Haber Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alacak cihazlar hangileri?

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
Listeye güvenmeye gerke yok kardeşim samsung listeyi öylesine yaptı hep.Note 4 lollipopda kalacak görürsünüz
Neye göre konuşuyorsun kaynağın ne. Saçma sapan düşünceler anlamıyorum gerçekten adamlar güncellemeyi onaylamış hala gelmeyecek diyorsunuz

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Listeye güvenmeye gerke yok kardeşim samsung listeyi öylesine yaptı hep.Note 4 lollipopda kalacak görürsünüz
olabilir ve arkadaş haklı note 4 kullansanız güncelleme desteğini bilirsiniz note 4 kullanan ve güncellemeden şikayetçi olmayan (yalan söylemiyorsa) görmedim
Global olarak alırsak L güncellemesini ilk Samsung verdi Google'dan sonra
ilk samsung mu :bangin:
g3 başta olmak üzere birsürü cihaza verildi ama samsunglar çok çok geç aldı nasıl ilk samsung güncelleme vermiş oluyor :karisti:
Neye göre konuşuyorsun kaynağın ne. Saçma sapan düşünceler anlamıyorum gerçekten adamlar güncellemeyi onaylamış hala gelmeyecek diyorsunuz
tmm gelmez değil ztn note 4 e güncelleme gelir tabiiiii en az 1-2 sene beklersen :maxicep:

Koradam

Üye
ilk samsung mu :bangin:
g3 başta olmak üzere birsürü cihaza verildi ama samsunglar çok çok geç aldı nasıl ilk samsung güncelleme vermiş oluyor :karisti:
Hayır, ülkelerin hepsine bakıp baz alırsak G3 e güncelleme daha hızlı yayılmıştır fakat ilk Android L güncellemesini Samsung verdi o zamanları dün gibi hatırlıyorum :)
Ayrıca Note 4 M güncellemesini alacak.Elinde hiç bir resmi bilgi olmadan algı boyamayın (Alsa veya almasa ne değişecek sanki telefon uçmuyor)

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Bu işide tatlıya bağlayalım ;)
android M ilk hangi cihazlara gelecek, :D gelen cihazları tespit edip konu bile acarız ;)
Tabi Nexus lar hariç :D hile yapmadan :D

Gallahad

Gallahad

Üye
yazık g2 lolipopta kaldı :gun1::agla2:

0MG90

0MG90

Üye
Motorola'dan açıklama geldi. Moto X, Moto X Style, Moto X Play, Moto G 2015, Moto X 2014, Moto G 2014, Moto G 4G, Droid Turbo, Moto MAXX ve Moto Turbo Android 6.0 güncellemesini alıyor.

byAndroid

byAndroid

Üye
Hayır, ülkelerin hepsine bakıp baz alırsak G3 e güncelleme daha hızlı yayılmıştır fakat ilk Android L güncellemesini Samsung verdi o zamanları dün gibi hatırlıyorum :)
Ayrıca Note 4 M güncellemesini alacak.Elinde hiç bir resmi bilgi olmadan algı boyamayın (Alsa veya almasa ne değişecek sanki telefon uçmuyor)
Ben araştırdım ilk güncellemeyi g3 sonra s5 almış. Acaba hangi Samsung daha önce aldı güncellemeyi onuda yazar mısın? Ayriyeten note 4 e Türkiyede güncelleme geç veriliyorsa gidin başka ülkeye çıkan güncellemeyi flaslayin evet Türkiye ye Samsung güncellemeleri geç veriyor. Samsung Türkiye sorunu bu.

Rygebin

Rygebin

Üye
Ben araştırdım ilk güncellemeyi g3 sonra s5 almış. Acaba hangi Samsung daha önce aldı güncellemeyi onuda yazar mısın? Ayriyeten note 4 e Türkiyede güncelleme geç veriliyorsa gidin başka ülkeye çıkan güncellemeyi flaslayin evet Türkiye ye Samsung güncellemeleri geç veriyor. Samsung Türkiye sorunu bu.
Samsung Türkiye'nin de sorunu değil aslına bakarsak. Cihazın satış paritesine bağlı olarak güncellemeler dağıtılıyor . Gerçekten önce güncelleme isteyen varsa gidip en önce gelen güncellemeyi telefonu o model gibi gösterip yapılabiliyor. :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Samsung Türkiye'nin de sorunu değil aslına bakarsak. Cihazın satış paritesine bağlı olarak güncellemeler dağıtılıyor . Gerçekten önce güncelleme isteyen varsa gidip en önce gelen güncellemeyi telefonu o model gibi gösterip yapılabiliyor. :)
Şöyle kodlar var misal Türkiye cihazları FQ kodu alır. Ama Avrupa cihazları Sadece F var. Bizdede sadece F olsa daha önce gelecek güncelleme

Rancho

Rancho

Üye
Şöyle kodlar var misal Türkiye cihazları FQ kodu alır. Ama Avrupa cihazları Sadece F var. Bizdede sadece F olsa daha önce gelecek güncelleme
Ben öyle olacağını sanmıyorum s4 te de harf yok ama ona da geç verdiler harf bişeyi çözmüyor F olsaydı da yine geç vereceklerdi güncellemeyi.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Galaxy S5'e gelmesi kesin mi, şimdi yapsan bir sıkıntı, yapmasan başka bir sıkıntı.

5.0 bile zor stabil oldu. Sanmıyorum ki hataları sürekli düzeltsinler :)
Neyse olmadı geri 5.0'a döneriz :)

Feyzalstyle

Feyzalstyle

Üye
ya bunlar zaten o markaların amiral gemileri tabiki alır ama sony almayacak sanırım

csbaz

csbaz

Üye
Galaxy S5'e gelmesi kesin mi, şimdi yapsan bir sıkıntı, yapmasan başka bir sıkıntı.

5.0 bile zor stabil oldu. Sanmıyorum ki hataları sürekli düzeltsinler :)
Neyse olmadı geri 5.0'a döneriz :)
Note 4 almayacak bence s5 neden alsın :D

barkoda10

Üye
General Mobile 4G nerde :D

barkoda10

Üye
Pardon sonradan gordum:ddd

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli

Üst Alt