Haber Android İlk Kez iOS'u Geçti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NEXUS

NEXUS

Üye
Oğlum kaç kişi wp kullanıyor da wp en üste çıksınBir wp moderatörü uğrasa şuraya onların sözünü dinler bu fanboylar ama yok ortalıkta
böle bir konuya mesaj yazmazlar ki sadece wp nin yükseldiği konulara mesaj yazıyolar :D
çoğu wp kullanıyorr bi bakın etrafınıza androyid ios kullanan kalmışmı xd wp tabiki en üste :))))
Etrafıma Bakıyorum Koca İzmirde Wp Kullanan En Fazla 10 Kişi Gördüm.

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
çoğu wp kullanıyorr bi bakın etrafınıza androyid ios kullanan kalmışmı xd wp tabiki en üste :))))
Balıkesir ve Bilecik'te toplam 4 kişi gördüm. Android'i sayamazsın bile

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
symbianmanyağı

symbianmanyağı

Üye
Oğlum kaç kişi wp kullanıyor da wp en üste çıksınBir wp moderatörü uğrasa şuraya onların sözünü dinler bu fanboylar ama yok ortalıkta
siz fanboyları napıcaz bi mod gelse de sizi toparlasa.
böle bir konuya mesaj yazmazlar ki sadece wp nin yükseldiği konulara mesaj yazıyolar :D
Etrafıma Bakıyorum Koca İzmirde Wp Kullanan En Fazla 10 Kişi Gördüm.
etrafıma bakıyorum heryerde wpli cihaz var xd.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Bonzai kullanımı iyice artmış

• Beğen
Tepkiler: H.TOGAN ve .NeXuS.
NEXUS

NEXUS

Üye
siz fanboyları napıcaz bi mod gelse de sizi toparlasa.
etrafıma bakıyorum heryerde wpli cihaz var xd.
izmirdeki optimumdaki mediamarkete , teknosaya gidiyorum , dışarıdaki mediamarket, teknosaya ve benzeri yerlere gidiyorum wp li cihazların olduğu yer bomboş. ama androidli olan cihazlara sır arıyorsun.

NEXUS

NEXUS

Üye
balıkesir ve bileciği ilden mi sayıyon ankara istanbul izmir antalya adana heryerde wp kullanıyolar xd
ben izmirde yaşıyorum en azla 10 kişi kullanıyor dışarıda gördüğüm bu zamana kadar oda aynı kişiyi olabilirim o sayıda ;)

symbianmanyağı

symbianmanyağı

Üye
Bonzai kullanımı iyice artmış
evet.
Balıkesir büyük şehir oldu kovalak kendi ülkenden bile haberin yok
evet sizin telefon kullanımından haberiniz olmadığı gibi koca ülkenin yarısından fazlası wp kullanıyor
ben izmirde yaşıyorum en azla 10 kişi kullanıyor dışarıda gördüğüm bu zamana kadar oda aynı kişiyi olabilirim o sayıda ;)
seni gözün bozulmuş fanboyluktan :)

NEXUS

NEXUS

Üye
kardeş bırak şunu kendi haline ayran içmiş bu :kop2: dünya neyi kullandığını biliyor bu sana son lafım sadece kendini avut. amacı tartışma çıkarmak :kop2:

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
"Ya ne olacağıydı" tamam ben iptalim beyler konuyu da izlemiyorum.

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
"Ya ne olacağıydı" tamam ben iptalim beyler konuyu da izlemiyorum.
eski mesajlarına bak 10-11 yaşındaki çocuk gibi konuşmuş :D
oldu kardeş 3 kişinin yaşadığı balıkesir bakıp wp nin kullanımınımı hesaplıyorsun ? winows akıyor heryerde.
aynı adamın konularına aynı şekilde mesaj yazmışsın ya arkadaşısın yada fakesin.tek yazdığı windows akar xd böle şeyler yazmış sadece :D post kasıyor belli oldu.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
oldu kardeş 3 kişinin yaşadığı balıkesir bakıp wp nin kullanımınımı hesaplıyorsun ? winows akıyor heryerde.
Lumia serisi 12 milyon sattığında Nokia açıklama yapmıştı. Samsung'un her amiral gemisi 30 milyon satıyor işte böyle hesaplayabilirsin.

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
Lumia serisi 12 milyon sattığında Nokia açıklama yapmıştı. Samsung'un her amiral gemisi 30 milyon satıyor işte böyle hesaplayabilirsin.
symbianmanyağı ile hodor her konuya windows akar yazmış tuhaf değilmi aynı konulara emde birbirlerini konuyolar birde :hmmmbiri çıkıyor diğeri giriyor :hmmmbu kadar tesadüfolmaz he :D
biri 15:11 de çıkmış diğer 15:15 te :muha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...