Anılbaran | Cep telefonları genel ve Symbian bölümü deneme yöneticisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Anılbaran | Cep telefonları genel ve Symbian bölümü deneme yöneticisi
Anıl, hepimizin bildiği gibi kişiliği, güvenilirliği ve teknik bilgisiyle uzun bir süredir Maxicep için güzel işlere imza atıyor. Bundan sonraki süreçte de yöneticilik rütbesi ve sorumluluğuyla Maxicep’e değer katmaya devam edecek.

Hoş geldin diyerek sana bazı hatırlatmalarda bulunmak istiyorum Anıl. Öncelikle sana Test Moderatör rütbesi veriyoruz ve acemilik dönemini bu rütbeyle geçirmeni sağlıyoruz. Eğer test sürecini başarıyla geçebilirsen ki bundan şüphem yok aslında, moderatör rütbesine terfi edeceksin. Terfiyle birlikte yetkilerinde bazı artışlar olacak ve bu sayede yetkili bulunduğun bölümlerde daha aktif yönetim faaliyetleri gerçekleştirebileceksin.

Hata yapabilirsin, eleştiri alabilirsin, bizler tarafından uyarılabilirsin, üyeler tarafından da olumsuz görüşler alabilirsin. Bunlar hepimizin başından geçen zorlu dönemler. Bu dönemi rahat atlatabilmen için aklına takılan en ufak ve gereksiz görünen sorunları bize danışmaktan asla çekinme. Soru sormak için asla tereddüt etme.

Yönetici test alanı’nda konu silme, taşıma, kilitleme, mesaj denetleme, anket ekleme vs. yetkilerini test edebilirsin.

Aşağıda vermiş olduğum linkleri muhakkak oku. Bu konular senin yolunu yeterince aydınlatacaktır.

http://www.maxicep.com/deneme-yonet...yet-sistemi-ozet-kullanma-klavuzu-589698.html
http://www.maxicep.com/deneme-yonet...ilere-bilinmesi-mutlak-gerekenler-286631.html
http://www.maxicep.com/deneme-yonet...k-yerine-geri-donusum-e-tasiyiniz-286629.html
http://www.maxicep.com/deneme-yonet...sima-uye-ban-vs-islemleri-resimli-286630.html
http://www.maxicep.com/deneme-yonet...frenizi-ortak-pclerde-kullanmayin-286628.html

Ve son olarak, aşağı yukarı aynı şeylerden bahsedeceğimiz için Ata’nın yapmış olduğu bu genel açıklamayı okumanı rica ediyorum senden.

Preator' Alıntı:
Öncelikle bilmeni isterim ki deneme yöneticisi olan arkadaşlarımızdan üyeliğe dönen de oldu aramıza katılan da oldu. Be nedenle bundan sonraki sürecin ne olacağını sen bize göstereceksin :)
Daha önceki deneyimlerinden de biliyor olmalısın hangi konuların çöpe alınması hangilerinin kilitlenmesini ve tabii ki hangi mesajların silinmesi gerektiğini.
Ancak ben site politikamız olarak belli başlı olarak şunları hatırlatayım sana:
Öncelikle tıklanma sayısı fazla olan (1000'in üzerinde) konuları çok zorunda kalmadıkça çöpe almıyoruz. Ne yapıyoruz? Kilitliyoruz. Zira çok tıklanma sayısı alan konunun muhakkak etiketleri de vardır. Ve bu etiketler sayesinde sitemize yeni kişiler geliyorlar. Ve yeni gelenlerin bir başka konuyu görmesi ve sitemize üye olması çok daha kolay oluyor. Elbette bu kişiler ileride aktif de olabilirler. 2.000.000'un üzerinde üyesi olan forumumuz için bu olasılık hiç de azımsanmayacak durumda.

Bir diğer önemli husus konuları kilitlerken ve üyelerin mesajlarını silerken muhakkak SEBEP belirtiyoruz. Çünkü bir üye olarak benim hakkım, emek harcayıp yazdığım, açtığım konuda neden işlem yapıldığını bilmek. Tabii zorunda kalmadıkça üyelerin iradelerine müdahale etmemek en iyisi. Ancak elbette forum kuralları var ortada :) Burada bir diğer zorunlu husus: BİZLER FORUM KURALLARINI EN İYİ BİLEN KİŞİLER OLMAK ZORUNDAYIZ. O nedenle bir iki kere baştan sona forum kurallarımızı okuman yararına olacaktır.

Son olarak da şikayetlere değineyim.
Senin görev alanınla ilgili bir şikayet geldiğinde sağ üstte sana bildirim olarak görünür.
Örneğin bir üye küfür etmiş olsun.
Bir diğer üye de şikayet etmiş olsun.

Şikayet sistemine gireceksin, ilgili linke tıklayıp şikayet edilen mesajı göreceksin. Baktın ki küfür.
O halde yapman gereken küfür içeren mesajı sebep belirterek (Küfür) silmendir. Ama daha önemlisi şikayet inceleniyoru seçip ne yaptığını üyeye bildirmen ancak ASLA şikayeti kapatmamandır. Zira sen kapatırsan ben göremem ve üyeyi kalıcı olarak yasaklayamam :)
Ya da hafif hakaret vardır mesela, yine siler, yaptığını yazar ve mutlaka açık bırakırsın ki adminler ceza verebilsin.
Ancak mesela üye "konuyla alakasız mesaj" yazdı ise, yine sebep belirterek silip sonrasında ne yaptığını yazarak şikayeti kapatabilirsin. Zira ceza gerekmiyordur bu durumda.

Onun haricinde bu bölüm deneme yöneticilerine özel. Artık bir sorunun-şikayetin-tavsiyen-fikrin olduğunda site hakkında bölümüne konu açmana gerek yok. Buraya açabilirsin. Bizler de tartışır ona göre hareket ederiz.
Artık üye olmadığından buna uygun olarak davranman hepimizin senden beklediği bir husus :)
Ve elbette takıldığın her şeyi bana ve diğer yönetici arkadaşlarına sorman senin yararına olacaktır.

Tebrikler ve başarılar.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Tebrikler başarılarının devamını dilerim.:oke:

ANIL

ANIL

Admin
Tebrikler Anıl:) ve forumda 3 Anıl moderatör:D

anılbaran

anılbaran

Üye
çok teşekürler umarım yüzünüzü kara çıkarmam :)

• Beğen
Tepkiler: Dede
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.
Çok önceleri bu rütbeyi hak etmiştin aslında, geç oldu ama öz oldu diyorum ve hakkı ile yerine getirceğini yöneticilik için üstüne aldığın bu manevi sorumluluğu taşıyacağına inanıyor ve güveniyoruz.
Kolay gelsin.

anılbaran

anılbaran

Üye
Tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.
Çok önceleri bu rütbeyi hak etmiştin aslında, geç oldu ama öz oldu diyorum ve hakkı ile yerine getirceğini yöneticilik için üstüne aldığın bu manevi sorumluluğu taşıyacağına inanıyor ve güveniyoruz.
Kolay gelsin.
teşekkürler :)

- - - Eklendi - - -

Tebrikler Anıl:) ve forumda 3 Anıl moderatör:D

teşekkürler adaşım :)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Tebrik ederim.Hayırlı olsun.Sana güveniyoruz.Bu arada kaç yaşındasın ?
Çok Anıl oldu yahu :DAma iyi oldu.

http://www.maxicep.com/yonetici-test-alani/
Burayı denemende fayda var.Konu aç kilitle sil-taşı vs pratik yap : )

Tuba

Tuba

Üye
Anıl hoşgeldin :D Başarılar diliyorum :oke: sormak istediğin bi şey olursa her zaman yardım ederim :)
Kolay gelsin...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun

anılbaran

anılbaran

Üye
Tebrik ederim.Hayırlı olsun.Sana güveniyoruz.Bu arada kaç yaşındasın ?
Çok Anıl oldu yahu :DAma iyi oldu.

http://www.maxicep.com/yonetici-test-alani/
Burayı denemende fayda var.Konu aç kilitle sil-taşı vs pratik yap : )

pratik yapsam güzel olucak gerçekten :D

- - - Eklendi - - -

Anıl hoşgeldin :D Başarılar diliyorum :oke: sormak istediğin bi şey olursa her zaman yardım ederim :)
Kolay gelsin...

Sağolasın ablacım :)

- - - Eklendi - - -

Teşekkür ederim Mert abim :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
hayırlı olsun Anıl :)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Yaşını da sormuştum da neyse :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Gençlerin arasında olmak ne güzel keşke bende 18'e yeni girseydim :vur

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Tebrik ediyorum anilbaran hakettini dusunuyor ve basarilarinin devamini diliyorum.
her nekadar ilk basta ben senden mod istemis olsamda sen beni geri cevirmis olsanda basarili bir arkadas oldunu biliyorum.

anılbaran

anılbaran

Üye
Tebrik ediyorum anilbaran hakettini dusunuyor ve basarilarinin devamini diliyorum.
her nekadar ilk basta ben senden mod istemis olsamda sen beni geri cevirmis olsanda basarili bir arkadas oldunu biliyorum.

teşekkür ederim kurtuluş abim :)

eski defterleri açmaya gerek yok diyorum :) O zamanlar o modu kimse ile paylaşmayacagıma söz vermiştim ,nedeni ise " emek harcadım bir tek siz e veriyorum sizde içindekileri kimseye vermeyin" diyen malum şahıs yüzünden aylar önce isteyenlere mod vermiyorduk :)

bunun seninle aramızda bir sorun teşkil edecegini şahsen düşünmüyorum :) En azından zamanın da yanlış anlaşılmalar yaşamış olsak bile , o yanlış anlaşımları unutabilecegimizin kanaatindeyim .Ben yanlış yapmış olabilirim, kalbini kırmış da olabilirim öyle ise senden özür diliyorum :)
Seninle ilgili olumsuz bir düşüncem yok hatta tam aksine olumlu düşüncelerim var :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Hayırlı olsun güzel kardeşimm :)

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
teşekkür ederim kurtuluş abim :)

eski defterleri açmaya gerek yok diyorum :) O zamanlar o modu kimse ile paylaşmayacagıma söz vermiştim ,nedeni ise " emek harcadım bir tek siz e veriyorum sizde içindekileri kimseye vermeyin" diyen malum şahıs yüzünden aylar önce isteyenlere mod vermiyorduk :)

bunun seninle aramızda bir sorun teşkil edecegini şahsen düşünmüyorum :) En azından zamanın da yanlış anlaşılmalar yaşamış olsak bile , o yanlış anlaşımları unutabilecegimizin kanaatindeyim .Ben yanlış yapmış olabilirim, kalbini kırmış da olabilirim öyle ise senden özür diliyorum :)
Seninle ilgili olumsuz bir düşüncem yok hatta tam aksine olumlu düşüncelerim var :)
yok bir sorun anilcim ozur dilemende gereksiz
ben o anlatmak istedigin sahsi biliyorum ama ben onun egolarini tadmin ettini ilk gunlerde soylemistim bazi arkadasllara bellide oldu zaten gidiyorum deyip geri gelmeler insanlari yari yolda birakmalar neyse seninle sorun yok kolay gelsin test gunlerin cabuk bitmesi dilegiyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...