Android telefon seçimi...

• 27 Nisan 2011
  • 4880 Okunma
  • 30 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba arkadaslar android bı telefon almak istıyorum. nelere dıkkat etmelıyım paramın bosa gıtmemesı ıcın neyı tercıh etmelıyım .

samsung galaxy ace

motorola milestone

bu ıkısı uzerınde arastırma yapıyorum. sizinde bu cıhazlar hakkında yorum ve farklı cıhaz onerılerınıı beklıyorum tesekkurler ....

Yazan: manasturk
  2. eğer ikisinde kara kıldıysan Milestone al kardeşim..
    eğer başka marka dersen at çöpe milestone'u HTC Desire HD al :oke:

3. incredible s
    ilk android telefonum HTC Incredible S ve sonderece de memnunum...
    bozulmadığı sürece de değiştirmeyi düşünmüyorum.

4. Androidli alcaksan Htc'den şaşma. :oke:

Necmati bunu beğendi.
  5. fiyat sorun değilse htc düşün derim galaxy ile htc arasında 500 tl gibi bi fark var motorola hakkında fikrim yok droid modeli çok iyi diyorlar

----------Eklendi @ 14:59:40 ---------- Yazıldı @ 14:58:55 ----------

fiyat sorun değilse htc düşün derim galaxy ile htc arasında 500 tl gibi bi fark var motorola hakkında fikrim yok droid modeli çok iyi diyorlar...

6. İkisi arasında motorola daha iyi bi seçim olur.Büyük telefon benim için sorun olmaz dersen HTC Desire Hd de gayet iyi bi cihaz ama biraz büyük :)

Necmati bunu beğendi.
  7. artık küçük cihaz bulmak zor piyasada kardeş :)

8. ilginiz için cok tesekkurler arkadaslar ama maddıyatım ona el vermıyor bu ıkısı arasında gıdıp gelıyorum ama samsung agır basıyor. :)

9. O zaman samsung al kardes :)

10. galaxy ace iyi secim olur , galaxy gio modelinede bak teknosa da 550 tl

11. tesekkurler arkadaslar cok sagolun :)

12. galaxy ace al üstad eğer maddiyatım yetmez htcye diyorsan

13. Tek Hece Oda HTC:yuru

Necmati bunu beğendi.
  14. motorola milestone i tavsıye ederım ace den bence daha tercıh edılebılır bır telefon klavyesıyle fark yaratıyor.ama motorola milestone nın gorunusu bıraz hantal ace nın ıse iphone4 u andırıyor daha kıbar ama ben olsam motorola alırdm

15. o üç hece oluyo ama :ehe:ehe

16. Flashlı siteleri açabilen almanı tavsiye ederim genelde onlarda htc oluyor ama motorolanın farklı modelleri var defy diye suya toza dayanıklı ama Türkiyeye gelir mi bilmem.
    < Resmi açmak için tıklayın >

17. HTC HD2 Camı helikopter camından yapıldığı için kolay kolay çizilmiyor :)

18. Gorilla glass diyorlar cam konusunda ama işte deyeneler bilir:)
    Bataryası pek dayanmıyormuş htc'nin hd serisinin tabi söylenti kullanan daha iyi bilir:)
    İphone 4'te sakat önü arkası cam:D

19. Ace'in camıda gorilla class haberiniz olsun :) Ace fiyat bi düsse bende düşünüyorum aslında şuan 700tl civarı onu alana kadar biraz daha fiyat yükseltip galaxy sl almak daha iyi bi fikir diye aklımdan geçiyor!!

20. bence ace al bunların arasından

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
12/11/2018 - 21:58