Apple Etkinliğini Canlı İzleyin!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Invoke

Invoke

Üye
Appstoredan alışveriş yaparken doğrulama yaparken şifre yerine parmakizini kullanabileceğiz, sanırım.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Evet ve birden fazla parmak izi tanıtabiliyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Invoke

Invoke

Üye
+Kamera
+IOS 7
+TouchID
+Yeni donanım.... Sağlam atağa kalktılar :pro:Biri sormuştu 128gb çıkacak mı diye, çıkmadı. 16/32/64 seçenekleri var...

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Böyle olması bekleniyordu zaten diğer türlü hayal kırıklığı olacaktı. iPhone 5S fiyatları;

ravenas

ravenas

Üye
Fiyatlara bak ya bunlar bizim ülkemize gelecek 2bin liradan başlıcak fiyatlar :( :D

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Fiyatlara bak ya bunlar bizim ülkemize gelecek 2bin liradan başlıcak fiyatlar :( :D

2000 olsa iyi... Kaç ay sonra 2000e düşüyor... Yurtdışında alabiliyorsan alacaksın işte yoksa sıkıntı :/

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Önsiparişler 13 Eylül'de başlayacak. 20 Eylül'de aralarında Çin'in olduğu bazı ülkelerde satışa sunulacak. Aralık ayında ise 100 ülkede piyasada olacak.

Invoke

Invoke

Üye
4s burda hala 1200+ adamlarda kontrat yapınca bedava. Vay be... Bize de avea intouch parayla... Adalete bak be.

• Beğen
ravenas

ravenas

Üye
2000 olsa iyi... Kaç ay sonra 2000e düşüyor... Yurtdışında alabiliyorsan alacaksın işte yoksa sıkıntı :/
Aynen şuan bile internetten bakıyorum iphone 5 fiyatı 1900 internet fiyatı bu.Şimdi fiyatlar az yükselecekmiş öyle dedi izlediğim yer amerika için falan sorun yok da bizim ülkemizde fiyatlar 2.5 2700 falan olur iphone 5s :) aynen -qarapapaq- adamlara kontrat ile 4s bedava bizde kontrat ile faturaya ek 100 lira :D

KayraBey

KayraBey

Üye
Yine alt ve üst kısımlarda 2 parmak pay var. Tasarım olarak 1 adım öteye gitmiyor nedense.

Invoke

Invoke

Üye
Yine alt ve üst kısımlarda 2 parmak pay var. Tasarım olarak 1 adım öteye gitmiyor nedense.

Aynen abi ben diyecektim, sonra kaynadı :D Z1' e o kadar laf ettik. Bu da farklı değil, altta ufak yuvarlark bir tane düğme koydun diye ne değişti? Sonuçta yine boşluk yine boşluk... :DYani cihazın Türkiye'ye gelmesi Aralığı bulacak mı? Fiyatı da 2600+ olur geldiğinde O.oTelefon boyutu değişmemiş herhalde?..

OnurErtas

OnurErtas

Üye
Dikkat ettiyseniz S modellerde Yani 3GS 4S 5S tasarım degismiyor. Bundada degismeyecekti zaten. 6da inşallah diyelim artık :)

AkiliBidik

AkiliBidik

Üye
İnşallah 6 da home tuşu ısırılmış elma olur. Bu arada ios 7 niye çıkmadı hala bana güncelleme gelmedi

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
  • Beğen
Tepkiler: AkiliBidik, Dede ve Buğra
Buğra

Buğra

Admin
Yurtdisinda 5c ile 5s arasinda pek fiyat farki yok. Eger ulkemizde de oule olursa yani ikisi arasinda fiyat farki az olursa ulkemizde 5c hic tutulmayacaktir :s :spr

AkiliBidik

AkiliBidik

Üye
Abi 5c iphone 5 ten pahalı olur türkiyede bide ucuz iphone miş peh

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Buğra
caglar b

caglar b

Üye
işlemci ve kamera kusursuz ama gpu su nasıl?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt