[Android]TomTom Turkey v1.1.1

Sponsorlu Bağlantılar

zızzz

zızzz

Üye
    Konu Sahibi
[Android]TomTom Turkey v1.1.1
TomTom Turkey v1.1.1
Kurulumu:​

1. Klasörü rar dan çıkartın.
  2. Apk yı sdcarda atın.
  3. Sıralı şekilde olan Turkiye Haritasını sdcard a atın. (Sıralı şekilde ayarladım ama sıra bu şekilde sdcardtomtomcom.tomtom.turkey)
  4. uygulamayı açın.
Linkler :
Part 1 :

Part 2 :

Durduruldu sorunu yaşayanlar bir de bu apk yı denesinler.

Not: Ben de sorunsuz bir şekilde yükleniyor ve açılıyor fakat açıldıktan bir müddet sonra uygulama durdu deyip atıyor. Bunun çözümünü bilen varsa paylaşırsa sevinirim. Sizde de aynı dorun olursa yazabilir misiniz? Ben Sygic yükledim bunu sildim.

Not 2: Yeni apk eklendi. bir de bunu deneyin ben de sorun çıkmadı önceden bulamadığı ve yazarken sonunu getiremediği adresi buldu ve sorun çıkmadı. Bir de siz deneyip, yorumlarınızı ve bir sorun olmadığını yazabilirseniz sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: fixana1

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

anılbaran

anılbaran

Üye
Paşam bende 1.0 var ondada durduruldu diyor.Root ile alakalı galiba sende var mı root ? Neyse ben bunu yükleyim bari bi ara .

zızzz

zızzz

Üye
    Konu Sahibi
bende de root var olabilir birde stock roma dönüp deneyeyim bakalım.

- - - Eklendi - - -

Bu arada unuttum rica ederim yardımcı olabildiysem.

- - - Eklendi - - -

Hocam şuan da Stock Romu(Rootsuz)flaşlayıp denedim harbiden Root tan dolayı gibi görünüyor. Çünkü bayağıdır açık atma yapmadı. Ama bizim Ankara'nın Göbeği Keçiören'deki sokağı bile bulamadı. Adını yazıyorum çıkmıyor. O kadar ki posta kodunu yazdım yine çıkmadı. Kendini biraz daha geliştirmesi gerekir tomtom un paylaşımı yaptım ama nerdeyse pişman olacak inşallah siz de öyle değildir. Bir de telefonu rootlu ve rootsuz kullananlar yorum yazarlarsa bizi de bilgilendirmiş olurlar.

ferhat068

Üye
TomTom Turkey v1.1.1

Kurulumu:

1. Klasörü rar dan çıkartın.
  2. Apk yı sdcarda atın.
  3. Sıralı şekilde olan Turkiye Haritasını sdcard a atın. (Sıralı şekilde ayarladım ama sıra bu şekilde sdcard\tomtom\com.tomtom.turkey)
  4. uygulamayı açın.

Linkler :

Part 1 :

Part 2 :

Not: Ben de sorunsuz bir şekilde yükleniyor ve açılıyor fakat açıldıktan bir müddet sonra uygulama durdu deyip atıyor. Bunun çözümünü bilen varsa paylaşırsa sevinirim. Sizde de aynı dorun olursa yazabilir misiniz? Ben Sygic yükledim bunu sildim.

yuklediginiz apk dosyasindan kaynaklaniyor kapanmasi baska bir apk deneyin

zızzz

zızzz

Üye
    Konu Sahibi
ferhat068 a yorumundan ötürü teşekkür ederim.

danismaz61

Üye
Daha önceki sürümde harita resimleri galeride gözüküyordu bu sürümde de aynı sorun var mı?

zızzz

zızzz

Üye
    Konu Sahibi
Önceki sürümü denemedim tam olarak nasıl olduğunu da anlamadım ama öyle bir sorun olmaması gerekir.

unalgndz

Üye
arkadaşım ben kurdum ama dediklerini yaptım apk yı scarta attım kurdum dosyaları attım ama açınca harita bulunamadı diyor
samsung note 2 var bende

zızzz

zızzz

Üye
    Konu Sahibi
Sırası ile attıysan sorun olmaması lazım. Sıra şöyle [sdcard\tomtom\com.tomtom.turkey]. Sdcard klasörünü aç ve aynen oradaki klasörü sdcard ana dizinine at. Bir de alttaki apk yı yüklemeyi dene.

tubuesse

tubuesse

Üye
Hatira bulanamadı! hatasını bende aldım malesef :/ 2 apk ile de denedim. Bakalım elbet bir çözümü vardır.

zızzz

zızzz

Üye
    Konu Sahibi
Haritaları doğru yere atığınızdan emin olun sorun yok bende başka da yardımcı olamayacağım şu anda.

tubuesse

tubuesse

Üye
Yani atılması gereken yerde dosyalar onda bi sıkıntı yok, telefon rootlu değil benim. Acaba rootlu cihazlarda mı çalışıyor? Sizin cihazınız rootlu mu?

zızzz

zızzz

Üye
    Konu Sahibi
Benim cihaz rootlu evet ama rootu kaldırıp stok rom da denemiştim çalışmıştı.

selman_ogun

Üye
4shared dışında bi sitede data dosyalarını paylaşabilir misiniz? KYK yurdundan 4shared hata veriyor

sas_sas

Üye
Neden sadece yol adlarinin yazili oldugu fakat yol cizgilerinin olmadigi sari ve adeta bos bir harita sayfasi goruyorum ?

joookerr

joookerr

Üye
bana güleceksiniz am aşunu resimli anlatım yapın bir haftdır yapamıyorum....:hmmm

- - - Eklendi - - -

rardan çıkardım apk dosyasını rardan çıkan sdcard dosyasının içine attım sonrasını anlamadım sırasıyla nereye atıyoruz nasıl atıyoruz valla anlamadım bi resimli anlatırsanız çok memnun olurum

- - - Eklendi - - -

şunun kurulumunu resimli anlatım yapın ya valla olmuyo...

selman_ogun

Üye
bende harita bulunamadı diyor :/

zızzz

zızzz

Üye
    Konu Sahibi
bana güleceksiniz am aşunu resimli anlatım yapın bir haftdır yapamıyorum....:hmmm

- - - Eklendi - - -

rardan çıkardım apk dosyasını rardan çıkan sdcard dosyasının içine attım sonrasını anlamadım sırasıyla nereye atıyoruz nasıl atıyoruz valla anlamadım bi resimli anlatırsanız çok memnun olurum

- - - Eklendi - - -

şunun kurulumunu resimli anlatım yapın ya valla olmuyo...

Arkadaşlar indirene kadar sorun yoksa gerisinde anlmayacak bir şey tok tomtom klasörünü sdcard at o kadar sıra dediğim de bu bir önceki sayfanın son mesajında da yazıyor harita bulunamadı hatası da bu yüzdendir.

joookerr

joookerr

Üye
Arkadaşlar indirene kadar sorun yoksa gerisinde anlmayacak bir şey tok tomtom klasörünü sdcard at o kadar sıra dediğim de bu bir önceki sayfanın son mesajında da yazıyor harita bulunamadı hatası da bu yüzdendir.

sdcard dediigin hafıza kartına mı telefona mı atalım rardan çıkardıgım dosyayı

Üst Alt