Öneri Neden spotify değil de, Deezer? - Spotify uygulaması güncellenmiş - Değerlendirdim

Sponsorlu Bağlantılar

tanyyy

Üye
spotify tr'de rakipsiz ki sonuna kadar hak ediyor, uwp uygulamaları sıra sıra geliyor spotify'da yakında günceller.

enessrsy

enessrsy

Üye
Spotify yeni bir mail adresi ile üyelik açarsanız 3 aylık 0.99TL 1 lira bile değil. Sonrasında ise aylık 10TL. Ben telefonuma müziğimi atarım o bana yeter dersen tabi ki uzak durabilirsin ama farklı türler ve yeni sesler peşinde iseniz kesinlikle şu an rakipsiz. (Apple Music platformda olmadığı için onu değerlendirmeye katmıyorum) Kullanımda aksaklıklar var fakat emin olun 8.1'in dahili müzik çalarından daha iyi durumda Spotify

ozgunb

ozgunb

Üye
    Konu Sahibi
Son cümle hakkında dediklerinizde haklısınız, lakin ben sadece verilen parayı hak etmediğini belirtmek istedim. Ayrıca bundan birkaç ay önce spotify support'un bir kişiye neden güncelleme gelmediğini sorduğunda başka bir platforma geçmesini söylediğini görmüştüm. Yani benim bu saatten sonra bir ümidim yok. Kullanıcısına böyle çirkince cevap veren bir şirketin bu saatten sonra destek vermesi çok güç. Spotify'ın kendi forumlarında insanların hatalardan ve güncellenmeyen uygulamadan dolayı çokça şikayetçi olduğunu görebilirsiniz.
En azından offline mode çalışıyor diyen vardı ki bende o bile düzgün değildi. Kullandığım telefon çok da alt sinif değil üstelik.

• Beğen
Tepkiler: VIP_TECH
hikmet366

hikmet366

Üye
istedğim müzikleri rahat buluyorum kolay bir arayüzü var kullanışı basit bu yüzden spotify

ozgunb

ozgunb

Üye
    Konu Sahibi
Spotify güncellenmiş hiç beklemediğim bir şekilde. Bakalım durumu nasıl

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
hocam modlu derken premıum için mod mu başka bir mod mu ? @xmustx
Modlusu internete bağlı olmanız gerekiyor. Reklamlar geliyor. Şarkı değiştirip seçebiliyorsunuz. Tam verimli olmuyor yani.

giray38

giray38

Üye
Uygulamanın güncellendiğini görünce bende premium hesap açtım bir buçuk haftadır çok memnunum spotify dan. Bence gayet kullanılabilir bir uygulama. Şu an için tek sorunum çevrimdışı dinlenilebilir yaptığım bir listeyi silemiyorum yanındaki çevrimdışı dinle butonunu deaktif yaptım fakat hala telefonumda yer kaplamaya devam ediyor bu liste. Bunun bi yolunu bulan olursa söylesin. Ha eğer silme gibi bi durum yoksa listeyi çevrimdışı dinlenilebilir yapmak için iki kere duşunun artık :)

• Beğen
Tepkiler: incimsi01
incimsi01

incimsi01

Üye
Hocam bulursanız banada haber verır mısınız ?
Hocam play de var mı veya bir link atabilirmisin ?? Atarsan çok makbul geçer [emoji1] [emoji1] [emoji1]

s7 edge cihazından maxicep mobil v8 kullanılarak gönderildi.
apkoyun.club
Hocam bu playde yok ama benzerı bır program var iş gördüğünü söylüyorlar ama ben denemedim şsmi tethernet buyrun link
Uygulamanın güncellendiğini görünce bende premium hesap açtım bir buçuk haftadır çok memnunum spotify dan. Bence gayet kullanılabilir bir uygulama. Şu an için tek sorunum çevrimdışı dinlenilebilir yaptığım bir listeyi silemiyorum yanındaki çevrimdışı dinle butonunu deaktif yaptım fakat hala telefonumda yer kaplamaya devam ediyor bu liste. Bunun bi yolunu bulan olursa söylesin. Ha eğer silme gibi bi durum yoksa listeyi çevrimdışı dinlenilebilir yapmak için iki kere duşunun artık :)

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türe

Türe

Üye
Selam arkadaşlar;
Bugün neden spotify değil de deezer kullandığımdan, spotify'a olan kızgınlığımdan bahsetmek istedim.

Öncelikle bu tarz müzik servisleriyle nasıl tanıştığımdan bahsedeyim. Bildiğiniz gibi Vodafone, freezone abonelerine uygun fiyatlarla spotify premium servisi sağlıyor. Ben de bunu duyduğumda aylık aboneliğimi başlattım ardından spotify uygulamasını telefonuma kurdum. Daha ilk dakikadan bir şeylerin yanlış olduğu kendini belli etmeye başladı, premium olmadan uygulama açılmıyordu. Kullanıcı adımla giriş yaparak uygulamayı açtım ve kullanmaya başladım. Birkaç günlük kullanımdan sonra sıkıntılar baş gösterdi. Uygulama sürekli donuyordu, çevrimdışı dinlemek için indirdiğim şarkılar kendi kendine siliniyordu vs. Daha sonra yurttaki oda arkadaşlarımdan gördüm ki bizdeki uygulama güncel olmaktan çok uzak hantal bir uygulama, ama android ve iOS sistemlerinde gayet sorunsuz ve akıcı.

Bu gözlemlerimden sonra interneti biraz kurcaladım. Uygulama güncelenecek mi? Güncellenecekse ne zaman güncellenecek. Ama beni hayrete düşüren bir haber gördüm. Şuradan da görebileceğiniz gibi Spotify Windows Mobile desteğini çekmişti.

Ben de spotify forumlarında öfkemi kustuktan sonra aboneliğimi iptal edip alternatif servis arayışına girdim. Deezer adını duymuştum ama hiç kullanmamıştım. Windows desteğini de tam gaz sürdürdüğünü okuyunca hemen geçtim ve bir aylık deneme süresi başlattım. Öncelikle uygulaması gayet akıcı ve sorunsuzdu. Ne bir donma, ne bir uygulamadan atma sorunu var. Verdiğim paranın karşılığını aldığımı hissedebiliyorum. Ayrıca şimdi uygulamalarını yenileyip bir beta sürüm çıkardılar ki eski uygulamalarından kat be kat daha iyi görünüyor, tabi beta olduğundan halihazırda eksikleri var.

Yani demem odur ki eğer spotify üyeliğiniz varsa derhal uzaklaşın. Ne verdiğiniz parayı hak ediyor, ne sorunsuz hizmet sunuyor. Aslında hiçbir şey sunmuyor.

------------------------------------------------------------------------------------------
Arkadaşlar, Spotify uygulaması güncellenmiş. Ben de birkaç gün deneyip durumu yazacağım.

Bu Spotify'dan değil kullandığın sistemin yeterince destek görmemesinden kaynaklı bir sorun. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve yüksek kalite müziklerin hepsini sorunsuz bir şekilde hem PC'de hem telefonumda dinliyorum. WP destek konusunda yetersiz ve sonu Symbian'a benzeyecek gibi görünüyor.

xmustx

xmustx

Üye
Bu Spotify'dan değil kullandığın sistemin yeterince destek görmemesinden kaynaklı bir sorun. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve yüksek kalite müziklerin hepsini sorunsuz bir şekilde hem PC'de hem telefonumda dinliyorum. WP destek konusunda yetersiz ve sonu Symbian'a benzeyecek gibi görünüyor.
Windows 10 Mobile Hayal Kırıklığı!
Sabah söylemiştim..

ozgunb

ozgunb

Üye
    Konu Sahibi
Denedim ve sonuçları yazdım ;)

Üst Alt