Karşılaştırma Apple Müzik mi spotify mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

zencibitc

zencibitc

Üye
    Konu Sahibi
Apple Müzik mi spotify mi ?
İyi gübler. Bildiğiniz gibi apple müzik türkiye için kullanıma açıldı. Spotift premium kullanıyorum. sizce apple müziğe geçmeye değermi ?
iki şarkıyı kulaklıkla detaylıca dinledim kalite olarak bi farklılık sezmedim. ama apple muzik daha basslı bu net anlaşılıyor.

xmustx

xmustx

Üye
Bence spotify.xmustx kullanıcı adım track listeme bakabilirsin

• Beğen
Tepkiler: zencibitc
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Spotify daha hoş bence

• Beğen
Tepkiler: H0lligan

H0lligan

Üye
Apple Music de Spotify da olmayan şarkılar da var ve Apple Music in müzik önerileri çok daha iyi.

zencibitc

zencibitc

Üye
    Konu Sahibi
benim birkaç şarkımda apple müzikte yoktu. apple müziğin önerilerini tam keşfedemeim ama spotifydan çok memnunum kndi oluşturduğu playlistler haftalık keşif derken kısa sürede 700 şarkım oldu.
Bence spotify.xmustx kullanıcı adım track listeme bakabilirsin
ne tür müzik dinlersinki ?

H0lligan

Üye
benim birkaç şarkımda apple müzikte yoktu. apple müziğin önerilerini tam keşfedemeim ama spotifydan çok memnunum kndi oluşturduğu playlistler haftalık keşif derken kısa sürede 700 şarkım oldu.

ne tür müzik dinlersinki ?
:hmmm Ozaman ikisinde de birbirinde olmayanlar var. :D

Bu arada spotify a güncelleme geldi bir iki saat önce bana ama Google Play Store da hala son güncelleme 3 Şubat diyor sizde de öyle mi ?

zencibitc

zencibitc

Üye
    Konu Sahibi
bana öğlen geldi bi güncelleme ama bi bakıyım

xmustx

xmustx

Üye
İşte bi girip bakman lazım

3onur5

3onur5

Üye
spotify daha sade bence apple müzik biraz karışık olmuş

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Bence Apple Music. Nedeni Bana Hoş Geliyor.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
ben güzel bir konu açtım bunun hakkında ama hala onaylanmadı @SHS @Ozan @ANIL

romedon

romedon

Üye
Apple Music çünkü itunes i kullanıyor.Deli gibi arşiv var hem şarkıları hafıza kartına indirebilirsin

zencibitc

zencibitc

Üye
    Konu Sahibi
aynen apple müziğin en sevdiğim yanı sd karta kaydedebilmesi. ama spotifyda müzik keşfetmesi daha kolay geliyo en azından benim dinlediğim tarz müzikler için bu böyle. apple müzik bi an önce stabil olması lazım.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
  • Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Valla ben müzik dinlemek için para ödemem. Spotify daha iyi şu an.

• Beğen
Tepkiler: xmustx
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
iTunes ile Bilgisayarımdaki Müzikleri Telefonuma Almam 10 Saniye. Neden Para Ödeyeyim ki...

• Beğen
Tepkiler: theeternal
Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
Apple Music de Spotify da olmayan şarkılar da var ve Apple Music in müzik önerileri çok daha iyi.
Spotify'da da Apple Musicte olmayan yüzlerce albümler var. (Bkz. Spotify Session ve Spotify Edition) Onları napıcaz :) Bana göre Spotify açık ara önde. Apple Music 3 aylık bedavadan sonra ciddi bir düşüş yaşayacak. Spotify'ın her platformda geniş bir ktilesi var.(Symban kullanırken bile spotify kullanıyodum) Apple'ın bunu müşteri memnuniyeti açısından sağlaması zor. Zaten İOS dıiında destek vereceği tek platform Android ve Winows Pc(oda bana göre kalitesiz br uygulama olan İtunes üzerinden).
Apple Music çünkü itunes i kullanıyor.Deli gibi arşiv var hem şarkıları hafıza kartına indirebilirsin
Telefona veya herhangi bir cihaza hafıza kartı takarsan Spotify'da otomatik olarak zaten Hafıza kartına indiriyo. (cihaz ve Hafıza kartının depolama kapasitesine göre otomatik olarak indirme yerini kendisi buluyor)

• Beğen

Üst Alt