Haber Android İlk Kez iOS'u Geçti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre

Üye
Evet öyle. Çünkü artık eski telefonlar üretilmiyor ve satılmıyor. Microsoft'ta yeni telefonlarını sattırabilmek için elinden geleni yapıyor. Bunu ileride de Windows Phone 8li telefonlara yapacak. Yapabilir de. Bence normal. Symbian gelişiyordu diyorsun da iphone 4 çıkarken Nokia hala N8 le takılıyordu. Bugün o iphone 4ler hala akıcı çalışabilirken N8e çok yüklenirsen telefon çalışmayacak kıvama geliyor. Meego güzeldi ama olay sadece güzellikle olmuyor. O telefona whatsapp bile resmi olarak yok. Geliştirici ilgisini çekebilmesi gerek. Galaxy S2de vs süper ortam varken geliştirici neden nokianın sıkıntılı platformuyla ilgilensin?
peki bana söylermisin neden hala wp - symbian j2me geçememiş çünkü o sistemin tutulacak bir tarafı yok dns bile değişmiyor wp8.1 güncellemesi geldi'de ne oldu androidin 1.1 sürümü gibi birşey

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
  • Beğen
Tepkiler: mehsevim

Emre

Üye
Kardeş adobe desteği çektikten sonra wp çıktığı için bu mümkün değil eski uygulama falanda yok ANLADIN?
skyfire dün e-malime yanıt verdi
windows phone bu uygulama için gerekli izinleri vermiyormuş

PriZm

PriZm

Üye
Forumda seviye hergün daha da düşüyor.. Bilmeden uydurup tutturmaya çalışanlar ise aynı oranda artıyor..

Ben bi ara Wp de olmayan android özelliklerini liste yapayım en iyisi.1 sayfaya sığdırabilirsem tabi.

• Beğen
Tepkiler: xmustx ve 0MG90
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Bi gün seviye düşmese gereksizlik olmasa şaşarım zaten.
Konuda bir birine cahil cühela gibi küçük düşürücü sözlerle ithamda bulunanlar Uygunsuz konuşmaktan uyarı almıştır, sonra ona verdinmi bana neden verdin diye tek tek özelden kimse yazmasın, herkes hak ettiğini almıştır.
Keyifli forumlar.

• Beğen
Tepkiler: nsren
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...