TomTom Turkey v1.0

Sponsorlu Bağlantılar

ferhat068

Üye
    Konu Sahibi
TomTom Turkey v1.0
TomTom Turkey v1.0

GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ:2.2 ve üzeri

Overview: TomTom Navigation for Android

World-class navigation that’s trusted by 65 million drivers. Now on your smartphone.Last minute plans? With the TomTom Navigation app, driving somewhere new couldn’t be easier. You’ve always got your smartphone with you, so navigation’s close at hand. And losing your signal is not a problem, because the app works without it. You’ll have constant access to the same maps, technology, and world-class navigation as on our GPS devices. It’s the app that drivers can rely on.

Great reasons to choose TomTom Navigation

Features:
The most accurate TomTom maps in your pocket – no mobile signal needed
FREE Lifetime Maps. Always drive with the latest map and get to your destination faster. Download 4 or more updates every year for the life of your app.
Reliable arrival times at all times of day with IQ Routes
The quickest routes through traffic. Powered by TomTom HD Traffic (1)
Advanced lane guidance for extra clarity when navigating difficult junctions
Spoken street names, helping you keep your eyes on the road. (2)
Other Features:
2D/3D driving view
Clear voice instructions
Fast route recalculation
Multi-stop routes
Eco Routes
Navigate to contacts
Millions of pre-installed POIs
Automatic music fading
Automatic day & night mode
Car symbols
Map colors
Released by chathu_ac
This app has no advertisements

More Info:
Code:

Download Instructions APK:

arkadaslar tomtom kurulumu yaptiktan sonra
internet uzerinden gerkli dosyalari indirme yapamiyan arkadaslar buradan sd kart icerigini indirerek
telefonununzun sd karitinin on yuzune atin rardan cikartiktan sonra tomtom isimli dosya atilacak

sd card

or

or

rar : ferhat068

kolay gelsin...

• Beğen
Tepkiler: gonuldostu82, otantik ve umut1739

SERDUCK

Üye
S2 'de denendi. Çok fazla görselliği yok. V1.0 Turkey

Apk indirip kurun. Kurulum bitince çalıştırınca 257 mb veri indiriyor.

Alıntıdır.Saygılar.

Market:

İndir:

• Beğen
Tepkiler: umut1739
PriZm

PriZm

Üye
Aynı Gün açılan konular birleştirildi.:tşk:

SERDUCK

Üye
Ferhat'in sunumu daha canli daha guzel.fazladan link vermis oldum yalnizca. :)

heredot90

Üye
Programı yükledim ve çalıştırdım. (Galaxy wave) Herhangi bir sorun yok ancak programın daha geliştirilmesi lazım yeni versiyonları ya da güncellemeleri 4gözle bekliyorum...

Paylaşım için teşekkürler...

ahmtdgn_1984

Üye
Bende Wifi den Bağlıyken Ağ Bağlantısı Yok Uyarısı Veriyor Telefon Galaxy W Bilgisi Olan Var mı

Dedim Gördü Ama Bende Tam 3.31 GB veri Transferi İçin İzin İstiyor :DDDD Çüşşşşşşş Dmeek Geldi İçimden

semmy35

Üye
Selamlar programi indirip kurdum fakat wifi acik oldugu halde tomtom,a baglanamiyor deyip tekrar dene ne cikis yapmaya zorluyor programi kurduktan sonra htc desire,de hafiza kartina aktardim,yardiminizi bekliyorum ,cok tesekkurler....

heredot90

Üye
Sadece Türkiye için 260 mb gibi bir yükleme yapıyor. Tomtom adlı klasörü telin kendi hafızası içinde kuruyor. Harici sd karta bu klasörü taşıyınca tekrar yükleme yapmak istiyor. Yani mutlaka telin hafızasına kurmalısınız....

turkman50

turkman50

Üye
Selamlar programi indirip kurdum fakat wifi acik oldugu halde tomtom,a baglanamiyor deyip tekrar dene ne cikis yapmaya zorluyor programi kurduktan sonra htc desire,de hafiza kartina aktardim,yardiminizi bekliyorum ,cok tesekkurler....

aynı hatayı bende alıyorum çözemedım

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
arkadaşlar neyi sd karta atıyorsunuz bunlar zipli dosyalar açılması lazım ayrıca şifreli şifre ney ?

Neo59

Üye
Harita linkleri ölü yenilemeniz mümkünmü ?

agder

Üye
mediafire hesabimi biloke yapmislar
yeniden uploand ediliyor biaz beklemeniz gerek[/QUOTE

tomtomun android uygulamasi cikmasina nasil sevindim anlatamam ama bu sevinc kursagimda kaldi dsem yalan olmaz..ferhat kardesim,hem htc telefona hemde samsung galaxy taba yukledim ikisindede ayni hatayi verdi,tomtotma baglanamiyor tekrar deneyin diye..kartlara format attim,tekrar denedim olmadi..senin linklerini bekliyorum onlari tekrar deniyecegim.acaba neden ayni uyari aliyorum....

ferhat068

Üye
    Konu Sahibi
mediafire hesabimi biloke yapmislar
yeniden uploand ediliyor biaz beklemeniz gerek[/QUOTE

tomtomun android uygulamasi cikmasina nasil sevindim anlatamam ama bu sevinc kursagimda kaldi dsem yalan olmaz..ferhat kardesim,hem htc telefona hemde samsung galaxy taba yukledim ikisindede ayni hatayi verdi,tomtotma baglanamiyor tekrar deneyin diye..kartlara format attim,tekrar denedim olmadi..senin linklerini bekliyorum onlari tekrar deniyecegim.acaba neden ayni uyari aliyorum....
3 alternatif link yukledim
kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: agder
cemseyyah

cemseyyah

Üye
Htc sense' de dosyaları yüklemiyordu ve sürekli bağlanamıyor uyarısı veriyordu.. sd kart dosyasını siteden kendim indirip karta atınca oldu..ara yüzü zayıf ama adres bulması çok çok iyi.. Emeği geçenlere teşekkür..:oke:

Kara-vicdanli

Kara-vicdanli

Üye
Piyasada olan butun andriod tomtomv1.0 ilacli olanlara tomtom engel getirmistir.. indirme adresini degistirdigi icin tomtomla baglanti
kurulmuyordan ileri gidemiyorsunuz...

yeni ilac cikana kadar menual yani elle kurmaniz gerekmektedir.

elle kurmak ise bazi tomtom versilerinde ornegin, tomtom europe, western_europe ve bazi cihazlarda sorun vermektedir.
dogru kurulum yapilmayinca sdcard taki tomtom klasoru varmi yokmu umrunda olmuyor..
ve baglanti kurulamadi mesajindan ileri gitmiyor.

tek yapmaniz gereken ise..
pc den cepinize dosya yukleme islemi sirasinda ( tomtom ekraninda baglanti kurulamadi hata yazisi)
var iken ve tomtomu kapatmadan o sekilde dosya aktarimi yapmanizdir..

bu durumda siz dosyalari cepe kopyalarken tomtom programi sanki netten indiriliyormus gibi algilayacaktir..

dosya yukleme bitince ,tomtom ekranindaki tekrar dene tusuna bas, ve kapat tusu ile tomtomu kapat..

islem bu kadar. simdi tekrar ac ve sorunsuz acilip kuruldugunu gorursunuz..
bu yazdiklarimi butun android tomtom versilerinde yapacaksiniz. sorunsuz kurulum istiyorsaniz....
saygilar selamlar..

Üst Alt