Apple Etkinliğini Canlı İzleyin!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
GPU OpenGL 3.0 destekli. Performans konusunda sıkıntısı olacağını düşünmüyorum

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Türe

Türe

Üye
iPhone 5'i makyajlayıp 5C'yi yapmışlar. iPhone 5'i olanlar da açıkçası çok zararda değiller. 5'ten 5S'e geçmeye değmez şu koşullarda iPhone 5 hiçbir yerde kasmıyorken.

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
iPhone 5'i makyajlayıp 5C'yi yapmışlar. iPhone 5'i olanlar da açıkçası çok zararda değiller. 5'ten 5S'e geçmeye değmez şu koşullarda iPhone 5 hiçbir yerde kasmıyorken.
Aynen öyle...

Türe

Türe

Üye
Ki zaten farkettiyseniz Apple bile tanıtım videosunda sadece Parmak izi ve kameraya vurgu yapmış..

• Beğen
Tepkiler: Dede
Scuderia.

Scuderia.

Üye
Özellikler güzel gözüküyor ama almaktan yana değilim :) 4s rahat yeter bana 1-2 sene ondan sonra daha ustun modelini almak daha mantikli gozukuyor bana

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Baktım ama göremedim gpunun modeli ne tam olarak?

Invoke

Invoke

Üye
işlemci ve kamera kusursuz ama gpu su nasıl?

İyi...
Bu sorular pek mühim değil ki, hiç iphone 5 şu oyunda kasıyor bunu çalıştırmaz dendiğini duydun mu?
Ki zaten farkettiyseniz Apple bile tanıtım videosunda sadece Parmak izi ve kameraya vurgu yapmış..

Tam olarak ne değişecek bilmiyorum ama M7 dendi. 64bit dendi. Ama tabi ki 5ten 5S'e geçmek gerekli değil.
4S bile iş görürken...

aleranol

aleranol

Üye
Özellikleri gerçekten lüks amacıyla yapılmış. Benim hoşuma gitti. Ancak fiyat olarak sanırım ilk geldiğinde 3400 den başlatılabilir. Geçen sefer ip5 te erken getirilince 3100liraydi.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Etkinlik bittiğine göre :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt