Haber Android İlk Kez iOS'u Geçti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Tübitak montaj demiş :d:

• Beğen
Tepkiler: H.TOGAN ve .NeXuS.
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
:ehe

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve .NeXuS.
NEXUS

NEXUS

Üye
:ehe

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
symbianmanyağı

symbianmanyağı

Üye
gerçeği söyledim araştırın görün yalan yalan haber yapıyosunuz sonra yok seçmen yok montaj bana fan diyorlar bir de kendileri yalan haberlere inanıyorlar :kop:

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
  • Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
NEXUS

NEXUS

Üye
gerçeği söyledim araştırın görün yalan yalan haber yapıyosunuz sonra yok seçmen yok montaj bana fan diyorlar bir de kendileri yalan haberlere inanıyorlar :kop:
link atta görek :kop2:ben sana bu haberin paylaşıldığı 100 site gösteririm :Darkadaşlar çok özür dilerim haber gerçekten yalanmış.
Doğrusu: Windows Phone 1.87 Olması Gerekiyor. :kop2:

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
link atta görek :kop2:ben sana bu haberin paylaşıldığı 100 site gösteririm :Darkadaşlar çok özür dilerim haber gerçekten yalanmış.
Doğrusu: Windows Phone 1.87 Olması Gerekiyor. :kop2:
Hala yalan haber yapmaya utanmıyor musun ? Windows king windows bu alemde tek :ehe

• Beğen

Hodor

Üye
Yapılan Teste Yalan Diyen Bir Windows Phone 8 Fanı :ehe , Bu Haber Doğru , Bu Haberi Yapan Bu Site Değil Her Teknoloji Sitesi Bunun Böle Olduğunu Biliyor Tabi Sen Kendini Windows İyi , Windows Herkesi Geçer Diyorsan Sadece Kendini Avutuyorsun :ehe , Microsoft Bile Kabullenmiş Bu Durumu :D

yaw he he windows un iki daha çok bikerem androidle ios neymiş xd

tekrar söylüyorum windows akar ios androyid akar xD

• Beğen
Tepkiler: symbianmanyağı
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Bu Haber Bence Yalan

symbianmanyağı

symbianmanyağı

Üye
ahahah linki at da görek diyo sana yolla desem aynı kaynaktan aşırma bissürü link yollican onu ninem de yapar xd
benim yollamama gerek yok zaten gerçek bu windows 2 yılda çok büyüdü biraz mikrosoft biraz mokia sayesinde. siz bana fan diyene kadar kendi fanlarınızı kapayın xd

NEXUS

NEXUS

Üye
ahahah linki at da görek diyo sana yolla desem aynı kaynaktan aşırma bissürü link yollican onu ninem de yapar xd
benim yollamama gerek yok zaten gerçek bu windows 2 yılda çok büyüdü biraz mikrosoft biraz mokia sayesinde. siz bana fan diyene kadar kendi fanlarınızı kapayın xd
neyse kendini avut sen bişey demicem. nasıl olsa herkes gerçeği biliyor ;)

NEXUS

NEXUS

Üye
Zaten o dediğiniz siteler türkiye nin baş kenti kars dese inanacaksınız..
bu siteler yalan haber yapmıyor merak etme yalan haber yapsa çoğunluk ite oradan kaynak almazdı zaten ;)

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Oğlum kaç kişi wp kullanıyor da wp en üste çıksınBir wp moderatörü uğrasa şuraya onların sözünü dinler bu fanboylar ama yok ortalıkta

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...