Android Gingerbread 2.3.4 Temiz ve Stabil Kurulum + 2.3.7 Güncellemesi + ICS Kurulum

Sponsorlu Bağlantılar

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye
asphalt6 idare eder diger oyunlar güzel çalışıyor hanği oyunda sorun yaşıyorsan yaz apk dosyasını ekleyim

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Biraz çok oluyorum ama hepsini istiyorum...:ehe Oynamasam da denemeyi seviyorum... Hoşuma gidiyor telefonu oyuncak olarak görmek...

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye
birazdan upload ediyorum

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler kardeşim... Yorduğum için hakkını helal et...

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye
12 adet android oyunu apk oyunların data dosyasını mydocsta gameloft klasörüne indirir gameloft klasörünü bilğisayarda
gizli dosya yap yoksa maemoda müzikçalarda binlerce ses dosyası eklenir sinir bozar

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah Kardeşim...:oke:

disconnect4141

disconnect4141

Üye
Bu 5 ve 8 gblik vanilla dediginiz sey nedir? 8 gb olunca ne oluyor mesela?

kara90

Üye
.
.
.

Gıngerbread medıa fırede sıfre soruyor/

BJK_FREAQ

Üye
Arkadaslar ben önceden android yükleyip sonradan silmistim, bu versionu nasil indirip yüklicem ?
Her adimi teker teker yazan bir sayfa var mi ? :S

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye
sayfanın en başına bak orada anlatıyor

saruman_me

saruman_me

Üye
ilk indirme dosyasında - Password Protected File -
Please enter the password below to download this file

bu yazı çıkıyor kardeş bi yardım etsen bi zahmet..

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye

çalışan link

saruman_me

saruman_me

Üye
mutlu kodları doğru girmeme rağmen yine parola istiyor kardeş:S

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye
asphalt6 yı samsung galaksy s bile kasarak oynuyor ama n900 kasmadan oynayabiliyor.n900 farkı burada.

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
mutlu kodları doğru girmeme rağmen yine parola istiyor kardeş:S

Şifre: dr.midofayad

--------------- Ekleme ---------------

asphalt6 yı samsung galaksy s bile kasarak oynuyor ama n900 kasmadan oynayabiliyor.n900 farkı burada.

Mutlu kardeş verdiğin apk dosyasını yükledim sd dosyalarını da attım asphalt a girince video dosyasını açıyor ekrana tıklayıp videoyu geçiyorum oyundan atıp ana ekrana dönüyor. Yanlış sd dosyalarını mı kullanıyorum anlamadım.

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye
bilgisayardan indirdiysen yanlış sürümü indirmiş olabilirsin oyunnun kendisi indirdiyse yanlış olmaz ozaman task manenger dan ayarlar bölümü sucurityden low u şeç çık bidaha taska gir ve en üsttekine bas rami yükseltsin 145 mb
olması lazım düzgün oynması için,setcpu dan cpuyu 1ghz e ayarla

mert_1047

mert_1047

Üye
kurulum biraz uzun sürdü ama gerçekten süper olmuş yayında yapımda emeği geçen herkese teşekkürler anlatım çok güzel çok pratik bir çırpıda kurdum:) kontröllerden en lazım olanı bir önceki ekrana dönmek isterseniz kamera tuşuna yarım basın

ana ekrana dönmek isterseniz kamera tuşuna tam basın

:S ilk kurduğumda sorun çıkmamıştı sonra tuttum maemo ya gireyim dedim multiboot menüde 1.sıradakini seçtim kerneli tekrar reflash yaptı bi daha bütün yapılanları uygulamama rağmen hep maemo da açılıyor olmazsa bütün kurduklarımı kaldırıp bir daha kuracağım

cihazı 0 dan flashlayacağım :S başka çare yok

sorunu çözdüm:) sadece multiboot menüsü gizlenmiş cihazı açarken nokia yazan kısımda hemen klavyeyi açıp e tuşuna bastım android açıldı:)

herşey süper şu konuşma ses işini halletseler harika olur o da zamanla olur inşallah...

saruman_me

saruman_me

Üye
arkadaşlar kuruluma başlamadan önce bilmek istediğim anddroid in eski sürümü tlf da olması lazımmmıı ..?

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Gerek yok sayet multiboot vs yukluyse uzerine yukleyebilirsin...Sealametle...

mert_1047

mert_1047

Üye
Eski Sürüm mürüm istemiyor ben cihazı sabah komple flashladım 8gblık uygulama vs... için sonra ilk android kurdum cayır cayır çalışıyor bu arada arkadaşalr burada bi kaç android oyununun eklentileri kendisi filan var malum asphalt 6 eklenti istiyor 500 mb:S ben henüz indiriyorum patları çalışırsa haber ederim Selamlar...