Allahini seven bana yardim etsin (s3 rom attim s3 yazisinda kaliyor)

Sponsorlu Bağlantılar

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
Allahini seven bana yardim etsin (s3 rom attim s3 yazisinda kaliyor)
beyler acil yardim edin tlfna rom attim su note 4 romu herseyi dogru bi sekilde yaptim fkat tlfn s3 yazisinda kaliyor ve kosede bi kirmizi unlem var ne yapmam gerek yardim eder misiniz
yardim

androfilex

androfilex

Üye
Wipe işlemlerini yapmışsındır herhalde :P
Şu kırmızı ünlem neyin nesi çok merak ettim. Daha önce dediğin işaretle karşılaşmamıştım. Fotoğraf atarsan sevinirim. Öğrenmiş oluruz :)

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
usta yedek almadim :( bi dk resim atim inslh sorunu cozerim

androfilex

androfilex

Üye
Odin ile stock romu yükle, olsun bitsin. Ama sanırım verilerini kaybetmeden cihazını düzeltmeye çalışıyorsun.

androfilex

androfilex

Üye
Cihaz şarj oluyor mu?

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
evt oluyor romu tkrar attim acildida bu eferde sebeke yok
usta her turlu tlfn dagildi dosylar glari falan filan hic biri yok bende romu tkrar kuruyom hepsini yene isariyetlerek

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
boot.img flashla

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
suanki durum tlfn acildi sebeke cozuldu fakat bu seferde kamera basarisiz diyo bu nasil istirya :(

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
usta rom atmadan sorunu cozemezmiyiz bu rom cok guzel cunku

H0lligan

Üye
valla iki gundur kafa gidik simdi bu romda kamera duzeltme sansimiz yokmu
romun kendi sıkıntısı ise zor. kamera lib leri belki çözüm olur diyenler olabiliyor ama bana kalırsa uğraşmaya deymez sonuçlar ile karşılaşabilirsin bence sen temizinden bi rom kur rahat rahat kullan önerdiğim 2 rom s3 için en iyi romlar geri kalan yüzlerce onlarca romdan istediğim şarj performansı ve stabiliteyi alamadım ben

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
romun kendi sıkıntısı ise zor. kamera lib leri belki çözüm olur diyenler olabiliyor ama bana kalırsa uğraşmaya deymez sonuçlar ile karşılaşabilirsin bence sen temizinden bi rom kur rahat rahat kullan önerdiğim 2 rom s3 için en iyi romlar geri kalan yüzlerce onlarca romdan istediğim şarj performansı ve stabiliteyi alamadım ben
peki usta uzerine kura bilirmiyiz pc varda net yok ztn toplamisim pcyi

H0lligan

Üye
peki usta uzerine kura bilirmiyiz pc varda net yok ztn toplamisim pcyi
recovery den wipe ları yap öyle kur. romları üst üste bindirdiğin takdirde kamera yı bırak hiç açılmayabilir bile ve yine sıfırdan kurmak zorunda kalırsın şuankinide öyle yapdıysan
recoveryye gir
wipe data
wipe cache
insatll zip (rom u kur)
install zip (varsa gappsı da kur)
advanced den wipe dalvik cache yapıp
reboot at
sorun devam eder ise aynı adımlar ile miui 7 yada MoRo yu kur
not: MoRo forumda var bulursam şimdi linki eklerim miui 7 ile beraber

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
recovery den wipe ları yap öyle kur. romları üst üste bindirdiğin takdirde kamera yı bırak hiç açılmayabilir bile ve yine sıfırdan kurmak zorunda kalırsın şuankinide öyle yapdıysan
recoveryye gir
wipe data
wipe cache
insatll zip (rom u kur)
install zip (varsa gappsı da kur)
advanced den wipe dalvik cache yapıp
reboot at
sorun devam eder ise aynı adımlar ile miui 7 yada MoRo yu kur
not: MoRo forumda var bulursam şimdi linki eklerim miui 7 ile beraber
yaptim aynisini fakat sorun devam ediyor ayni romu ust uste kurdum bisi olmadi usta eski roma yahut baska roma dönsem sorun cozulecek fakat bu rom asiri derecede hosuma gitti nerdeyse tlfnu kamerasiz kullanacam ben ugrasacam kamera sorunu devam ederse senin dedigin romu kurcam

• Beğen
Tepkiler: H0lligan
yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
maxicepteki note 4 usta romda hic kasma flan yok

Üst Alt