[akinorta] InstaPro for Symbian v5.0 - Symbian İçin Instagram Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Cadillac34

Üye
  • Beğen
Tepkiler: akinorta

codern

codern

Üye
bu uygulama sayesinde instagram hesabım çalındı giriş yapamıyorum e postam bile değişmiş kurtarılmıyor...
sen başka yerde çaldırmissindir en Az bir yıldır bu konuyu takip ediyorum ve bir ay önce satın Aldim uygulamayı hiç kimseden böyle bir şikayet görmedim bende de bi sorun Olmadı uygulamayı kotuleme.

• Beğen

Cadillac34

Üye
Adam piyasada yok ki. Mesaj da attım kendisine cevap da yok.

Bunu hangi mobil ödeme sitesinden yapıyoruz. Bu konu üzerinde çok durdum kusura bakmasın kimse. Uygulamayı satın aldıktan sonra güncelleme için ücret ödeniyor mu?
Benim sorunuma da cevap veren olsa keşke.

• Beğen
Tepkiler: onurhanerk
onurhanerk

onurhanerk

Üye
bu uygulama sayesinde instagram hesabım çalındı giriş yapamıyorum e postam bile değişmiş kurtarılmıyor...
Yaptığınız işlemlerin sonuçlarını başka insanlara yüklemek ne kadarda kolay. Ne kod yazmasından anlıyorsunuz ne de bir programdan ama suç ve çamur atmak tam da bu tarz insanların işi. Önce bir instagram güvenlik politikasına göz atın, daha sonra gelip burada insanların emeklerini karalarsınız.
Benim sorunuma da cevap veren olsa keşke.
Akinorta.com adresinr girip uye olarak mobil odeme ile almanız mumkun. Daha sonra herhangi bir ucret bedeli odemiyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: akinorta ve Cadillac34

Cadillac34

Üye
Üye oldum ve de mobil ödeme mobiamo mu neyse artık onu seçtim onayladım. Lisans kodu e-postama geldi ama lisans kodunu uygulamaya giremiyorum. Tamam'a basıyorum ama geçmiyor lisans kodu bölümünde kalıyor öyle. Nasıl girebilirim kodu?

codern

codern

Üye
Üye oldum ve de mobil ödeme mobiamo mu neyse artık onu seçtim onayladım. Lisans kodu e-postama geldi ama lisans kodunu uygulamaya giremiyorum. Tamam'a basıyorum ama geçmiyor lisans kodu bölümünde kalıyor öyle. Nasıl girebilirim kodu?
lisans kodunda boşluk vardır kontrol et tek tek bak

• Beğen
Tepkiler: akinorta ve Cadillac34

Cadillac34

Üye
lisans kodunda boşluk vardır kontrol et tek tek bak
Evet ama bugün yapabildim ve girebildim. İlk girdiğimde kodu girmedi ve ekran öylece kalıyordu. Telefonun yazılımında mı sorun var yoksa çakışan uygulamalar mı var çözemedim. Şu an sorun yok. İlerleyen zamanlarda sıkıntı olmaz herhalde.

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Hesabınız nasıl çalındı? Bu uygulama kesinlikle ve kesinlikle hesap bilgilerini herhangi bir yere göndermemektedir. Sadece ve sadece uygulama yükleme klasöründe bir ayar dosyasında login işlemleri için saklı tutmaktadır. Bu suçlamayı asla kabul etmiyorum. Uygulama yüzünden hesabım çalındı demek beni burda hesapları ele geçirdiğimi ima etmektir.

• Beğen
Tepkiler: ekincihuseyin13
ekincihuseyin13

ekincihuseyin13

Üye
Arkadaşlar ben satın alalı bi hafta oldu her gün lisans kodunu kopyalayıp yapıştırıyorum hata veriyo. Lisans kodu toplamda kaç karakterden oluşuyor?

@Safak

@Safak

Üye
Akinortaya burda laf soylemek kimsenin hattine degildir bu sitenin ve symbianin eski emekcilerindendir eskiden herkes instgram yok diye yakinir dururdu simdi bunu buldugunuza sukredin bu uygulama sayesinde dunya genelinde symbian kullanicilari faydalandi yani hirsiz filan tarzi seyler buyuk suclamadir...

Jan

Jan

Üye
Ne zaman ücretsiz olacak zengin olmadı mı hala bunu çıkaran arkadaş :D

• Beğen
Murat.Demir

Murat.Demir

Üye
Akın hocam kardeşimin telefon garantiye gidince çıkardım eski teli verdim instagramı satın almıştım senden ama yeni versiyona geçince uygulama kodu istememiştim bu işi nasıl yapıcaz anlatırmısın ?

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
Hesabınız nasıl çalındı? Bu uygulama kesinlikle ve kesinlikle hesap bilgilerini herhangi bir yere göndermemektedir. Sadece ve sadece uygulama yükleme klasöründe bir ayar dosyasında login işlemleri için saklı tutmaktadır. Bu suçlamayı asla kabul etmiyorum. Uygulama yüzünden hesabım çalındı demek beni burda hesapları ele geçirdiğimi ima etmektir.
bot basarsan tabi çalınır :)

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Akın hocam kardeşimin telefon garantiye gidince çıkardım eski teli verdim instagramı satın almıştım senden ama yeni versiyona geçince uygulama kodu istememiştim bu işi nasıl yapıcaz anlatırmısın ?
akinorta.com sitesine üye olup [email protected] a mail gönderirsen sisteme kayıtlı mail adresine lisans bilgileri gönderilecektir.

• Beğen
Tepkiler: Murat.Demir
Murat.Demir

Murat.Demir

Üye
Hocam kodu gönderdin çok sağol ama ilk denememde kod kullanım sınırı aşıldı benzeri bir hata veriyor ingilizce,maildende yazdım :(

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
İlk denemede vermez o hatayı en kısa zamanda ilgilenirim

Murat.Demir

Murat.Demir

Üye
İlk denemede vermez o hatayı en kısa zamanda ilgilenirim
Aslında haklısın ama 4.1 sürümü(konudaki) kurayım aktif eder uygulamayı güncellerim dedim kodu girdim tepki yok tamama bastım ne giriyor ne hata veriyor öylece bekliyor sonra yeni sürümde denedim aşıldı dedi :D

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Akın mail atmıştım aldın mı ?

süperdodocuk

Üye
akin abi whatsapp tan ne haber

caglarslan91

Üye
hocam merhaba öncelikle emeğine sağlık. Ben uygulamayı satın aldım ancak daha ilk lisans girmemde maximum giriş sınırını aştınız diye bir yazı verdi sorunu nasıl çözeceğim acaba

Üst Alt