TomTom Turkey v1.0

Sponsorlu Bağlantılar

eskibesk

Üye
samsung galaxy s2 de "turkey durduruldu" uyarısı alıyorum kurulumdan sonra internetten indirmeyince bu adresten indirdim sd karta attım olmadı phone hafızasına attım yine olmadı lütfen yardımcı olun

heredot90

Üye
arkadaşlar, programı kurdum ancak GPS sinyalini çok geç algılıyor. Wifi yada 3G açıkken bile GPSi bulmak için çok ama çok bekliyor. Bunun sebebi ne olabilir? Sizde de aynı mı?

agder

Üye
arkadaşlar, programı kurdum ancak GPS sinyalini çok geç algılıyor. Wifi yada 3G açıkken bile GPSi bulmak için çok ama çok bekliyor. Bunun sebebi ne olabilir? Sizde de aynı mı?
kapali alandaysan yani evde falan isen sinyal cok az yada hic olmayabilir.disarida acik havada bir dene,ilk sinyal zor gelir ama gelincede kaybolmaz daha.

ferhat068

Üye
    Konu Sahibi
arkadasim telefon icin kullandiginiz roomdanda kaynaklaniyor olabilir ben bir cok rom dedim test ettim gps icin
iclerinde en iyisi zeus rom evin icinde bile uydu baglantisi yapiyor
diger romlar ise disarda beklemene ramen dediginiz gibi cok gec ve az uyduya baglaniyor

eskibesk

Üye
ferhat068 hocam yukarıda bu soruyu ve sorunu sormuştum görmediniz galiba lütfen okurmusunuz
samsung galaxy s2 de "turkey durduruldu" uyarısı alıyorum kurulumdan sonra
internetten indirmeyince bu adresten indirdim sd karta attım olmadı phone hafızasına attım yine olmadı lütfen yardımcı olun

Kara-vicdanli

Kara-vicdanli

Üye
ferhat068 hocam yukarıda bu soruyu ve sorunu sormuştum görmediniz galiba lütfen okurmusunuz
samsung galaxy s2 de "turkey durduruldu" uyarısı alıyorum kurulumdan sonra
internettenindirmeyince bu adresten indirdim sd karta attım olmadı phone hafızasına attım yine olmadı lütfen yardımcı olun

yukledin tomtomu sil.

sdcard ta tomtom klasoru varsa onuda sil..

cepi pc ye usb kablosu ile bagla..
cepi eline al ve tomtomu tekrar yukle.

tomtomu calistir.. baglanti kurulamadi hatasina kadar gel ve oylece birak (kapatma)

pc aracigiyla sdcard icine tomtom klasoru ac.
icine gir ve indirmis oldugun turkiye dosyalarini icine kopyala
copyalacagin klasor isimi su olmali -->> com.tomtom.turkey
kopyalama bitince tomtom ekranindaki kapat tusuna bas.

tekrar ac ve gule gule kullan.

Not: eger bu islemi yaptiniz ve tomtom acilir gibi olup ardindan kapanip ve ardindan da sol ustte iki de bir ara ikonu cikip gidiyorsa..
indirme esnasinda dosya eksik inmistir demektir.

cosi

cosi

Üye
TEŞEKÜRLER :oke:

eskibesk

Üye
galaxy s2 tomtom yükleme için yardımcı olmak için cevap yazmışssınız öncelikle çok teşekkür ederim dediklerinizi aynen yaptım ancak yine aynı hatayı verdi "TURKEY DURDURULDU TAMAM" şeklinde hata devam ediyor telefonum rootlu değil alakası olabilirmi ?
yukledin tomtomu sil.

sdcard ta tomtom klasoru varsa onuda sil..

cepi pc ye usb kablosu ile bagla..
cepi eline al ve tomtomu tekrar yukle.

tomtomu calistir.. baglanti kurulamadi hatasina kadar gel ve oylece birak (kapatma)

pc aracigiyla sdcard icine tomtom klasoru ac.
icine gir ve indirmis oldugun turkiye dosyalarini icine kopyala
copyalacagin klasor isimi su olmali -->> com.tomtom.turkey
kopyalama bitince tomtom ekranindaki kapat tusuna bas.

tekrar ac ve gule gule kullan.

Not: eger bu islemi yaptiniz ve tomtom acilir gibi olup ardindan kapanip ve ardindan da sol ustte iki de bir ara ikonu cikip gidiyorsa..
indirme esnasinda dosya eksik inmistir demektir.

widmanstaetten

Üye
Ben TomTom hakkında bir seyi öğrenmek istiyorum. Özellikle İstanbul da canlı trafik özelliği olmayan navigasyonu kullanmanın hiç bir esprisi kalmadı. TomTom Turkey v1.0 trafik özelliği var mıdır. bu lı denilen versiyonların trafik özelliği var mı. Ya da legal olarak almak istesek trafik özelliği İstanbul için çalışacak mı?. İstanbul da kullanan varsa cevaplarını bekliyorum. Teşekkürler :)

mda033

Üye
xperia s de denedim çalıştı ve çok kullanışlı, dün mersin-elazığ arasında sorunsuz çalıştı.
Tek sorun galeriye çok fazla resim ekliyor. araba, harita v.s resimler. onları silince ise program açılmıyor. Buna nasıl bir çözüm bulabilirim. Resimlerin içinde aradıklarımı bulamıyorum çok karışıyor.

all 2

Üye
arkadasim telefon icin kullandiginiz roomdanda kaynaklaniyor olabilir ben bir cok rom dedim test ettim gps icin
iclerinde en iyisi zeus rom evin icinde bile uydu baglantisi yapiyor
diger romlar ise disarda beklemene ramen dediginiz gibi cok gec ve az uyduya baglaniyor
hangi telefon kullaniyorsun ben de de ayni problem var tel s i9000

saqoline

Üye
ics 4.0.4 xperia Neo V telefonumda "Malesef Turkey durdu" hatası veriyor. Konuyu baştan sona okudum. Yapmam gereken herşeyi yaptım fakat sonuç aynı..

teacher130

Üye
ferhat kardeş yükledim eline emeğine sağlık süper çalışıyor ancak benm tel 320*480 harita biraz büyük gözüküyor bu konuda yapabileceğim bişey var mı?

eskibesk

Üye
samsung galaxy s2 de aynı sorun devam ediyor yukarıda yazılanların tümünü denedim "TURKEY DURDURULDU" hatası alıyorum tek denemediğim ROOT olayı telefonum rootsuzdur root şart değil deniliyordu yardımcı olacak arkadaşa şimdiden çok teşekkür ederim olursa çok işime yarayacak

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
teşekkürler

ayvalıkonur

ayvalıkonur

Üye
olmuyor, bağlanmıyor

ersenkaymak21

Üye
olmuyor

mstery60

mstery60

Üye
tesekkurler

bilginki

Üye
Ferhat kardesim tesekkurler. Galaxy note2 ye kurdum cayir cayir calisiyor. Ellerin dert gormesin.

nzmttn

Üye
Linkler silinmiş sanırım, tekrar yüklenebilir mi ?

Üst Alt