Amd Ekran Kartı Devamlı Güncelleme İndiriyor Nasıl Kapatırım?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Amd Ekran Kartı Devamlı Güncelleme İndiriyor Nasıl Kapatırım?
Zıkkım Ekran Kartı Habire Güncelleme Var Diyor.Win 8.1 Sağ Üstte pcyi Kapatıp Açıyorum Her Seferinde Çıkıyor Çıkmakla Yetmiyor Kafasına Göre Driver İndiriyor Beni Delirtiyor.Her Seferinde Aynı Sürücüyü Baştan İndiriyor Artık 4 5 Kere Aynı Sürücüyü İndirdi C Nin İçinde Tutuyor Şimdi Asıl Soru Oto Güncellemeyi Nasıl Kapatırım?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Google'dan arama yapıp baktın mı? Ben şimdi baktımda Windows 10 güncelleme nasıl kapatılır çıkıyor. Kullandığın sistem Windows 7 nin üstü ise otomatik güncellemeleri kapatamıyorsun maalesef.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Driver kurulurken driverı güncel tut seçeneği var onun Tikini kaldırmalısınız
Radeon setting içinden de ayarı olması lazım oto güncelleme için

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Driver kurulurken driverı güncel tut seçeneği var onun Tikini kaldırmalısınız
Radeon setting içinden de ayarı olması lazım oto güncelleme için
İçineBaktım Bulamadım? Hayır İşin Garibi Son Sürücüyü İndirdim Kurdum Hala Aynı Sanırım Betayı İndiriyor
Google'dan arama yapıp baktın mı? Ben şimdi baktımda Windows 10 güncelleme nasıl kapatılır çıkıyor. Kullandığın sistem Windows 7 nin üstü ise otomatik güncellemeleri kapatamıyorsun maalesef.
Sistem Değil Ekran Kartının Güncellemesini Kapatmam Gerek? Sisteminki Zaten Kapalı

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
İçineBaktım Bulamadım? Hayır İşin Garibi Son Sürücüyü İndirdim Kurdum Hala Aynı Sanırım Betayı İndiriyor

Sistem Değil Ekran Kartının Güncellemesini Kapatmam Gerek? Sisteminki Zaten Kapalı
Kardeşim windows 7 den sonraki olan tüm sistemlerde bütün güncellemeleri tek bir elden yapıyor zaten. Ayrıca sistem güncellemelerini neden kapatıyorsun ki? Sistemini ne kadar güncel tutarsan o kadar güvenli olur. Biraz baktım güncellemeleri kapatamıyorsun. Tek yapabileceğin şey güncelleme geldiğinde iptal etmek ya da sistem ayarlarından amd sürücülerini otomatik olarak indirmesini devre dışı bırakacaksın. Windows güncellemelerini de aç sürekli güncellemelerini yükle. Güncel olmayan sistem her türlü virüse ve saldırıya açıktır.

• Beğen
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Kardeşim windows 7 den sonraki olan tüm sistemlerde bütün güncellemeleri tek bir elden yapıyor zaten. Ayrıca sistem güncellemelerini neden kapatıyorsun ki? Sistemini ne kadar güncel tutarsan o kadar güvenli olur. Biraz baktım güncellemeleri kapatamıyorsun. Tek yapabileceğin şey güncelleme geldiğinde iptal etmek ya da sistem ayarlarından amd sürücülerini otomatik olarak indirmesini devre dışı bırakacaksın. Windows güncellemelerini de aç sürekli güncellemelerini yükle. Güncel olmayan sistem her türlü virüse ve saldırıya açıktır.
Tek elden yapmiyor 7 ile ayni ve kapatabiliyorsun.
Amd driverlarinda bu tarz sorunlar oluyor(crimson edition çıktığından beri) son güncellemeyi manuel olarak indirip kurmayi dene

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Tek elden yapmiyor 7 ile ayni ve kapatabiliyorsun.
Amd driverlarinda bu tarz sorunlar oluyor(crimson edition çıktığından beri) son güncellemeyi manuel olarak indirip kurmayi dene
Ben Windows 10 kullandım ve güncellemeleri ayrı olarak kapatma ayarı görmedim?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
ne kadar para verdin bilmem ama en son 800 liraydı fiyatı. Vermeye bile değmez.
Win8 almistim ondan devam serisi ucretsiz uptade ve hp kampanyasi ile 50-100 arasi birseye gelmisti
Win 8 de ilk ciktiginda vardi bu kampanya

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Windows Güncellemeleri Başa Bela.Kasıyor PC. + Zaten Orjinal Kullanmıyorum Oda Ayrı Dert.Hangi Sistemde Açıksa Zamanla PC Kasıyor Zamanı Bırak 1 Aya Kasıyor Tuhaf Tuhaf.O Yüzden Kapalı Tutuyorum Orada Güncelini İndiriyorum O Kadar. AMD den Kapatamadım işte S orunda Bu

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Windows Güncellemeleri Başa Bela.Kasıyor PC. + Zaten Orjinal Kullanmıyorum Oda Ayrı Dert.Hangi Sistemde Açıksa Zamanla PC Kasıyor Zamanı Bırak 1 Aya Kasıyor Tuhaf Tuhaf.O Yüzden Kapalı Tutuyorum Orada Güncelini İndiriyorum O Kadar. AMD den Kapatamadım işte S orunda Bu
Bende korsan kullanıyorum ama sorunsuz çalışıyor. Düzenli bakım yapmayıp sistemini güncel tutmadığın sürece daha çok başın ağrır.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Bende korsan kullanıyorum ama sorunsuz çalışıyor. Düzenli bakım yapmayıp sistemini güncel tutmadığın sürece daha çok başın ağrır.
Güncel Tuttum Bazılarında Istem Dışı Oldu Ama 10 Undan 10 Unda PC Kastı Geri Format ATmak Zorunda Kaldım. + Güncellemeler İçin Bi Kapatıyosun Sistemi Bir Sonraki Aya Anca Açılıyor PC Öylede Bişey.Güncellemeleri İndiriyosun PC Ayrı Kasıyor Dert Bir Tane efğil Anlayacağin

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Güncel Tuttum Bazılarında Istem Dışı Oldu Ama 10 Undan 10 Unda PC Kastı Geri Format ATmak Zorunda Kaldım. + Güncellemeler İçin Bi Kapatıyosun Sistemi Bir Sonraki Aya Anca Açılıyor PC Öylede Bişey.Güncellemeleri İndiriyosun PC Ayrı Kasıyor Dert Bir Tane efğil Anlayacağin
O zaman senin kurduğun sistemlerde sorun var. Ben her zaman temiz içi değiştirilmemiş Windows'lar yüklüyorum. Torrenten indiriyorum.

• Beğen

Üst Alt