LG G2 acil yardim lutfen

Sponsorlu Bağlantılar

laglagaa

Üye
    Konu Sahibi
LG G2 acil yardim lutfen
Arkadaslar merhaba oncelikle lg g2 telefonum var sorunum su kitkattan lollipopa gectim hic bir sorun yoktu telefon kasmaya baslayinca factory reset attim kitkat kalintilari silinsin diye fakat daha sonra ayarlar telefon hakkinda kismina girdigimde durdu ne yazikki ayarlar hatasi aldim daha sonra tekrar lg kitkat stock roma donus yaptm bahsettigim alana girebiliyorum fakat lollipopta telefon hakkinda kismina bastigimda durdu ne yazikki ayarlar hatasi aliyorum full wipe yaptim cloudy 3.3 yukledim custom rom yine ayni hatayi aliyorum orjinal lollipop stock rom yukledim imei numarsi ile indirip yine ayni hatayi aldim fakat stock rom kitkat yukledigimde sorun duzeliyor girebiliyorum bunun bi cozumu yokmu arkadaslar neden telefonum kitkattan sonraki surumlerde boyle bir hata veriyor bunun bi aciklamasi yokmu yardim edin lutfen uzun yazdm biraz kusura bakmayin
ayarlar-telefon hakkinda kismina bastigimda ekteki gibi hata aliyorum

laglagaa

Üye
    Konu Sahibi
Sevgili maxicep uyeleri moderatorleri yardimci oldugunuz icn tskr ederim :) kimsenin mi bir bilgisi yok su sorunum cozumuyle alakali bir cevap yazaydiniz bari: