Android telefona joistik kol bağlama.

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Metal slug :cool ps 1 de azmi oynardim. Oyunu tam 25 kere bitirdim kardesimle beraber hemde. Ben burnundan sumuk akan adam oluyodum o artist olani seciyodu. Bilmem bu oyunu bilirmisiniz? :D

Biliyorum da, eskiden oynamayınca sonradan zevk vermiyor :D

hotlock

hotlock

Üye
  • Beğen
Tepkiler: By_AbDuLLaH
ags2002

ags2002

Üye
arkadaslar mobee tabletim var 4.0.3 yuklu otg kablomda var otg mouse klavye ve flash disk calistiriyor pc de oyun oynadigim kol var onu takiyorum calismiyor bu konuyu cozume ulastiran bi arkadas yok mu

-Emre

-Emre

Üye
bazi kollar çalışmıyor kablosuz bulabilirseni vi deneyin

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
yahu bende one x var ben joyistick bağlayabilirmiyim ?

ags2002

ags2002

Üye
nette okudum arkadasin birisi cin mali ucuz bir kolun calistigini yazmis baska birisi sixaxis diye bir pro yazmis hepsini denedim yok olmuyor
android surumle alakali olabilir mi diyorum benim 4.0.3 yuklu
denedigim oyunlar:
assesin cred
dungeon huntur
nova
vegende samurai ll
shrek kart
gta
hic birinde olmadi vazgececem bu isten

Sercan1Yaman

Sercan1Yaman

Üye
[/COLOR]D ben olayı çözemedim şimdi elimde birtane micro usb kablosu 2 tane dışı usb connektor var usb de (+) (-) (data +) (data -) birde sase var bunları nasıl bağlayacağız.[/QUOTE]

Ben bunu bi kaç haftadır araştırıyorum siyah kabloyu boş pine köprüyle bağlıyorz. 1 tane nokia micro usb kabloyu pert ettim adamlar sağlam yapmış. Pinlerin lehimlerini küçük yapmışlar üstünüde sert plastikle kaplamişlar sökerken kopuyor.

can_Fb12

Üye
ps2 kol var tablete bagliyorum sag sol tuslari haric calismiyor ve sadece menude calisiyor oyunlarda tepki bile yok

19ultrAslan05

Üye
Arkadaslar bende s3 var ve rootlu playstation 3 koluda var artik bi yardimci olun nasil calistiracam. Ve digelimki calistirdim her oyunu oynayabilirmiyim lutfen yardim.

BeatsBox

BeatsBox

Üye
Kardes sixaxis diye program var onla baglarsin bide tavsiye modencombat 4 yukle tv ye bala bide kplu mukemep olur

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
Arkadaslar bende s3 var ve rootlu playstation 3 koluda var artik bi yardimci olun nasil calistiracam. Ve digelimki calistirdim her oyunu oynayabilirmiyim lutfen yardim.

konu hort olmuş. bu arada telefonuna sixaxis controller programini indiirip bluetooth üzerinden oynayabilirsin. veya otg kablosu alip oynayabilirsin. bn telefonumda sorunuz oynuorum bluetooth ile. her oyunda bu olay çalişmiyor ama ayarlari var onları kurcaliyinca oluyor.

emrusum

Üye
o kabloyu buldum kardeş mouse ve klavyeyi kullanabiliyorum ama joysticki cihaz görmüyor.. ? bir yardımcı olsan ? joystickin ışıkları yanıyor..
bu arada cihaz galaxy note 2 ????

- - - Eklendi - - -

o kabloyu buldum kardeş mouse ve klavyeyi kullanabiliyorum ama joysticki cihaz görmüyor.. ? bir yardımcı olsan ? joystickin ışıkları yanıyor..
bu arada cihaz galaxy note 2 ????

aleranol

aleranol

Üye
joystick çalışıyor ama sen fark etmiyor olabilirsin. ana menüde ortadaki Kırmızının altındaki düğmeye falan basın toplarla oynayın falan mutlaka çalışacaktır. Bazı oyunlarda oyun geç algılıyor kontrolleri.

Üst Alt