yeni android kullanıcısıyım öneriler verebilirmisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

coskunsaglam

Üye
    Konu Sahibi
selamlar. Samsung s6 aldım. İlk android telefonum. Bana guzel programlar önerir misiniz. Mesela instagrama kıpramadan foto yukleme programı vardı o olabilr. Telefonu rotladım. Mesela lucky patcher ile retrica kilitlerni açma knusu vardı o tarz gbi bseler. Ne blm rootlu rootsuz farklı, işe yarayan, ortamda şeklini koyabilecek foto editör programları. Ne blim her program olablr. Android uygulama bolumunu takp de edyorum. Nokia n8e alştğm için zorla androide geçtm. Arkadaşlar hep n8imle dalga geçtiler. Onların da kullandğm programlarla ozelleştirmelerle gereken cevabını vermelym. 200 milynluk general mobile ile artislik yapanlara samsung s6yı suratlarına wurmam lazm. Derdmi anlatabildm galiba. Adam ezmek neymş göstermem lazm. Fazla doluyum k.bkmayın. Forumu sıcak bi aile gördüğüm için yazdm bunları. Tesekkurler.

byAndroid

byAndroid

Üye
İnstagram foto kırpmadan istersen nocrop. Sonra şeklini koyabilecek s6 kendi başına koyar tasarımıyla zaten kamera adım sayari nabız sensörü vs. Atarsın hava. Retrica kilitlerini açabilirsin dediğin programla şuan aklıma gelenler bunlar

general4242

general4242

Üye
Yeni aldigin s6 yi rootlayip garantisini bozdun oylemi ! Puuu
Bu arada bende 1 yila yakin n8 kullandim :) s6 zaten kendi basina hava ozel seler yuklemene gerk yok telefonun kendi harika donanimini ve ozelliklerini kullan, parmak izi okuyucu vb, hizlandirma antivirus programlari.kullanma onlar hikaye telefonu yavaslatir sarji yer

firostr

firostr

Üye
Yazarsan başlığı daha iyi olur

coskunsaglam

Üye
    Konu Sahibi
cevaplarınızı dikkate alacağm tesekkurler :) garantide gtti ama sağlk olsun başka program önerisi olan söyleye bilir mi :)

mabdussamed

mabdussamed

Üye
Senin amacın android işletim sistemiyle hava atmak ise , senin de itiraf ettiğin gibi 200 liralık bir telefonla bile üst düzey bir kullanıcı seni alt eder :D bu arada madem cihazı rootladın forumda rootlu teller için uygulama tavsiyesi konularına bak ve görsellik istiyorsan launcher uygulamalarına bak.kolay gele :)

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail

coskunsaglam

Üye
    Konu Sahibi
androide instagram içn geçtm dyeblrm. Amacm ole hava da atmak değl. Androidi en guzel detaylı sekilde kullanmak. Foto editor fln ne blm guzel programlar aryorum
bu ara recovery fln kurmusluğum rom atmşlğm var arkadasn telefnuna. Androide uzak değlm. Benm amacm guzel programlar bulmak. Launcher kullanmcm touchwizi sevdğm içn orjinal kullancam

yaytas

yaytas

Üye
la niye root ladın s6 yı biz disco 2 yı root lamaya korkuyoduk zamanında adam alır almaz rootlamış :lac::lac::lac::lac:o_Oo_Oo_O

byAndroid

byAndroid

Üye
Camera 360, periscope, ZEDGE,

coskunsaglam

Üye
    Konu Sahibi
benle mi yaşıcak rootladm gtti. Perıscopu duymustum.

• Beğen
Tepkiler: byAndroid

H0lligan

Üye
yerinde olsam bende rootlardim temiz kullandikdan sonra zaten sorun yasamazsin cihazda bir sorun cikarsada garanti kapsamina geri alma olayi var yaparsin gercekden arkadaslarina artislik yapmak istiyorsan root la uygulamayla olmaz o isler gec pc ye kaynak kodu ogren kaynak koddan rom derleme konusuda var zaten forumda yada baska turkce kaynaklardan ogren yap bi custon rom al sana android de artislik :pro:

coskunsaglam

Üye
    Konu Sahibi
valla symbianda cfw yaptm kendime ama ben boyle kullanışlı guzel enteresen programlar arıyorum

H0lligan

Üye
wifi kesici felan ? wifi a bagli oluyorlar hala ama internetleri olmuyor kesdigin cihazlarin nasil is gorurmu ?
yada boot animasyon yapabilirsin kendin
cihazda sadece dik olarak calisan seyler ornegin launcher da yatay dondurebilirsin cihazi yada sadece yatayda calisan oyunlari dikey oynayabilirsin ne kadar kullanisli olur bilmem :) isine yararmi ?

byAndroid

byAndroid

Üye
wifi kesici felan ? wifi a bagli oluyorlar hala ama internetleri olmuyor kesdigin cihazlarin nasil is gorurmu ?
yada boot animasyon yapabilirsin kendin
Başkasının wifi yi hangi programla kesiyoz banada lazım ondan :D

H0lligan

Üye
Başkasının wifi yi hangi programla kesiyoz banada lazım ondan :D
ayni agdaysaniz calisir. wifi kill
yada dsploit le tarayicida gorunen tum resimleri degistirebilirsin videolari degistirebilirsin vs vs daha bircok ozellik

• Beğen
Tepkiler: byAndroid

coskunsaglam

Üye
    Konu Sahibi
var mı başka önersi olan

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Instasize candır :)

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Mx player (mkvler de bi numara)
Spotify
Cpu-Z
Madem root var AdAway kullan
Zedge de
50.000 indirimiş melodilerim bile var sitede hard core zedger olarak tanımıyorum (jellybeanci diye aratın)

3onur5

3onur5

Üye
telefonla hava atılmaz yapmayın kendinizi rezil etmeyin

Üst Alt