum artık. ne wireless ından nede başka bişeyinden faydalanabildim. telefona hiçbşey yüklemiyorum bomboş yine yavaş yine yavaş.nokia ı arıyorum güncelleme yapın diyor. herşeyi dedikleri gibi harfiyen yapıyorum sorun çözülmüyor. servise götürüyorum garantiye 3-5 gün sonra halloldu diyip geri veriyorlar fakat değişen hiçbşey yok. sorunum şu ki wifi bağlantısı beni çıldırtıyor. 3g ile interneti güzel ama evde 8mbit internetim var ve gel gör ki dalga geçer gibi bi sayfayı 15dk da açıyor. yani internette ne zaman işim olsa evde yada dışarda herzaman mahcup ediyor. GPS desen en günceli yüklü yine açık alanda 20dk da bağlanıyor. oyun yüklesek saçma sapan kasıyor. radyo kilitleniyor. şarjı durduk yere bitiyor. hani derler ya alo diyim yeter bana. bende artık aldık neyse alo desek yeter diyorum o bile sorun oluyor. ararken kitleniyor açarken kitleniyor. bi tek kamerasından memnunum ki sanırım benden başka memnun olan yok forumlarda :)) 10 yıldır nokia haricinde telefon kullanmadım. bi çok modeli elime geçti hep memnundum.servisi de gayet iyiydi hala iyi fakat bu lanet olasıca telefonun sorununu kimse çözemiyor. bana özenip 5800 alan bi kaç arkadasımda bin pisman hep aynı sorunlar forumda aynı sorunlar.bu 5800 bence tamamen kobay faresi gibi piyasaya sürüldü. tamamen vasat olduğunu düşünüyorum. 8 ay önce 529tl ye aldım kampanyalı şimdi 200 250 lira veriyorlar :) yani anlıcağınız atsan atılmıyor satsan satılmıyor :) demem o ki alıcak arkadaşlar varsa vazgeçsin :)) teşekkürler

baylaz28

Üye
benim telefonumdan aynı kısımda çalıştığım arkadaşlardan 10 tanesinde de var çalıştığımız yerde vodafone kullanıyoruz şebeke kapalı alan olduğu için az çekiyor şebekeyi ara sıra kaybediyor ama şebekeyi tekrar yakalarken en son benim telefonum yakalıyor baya geç yakalıyor sebebi nedir.

ghostman35

Üye
arkadaşlar telefonuma c6 fw attım fakat mail sorunu yaşıyorum. yeni posta ekle diyorum ama hiçbir hareket yok bu konuda yapılmış mod yada eklenti varmı yardım lütfen

catkara

Üye
Arkadaşım benim sorunum smartmovie programıyla ilgili.
Biliniyor ki 5800 için bu programın alternatifi yok ama bu programın da sorunsuz olanı da yok bu sitede veya başka bir sitede. Hepsini demedim ve hepsi 5-10 gün sonra çalışmıyor,videoya tıkladığım anda programdan atıyor. Yabancı bir sitede görmüştüm herkes imei nosunu yazıyo,konu sahibi de onlara no.larını bulup onlara gönderiyordu. Böyle bi ****** bulabilir miyiz acaba? Belki çözüm olur... Simdiden yardımın için teşekkürler.

choqsuqar

choqsuqar

Üye
    Konu Sahibi
ben de öle sorunlaar yok eqr dediklerin doqruysa seninki fabrika hatası :) ayrıca senin telefonun 5800 olduquna emin misin ? Cnkü telefon 8 ay öne 700-800 arasındaydı şimdi ise en az 450 tl tlefonun 5230 olblr

bu not emre nazlı içndir

vodafo daha yenı 1 firma nekadar deselerde altyapı sorunu war bence telefonun kendi çkm gücu dşk olablr (baylaz)

ghost kusura bkma bu konuda pk bilqim yok

catkara program orjinal olmya blr bu yüzdende ömru ksadır orjnal program satlp diğrleri demo ola bilr

Eğer mesajlardan memnunsanın emeğe saygı teşekkür butonuna basınız lütfen

Kaytazgorki

Üye
Arkadasm Benm Kameranın Flaşı Sarı yanıyor Neden Olablr Acaba Yada Düzeltebilirmiym? Karanlıkta Flaşla Resm Cekemiyorm Sarı Aşırı Sekilde Belli Oluyo.. :S

gözde_m

gözde_m

Üye
merhaba ekrandaki rehber çubuğunu il ilgili bir sorunum var.Daha önceden kullanmıştım ve o kullandığım numaraları sildim sildikten sonra rehber çubuğunu etkinleştiriyorum fakat kullanamıyorum 4 kare ekranda duruyor ama ne kişi ekliye biliyorum nede kullana biliyorum sinirlerimi çoık buzuyor lütfen yardımcı olun....

choqsuqar

choqsuqar

Üye
    Konu Sahibi
kaytazgorki telefonun 2. El ise sewiste değştrilip sarı renk taklmş ya da öle tercih edilmiş olabilirler

KONUDAN MEMNUNSANIZ LÜTFEN TEŞEKKÜR ET BUTONUNA BASINIZ
(EMEĞE SAYGI)

qözde kusura problemini pek anyamadım

UysalMuzaffer

UysalMuzaffer

Üye

Kaytazgorki

Üye
Yok 0 aldım 2 ay kadar once teknosadan. arkadaslarda var onlarınkler beyz bnmki sarı :S

choqsuqar

choqsuqar

Üye
    Konu Sahibi
bende tam blmyrm kardş blsem ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt