Galaxy Note Telefonum Acilmiyor Lütfen Yardim Edin !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AhmetFevzi

AhmetFevzi

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Note Telefonum Acilmiyor Lütfen Yardim Edin !
Arkadaslar ben 4.0.4 Stock rom kullaniyordum. XXLS7_stock_odexed yükleyebilmek için Recovery modda teli baslattim CWM.zip diye bir sey flashladim ve Recovery mod dokunmatik oldu. ve bu XXLS7_stock_odexed.zip dosyasini sectim yuklemeye calisti modem, fln gibi seyleri yukledi ve Installation XXLS7 Rom yazdi ve biraz sonra kendiliginden hata verdi. ana ekrana dondu.Format data ya bastim yapamadi bekledi telefon. bende kapattim ve yeniden reovery moda girdim bukez dahada degismis Fii Recovery mod mu diye ne buda dokunmatik ama altta yukari asagi oklar geri tusu ve secme tusu olan bi recovery mod cikti. burdada format data ya bastim ve yapamadi tekrar ana ekrana dondu. cache wipe ye bastim o oldu. ama zip fromsd card diyorum gidiyorum klasore seciyorum dosyayi ama yine ayni hata veriyor. basa donuyor. bu recovery modla stock rom yuklemek istedim bad dedi hata verdi onuda yuklemedi. download modda da yukleyemedim sonradan recovery mod acilmaz oldu. resmi :
asagida recovery mod acilmaz olduktan sonra cekip download modu denedigim video. download mode sirasinda ekran su asamada kaliyor :

Lutfen yardim edin ne yapmaliyim ben. teamwiever falan acarim yardim edin lutfen telefonum : Samsung Galaxy Note N7000 Yurtdisi cihaz. daha once bircok kez rom yukledim(stock romlar) baska cihazlara cynogenmod fln yuklemistim.(vodafone smart(huawei u8160))

Odindeki yazilar :

Kod:
<ID:0/004> Added!!
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> N7000XXLS2.tar.md5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/004> Odin v.3 engine (ID:4)..
<ID:0/004> File analysis..
<ID:0/004> SetupConnection..
<ID:0/004> Initialzation..
<ID:0/004> Get PIT for mapping..
<ID:0/004> Firmware update start..
<ID:0/004> boot.bin
<ID:0/004> NAND Write Start!! 
<ID:0/004> cache.img
<ID:0/004> data.img

EDİT : 3 Parcali rom denedim ondada yukleyemedim. + pit kullanarak.

panpalar

panpalar

Üye
arkdaşım başka bir rom dene sock olmaya bilir başka rom dene sonra stock roma geri dön rom yüklerken günilir yerlerden yükle

AhmetFevzi

AhmetFevzi

Üye
    Konu Sahibi
kardes galiba soft brick falan oldu telefon sabahdan aksama kadar denedim hicbir sonuc elde edemedim. :( suan isyerindeyim sabah eve gidince bidaha deniyim aksama kadar olmazsa servise gidcek :( hep bu 4.1.2 merakimdan oldu.

- - - Eklendi - - -

soft brick i duzeltmenin bir yontemi yokmudurki :(

- - - Eklendi - - -

EDİT : 3 Parcali rom denedim ondada yukleyemedim. + pit kullanarak.

badmus

badmus

Üye
en son durumda recovery acilmiyor heralde.

tekrardan cwm recovery flashlamayi dene. eger flaslanip acilirsa.

wipe/data
wipe/system
vb.

hepsini sil. daha sonra odinden tekrar stock romu flashla. bu sekilde de olmazsa servis yoludur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt