Androide camwow ve retrica istiyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Androide camwow ve retrica istiyoruz
Yaav iphonun en guzel kamera programlari neden androide gelmiyor artik androidede gelsinn

-Emre

-Emre

Üye
Apple onlara yığınla para veriyor. Hem hiç gerek yok bu programlara androidde onlarcasi var. Resmi yapınca alta isim eklemsi de applein egosundan başka bişey değil.

kapakli511

kapakli511

Üye
Apple onlara yığınla para veriyor. Hem hiç gerek yok bu programlara androidde onlarcasi var. Resmi yapınca alta isim eklemsi de applein egosundan başka bişey değil.
aynen google playde 100 lerce var fotoğraf düzenleme programları

Türe

Türe

Üye
Isim eklemek istiyorsan ps touch tarzi programlar kullan ben şahsen çok ergence buluyorum öyle kamera programı isimli çekimleri

• Beğen
Tepkiler: Pianist07
eurowision

eurowision

Üye
Isim eklemek istiyorsan ps touch tarzi programlar kullan ben şahsen çok ergence buluyorum öyle kamera programı isimli çekimleri

bence ergenliğinde ötesinde bana kıroca ve görgüsüzce geliyor. Kıyısında köşesinde saçmasapan logoyu yazıyı ne yapalım tertemiz resmimiz olsun diyeceklerine niye yazı yok diyorlar. Hey Allah'ım daha ne günler göreceğiz. Ayrıca google play'de bu programdan 10 kat kaliteli yüzlerce program var.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
ozguveni olmayan kizlar cok kullaniyo bu tip uygulamalari:/

UpOneTR

UpOneTR

Üye
ben powercam kullanıyorum ne yazısı ne bişyi onlardan daha güzel çekim yapıyor..

frk uzn

frk uzn

Üye
ben 2 programıda kullanıyorum yazısından dolayı rahatsızım ama efectleri gayet güzel

tapatalk

tapatalk

Üye
nerde kezban bıyıklı sivilceli kız va bu programları kullanıyo. çok daha iyileri mevcut.

Türe

Türe

Üye
Mevcut olanlarin hepsi iOS den port zaten :ehe

Artles

Artles

Üye
Öyle demeyin çok güzel kızlarda kullaniyo ya :D

Not : simdi " yoksa ?" Dicek sivri zekalilar için, erkeğim.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Efektleri guzel o yazi olayi hos degil. Cekilen fotoyu degil de kamerayi efektleyen uygulama var mi?

nokia_belle

nokia_belle

Üye
fazla efektli dedikleri gibi kullananların alayı kız

furkey

Üye
en güzel uygulama? iki filtre var diye programda en güzel mi oldu? :D Android telefonların çoğunun sadece kamera yazılımında o efektler var. Galeride gelenleri saymyorum bile :) Hala yetmediyse bir yığın program var daha profesyonel filtrelere sahip olan...

enterneoll

enterneoll

Üye
bende hem iphone 4 hem s3 var yemişim camwow'unu :D hiç bir işe yaramaz diğer programlardan tek farkı allta camwow yazması

TheMadness

TheMadness

Üye
Camera JB+

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
Pixlr, FotoRus ve PicsArt kullandıgım en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları. Kamera olarak'ta uCam uygulamasını öneririm.