Uygulama Android için görüşme kaydedici program acil.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
musicedition

musicedition

Üye
    Konu Sahibi
Android için görüşme kaydedici program acil.
Arkadaşlar bakmadığım site kalmadı ama bir türlü istediğim görüşme kaydedici programı bulamadım.

Symbian 5th işletim sistemli telefonum varken Finger tip Access Firmasının üretmiş olduğu Ultimate Voice Recorder isimli programı kullanıyordum.Müthiş bir programdı.Görüşmeleri telefonun kendi ses çıkışından alıyordu.Yani telefonun mikrofonundan değil.

Belki de 10 tane program indirdim kurdum hepsi de telefonun mikrofonundan ses kayıt yapıyor.

İşim gereği mutlaka böyle bir program bulmam lazım.Telefonun kendi ses çıkışından gelen ve giden aramaları kaydedecek bir program arıyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Ücretli program da olabilir.

Symbian da böyle bir program varken androidde nasıl yapmamışlar onu anlamış değilim.İnşallah vardır da ben bulamamış olayım
:(

messevim

messevim

Üye
evet yav bana da lazım . çok acil. kardeşim sen bulursan zahmet olmaz sa bana özelden atar misin program i ?

musicedition

musicedition

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar kullanan yokmu aranızda ?

razorback123

razorback123

Üye
Google play de root isteyen uygulamalar var bu tarz. Arama kısmına yazarak bulabilirsin. Ben hiç denemedim ama bi ara yorumlara bakmıştım, işe yarıyor deniliyordu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt