Haber Android İlk Kez iOS'u Geçti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Yarı akıllı Wp için yüzde 2 fazla bile, stabil dersiniz anca ama Android ve iOS'da yapabildiğimiz şeylerin yarısını yaparsınız anca

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.

NEXUS

NEXUS

Üye
Yarı akıllı Wp için yüzde 2 fazla bile, stabil dersiniz anca ama Android ve iOS'da yapabildiğimiz şeylerin yarısını yaparsınız anca
yarısı bile değil , android i touchwiz ile kıyaslıyolar ki rtık touchwiz son sürümü bile stabil oldu. saf android ile kıyaslayamıyorlar , saf android kim ne derse desin hem çok stabil hemde herşeyi yapabilirsin telefona.
açılışını bile değiştirebiliyorsun ama wp de daha ana ekranı değiştiremessin :ehe
ios'ada anca tuğla derler o kadar kendilerini geleceğin sistemini kullanıyoz daha yeni gelişecek diye avuturlar , 2010 da çıkan wp7 ne çabuk unutuldu acaba , wp8 güncelllenmediği , wp7 de kaç oyun var çok merak ediyorum. çekirdeği değiştiyse değişti , önceki sürümü değil ;)

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Arkadaşlar Windows Phone sisteminin geride kalması neden sizi bu kadar mutlu ediyor? Ana ekran bile değiştiremezsin demişsiniz. Gayet güzel değişiyor. Daha bir çok şeyi de yapıyor. Akıllı telefonun bütün sistemini açıp kurcalıyorsanız tabi ki android önde olur ama kullanıcıların 80%i gibi face twitter snap falan kullanıyorsanız ne fark ediyor sistemleriniz? Windows Phone 8 olmamıştı ama 8.1 le oldu. Artık gelecek güncellemeler aradaki ekstra(belki de çok lüzumu olmayan) farklar için olacak. En son sürümdeki bir Windows Phone telefondan ne beklediniz de yapamadı? Neden bu kadar aşağılıyorsunuz?

• Beğen
Tepkiler: ÖZGÜNBEY ve Topal Pire
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Ios ipad icin bambaska bisey

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
Topal Pire

Topal Pire

Üye
Arkadaşlar Windows Phone sisteminin geride kalması neden sizi bu kadar mutlu ediyor? Ana ekran bile değiştiremezsin demişsiniz. Gayet güzel değişiyor. Daha bir çok şeyi de yapıyor. Akıllı telefonun bütün sistemini açıp kurcalıyorsanız tabi ki android önde olur ama kullanıcıların 80%i gibi face twitter snap falan kullanıyorsanız ne fark ediyor sistemleriniz? Windows Phone 8 olmamıştı ama 8.1 le oldu. Artık gelecek güncellemeler aradaki ekstra(belki de çok lüzumu olmayan) farklar için olacak. En son sürümdeki bir Windows Phone telefondan ne beklediniz de yapamadı? Neden bu kadar aşağılıyorsunuz?
Şahsen ben symbian , android , windows phone kullanmış biri olarak söylüyorum. Windows Phone kesinlikle kötü bir işletim sistemi değil. Burdaki yorumlara bakarsak iyice çoluk çocuk savaşı olmuş. Kimde ne varsa o cihazı övüyor. Sizin de dediğiniz gibi aşağılanacak bir sistem değil. Eksikleri var ama güncellemelerle düzelecektir. Bazı arkadaşlar yarı akıllı demiş gerçekten yazık size.

Emre

Üye
way be yılların karalı yine son kozunu oynamış blacberry wp geçmiş symbian helal olsun

Son düzenleme:
  • Beğen
symbianmanyağı

symbianmanyağı

Üye
symbianmanyağı ile hodor her konuya windows akar yazmış tuhaf değilmi aynı konulara emde birbirlerini konuyolar birde :hmmmbiri çıkıyor diğeri giriyor :hmmmbu kadar tesadüfolmaz he :D
biri 15:11 de çıkmış diğer 15:15 te :muha:
aynı sizin yaptığınız gibi. bi sen yazıyosun bi feykin xd :ah
he kardeş windows dünyayı kasıp kavuruyo siz hala android. android kasa kasa bi hal olcak wp yağ gibi akıyo xd

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
vay be ölü symbian bile internette windows phone yi geçiyorsa symbianda hala iş var demek anlamına geliyorsa symbiana helal olsun tebrikler symbian :alkis:

• Beğen
Tepkiler: RetaXter ve .NeXuS.
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Bu verilere bakarak wp yi kötüleyen , hayatında wp kullanmayıp samsungdan dışarı çıkamamış bilinçsiz insanları wp yi eleştirmeye hakkı yok.Biz seviyoruz , kullanıyoruz Gayet de memnunuz .Evimde 3 tane ( biri samsungun iyi tabletlerinden) tablet var bana çok dandik geliyor yani zevk renk meselesi

NEXUS

NEXUS

Üye
Bu verilere bakarak wp yi kötüleyen , hayatında wp kullanmayıp samsungdan dışarı çıkamamış bilinçsiz insanları wp yi eleştirmeye hakkı yok.Biz seviyoruz , kullanıyoruz Gayet de memnunuz .Evimde 3 tane ( biri samsungun iyi tabletlerinden) tablet var bana çok dandik geliyor yani zevk renk meselesi
Samsung Alacağına Git 3310 Al Daha İyi.

• Beğen
Tepkiler: mebater
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Onlar Android'i sadece Samsung biliyorlar boş ver

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu, .NeXuS. ve Murat Alper
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
büyük başarı

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Onlar Android'i sadece Samsung biliyorlar boş ver
Ben genelleme yapıyorum ,Androidi burdakilerin %70inden daha fazla biliyorum sen rahat ol ;) ben bilmediğim şeyi savunmam.

Emre

Üye
benim sevdiğim androide tek firma Xiaomi artık

NEXUS

NEXUS

Üye
Ben genelleme yapıyorum ,Androidi burdakilerin %70inden daha fazla biliyorum sen rahat ol ;) ben bilmediğim şeyi savunmam.
android i nexuslardaki saf android ile kıyaslayın , android in asıl ellenmemiş hali nexuslardaki ve play edition cihazlardaki halidir. onlarla kıyaslayın dandik touchwiz ile değil.

Emre

Üye
nokia fanları microsoftu sevmiyor yılların symbian ve meegosunu öldürüp
windows phone kurdular

• Beğen
Tepkiler: 0MG90 ve .NeXuS.
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
nokia fanları microsoftu sevmiyor yılların symbian ve meegosunu öldürüp
windows phone kurdular
Sevmeme sebebi buysa çok saçma. Nokia adam gibi donanımlı cihaz çıkarttı da symbianlı kullanıcılar almadı mı? Nokia iPhone 3G S çıktığında N97 i tanıtıyordu. 3Gs deki oyunların kalitesinin yanına bile yaklaşamıyordu N97 ama Nokia adıyla baya bir sattı. O gün Nokia N97ye adam gibi bir donanım koysaydı(adam gibi dediğim 3Gs kadar olsa kafi) o işletim sistemine düzgün yazılımlar çıkmayacak mıydı? Bu kötü gidişi gören Microsoft'ta krizi fırsata çevirdi. Suç Microsoft'tan ziyade Nokianın. Sevilmemesi gereken Microsoft değil Nokia. Bugün yarın Blackberry büyük bir şirkete satıldığında ona da mı sövecekler? Çok saçma eğer tavır buysa.

Emre

Üye
Sevmeme sebebi buysa çok saçma. Nokia adam gibi donanımlı cihaz çıkarttı da symbianlı kullanıcılar almadı mı? Nokia iPhone 3G S çıktığında N97 i tanıtıyordu. 3Gs deki oyunların kalitesinin yanına bile yaklaşamıyordu N97 ama Nokia adıyla baya bir sattı. O gün Nokia N97ye adam gibi bir donanım koysaydı(adam gibi dediğim 3Gs kadar olsa kafi) o işletim sistemine düzgün yazılımlar çıkmayacak mıydı? Bu kötü gidişi gören Microsoft'ta krizi fırsata çevirdi. Suç Microsoft'tan ziyade Nokianın. Sevilmemesi gereken Microsoft değil Nokia. Bugün yarın Blackberry büyük bir şirkete satıldığında ona da mı sövecekler? Çok saçma eğer tavır buysa.
symbian 2010 gelişiyordu elop engel oldu
meego ölü doğudu
wp aynı şeyleri yapabilirler
(microsoft)skype wp7.8 desteğini çekti androidin eski sürümlerinde yeni sürümler çalışıyor

• Beğen
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
android i nexuslardaki saf android ile kıyaslayın , android in asıl ellenmemiş hali nexuslardaki ve play edition cihazlardaki halidir. onlarla kıyaslayın dandik touchwiz ile değil.

Yahu kardeşim ben birşey demiyorum ki siz sataşmışınız yok yarı akıllı felan BANA ANDROİDDE YAPIP WP DE YAPAMIYACAĞIM BİRŞEY SÖYLESENE? Bilinçsiz 2 tane adam laf yapıyor burda gidin işinize gücünüze bildiğin esnaf muhabbeti

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
symbian 2010 gelişiyordu elop engel oldu
meego ölü doğudu
wp aynı şeyleri yapabilirler
(microsoft)skype wp7.8 desteğini çekti androidin eski sürümlerinde yeni sürümler çalışıyor
Evet öyle. Çünkü artık eski telefonlar üretilmiyor ve satılmıyor. Microsoft'ta yeni telefonlarını sattırabilmek için elinden geleni yapıyor. Bunu ileride de Windows Phone 8li telefonlara yapacak. Yapabilir de. Bence normal. Symbian gelişiyordu diyorsun da iphone 4 çıkarken Nokia hala N8 le takılıyordu. Bugün o iphone 4ler hala akıcı çalışabilirken N8e çok yüklenirsen telefon çalışmayacak kıvama geliyor. Meego güzeldi ama olay sadece güzellikle olmuyor. O telefona whatsapp bile resmi olarak yok. Geliştirici ilgisini çekebilmesi gerek. Galaxy S2de vs süper ortam varken geliştirici neden nokianın sıkıntılı platformuyla ilgilensin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...