NakeDKing Android Bölümü Deneme Yöneticisi

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Şehriyar ve Buğra
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Naked'den çay içtik mi biz :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve Dede
Buğra

Buğra

Admin
olur mu öyle şey hocam çaylar ve simitler benden hemde boğaz kenarında afiyet olsun..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
istinye mi orası yoksa sarıyer mi:aha:

Haydar gör bunlari bak sen bir tatlidan kactin devren bizi bogazda caya davet ediyor:kop2:

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Buğra
papakudioflu

papakudioflu

Admin
aha bir daha baktim da köprüyü o acidan görebilmek icin sarayburnunda olmak lazim:D

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Buğra
KayraBey

KayraBey

Üye
Aman abi Haydar'la fazla uğraşma anında manşet olursun :ehe

papakudioflu

papakudioflu

Admin
:hih: ekşi yemedim ki karnım agrısın:p:

• Beğen
Tepkiler: Dede
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Nasılsın buğra, yönetimle olan muhabbetin nasıl gidiyor?
Yönetimle alakalı sorunlar, site içinde yöneticilik faaliyetlerin nasıl gidiyor? takıldığın konular olursa buradayız :D yalnız olduğunu sanma.

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve Nextman
Buğra

Buğra

Admin
Nasılsın buğra, yönetimle olan muhabbetin nasıl gidiyor?
Yönetimle alakalı sorunlar, site içinde yöneticilik faaliyetlerin nasıl gidiyor? takıldığın konular olursa buradayız :D yalnız olduğunu sanma.
sağolun hocam takıldığım bir yer yok şuana kadar test mod olduğum hafta alıştım zaten kaynaştım hemen zorluk çekmedim.ilk başlarda ufak tefek takıldığım yer olmuştu onlarıda sizlere sorarak öğrenmiştim.son 2-3 haftadır derslerimden dolayı forumda pek aktif olamadım o sorunum var tek :dry:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici

sağolun hocam takıldığım bir yer yok şuana kadar test mod olduğum hafta alıştım zaten kaynaştım hemen zorluk çekmedim.ilk başlarda ufak tefek takıldığım yer olmuştu onlarıda sizlere sorarak öğrenmiştim.son 2-3 haftadır derslerimden dolayı forumda pek aktif olamadım o sorunum var tek :dry:

Derslerinde başarılar dilerim, öncelik dersler tabiki, burası içinde vaktin oldukça elinden geleni yaparsın inşallah.
Kolay gelsin :)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

Derslerinde başarılar dilerim, öncelik dersler tabiki, burası içinde vaktin oldukça elinden geleni yaparsın inşallah.
Kolay gelsin :)
benimde finaller başladı dua edin büte kalmadan gideyim İstanbul'a :)

Üst Alt