[Android]TomTom Turkey v1.1.1

Sponsorlu Bağlantılar

zızzz

zızzz

Üye
    Konu Sahibi
Evet sdcard hafıza kartı oluyor. Ama hafıza kartı girişi yoksa bilgisayar telefonun hafızasını görüyorsa ve telefonun hafızasında yer varsa ona at bir dene.

crzhrs66

Üye
Linkler ölmüş

barut1903

Üye
s.a beyler bende motorola atrix var ona yükledim sd kartım yok telin hafızasına telefon rootsuz gayet güzel çalışmakta linklere tıkladığınızda mahkeme kararı ile durdurulmuş dio fakat ben bunu yasak sitelere girme programıyla aştım sormak istediğim bi konu var part1 ve part2 var her ikiside içerik olarak aynı part1in dosya boyutu fazla diye onu attım part2 ne işe yarıyor??

superfresh

Üye
Arkadaşlar, tomtom ile boşuna uğraşmayın, oldukça yetersiz bir program. Kullandım, bunun yerine İGO veya Sygic i deneyin. Çok farklı programlar.

zızzz

zızzz

Üye
    Konu Sahibi
s.a beyler bende motorola atrix var ona yükledim sd kartım yok telin hafızasına telefon rootsuz gayet güzel çalışmakta linklere tıkladığınızda mahkeme kararı ile durdurulmuş dio fakat ben bunu yasak sitelere girme programıyla aştım sormak istediğim bi konu var part1 ve part2 var her ikiside içerik olarak aynı part1in dosya boyutu fazla diye onu attım part2 ne işe yarıyor??

Part 2 part 1 in devammı dır 4shared e 3-200 mb den yukarı dosya upload edemediğimiz için 2 part yapmıştım.

ferman_

Üye
Saol

flyx

flyx

Üye
şu siteye giriş yapmadan dosya indir butonunu kullanamıyormuyuz? illa üye mi olacağız? (4shared)

zızzz

zızzz

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş herşeyi devletten bekliyorsunuz ya neyse bununla iniyor gibi linki kopyala generate de indir.

Site :

CemKaradağlı

CemKaradağlı

Üye
Arkadaşlar Harita Bulamamanızdaki Sorun Tahminime Göre İndirdiğiniz Rar Dosyası İçinden Çıkan Dosyayı Oldugu Gibi (sdcard)
Atmanızdan Kaynaklınıyor Rardan Cıkan Dosya Yani sdcard Klasörünü Acın tomtom Dosyasını Cihaz Dahili Bellege Atın Yani Sdcard
extSdCarad'A Atmayın Büyük Ihtimal Siz Rardan Cıkardıgınız Gibi Atıyosunuz Tomtom Dosyasını Bellege Atınca Sıralama Arkadasın Dedigi Gibi Oluyo Siz Dosyayı sdcard Olarak Attıgınız Icin Çakışma Oluyor Bu Nedenlede Harita Bulunamıyor Dogru Yöntem Budur Kolay Gelsin...

zızzz

zızzz

Üye
    Konu Sahibi
Aynen hocam dediğin gibi bende karışıklık olmasın diye sdcard diye dosya oluşturmuştum bu diiğer paylaşımlarım da da öyleydi sdcard klasörünü açın ve tomtom klasörünü atın oldu bitti anlaşılmayacak birşey yok ki

hamdi1221

Üye
lütfen bulgaristan ve yunanistan haritalarının linklerinide verirmisiniz teşekkürler

keops31

keops31

Üye
link has been crashed plz new link added

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
:tşk::tşk:

Üst Alt