[akinorta] InstaPro for Symbian v5.0 - Symbian İçin Instagram Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

xqz5

Üye
biri parayla alıp link i atsa falan filan olmuyomu öle. :D androidde apk gibi
paypal filan anlamam bende paypal hesabı olan bana satın alsın hesabına ben parayı ataym dicem de o da karmaşık iş :D

slymnsrk

Üye
paypal filan anlamam bende paypal hesabı olan bana satın alsın hesabına ben parayı ataym dicem de o da karmaşık iş :D
Bu iş biz paypalsızlar için yatar :D zenginleri anladıkda biz fakirler napcaz şimdi :D

@Safak

@Safak

Üye
Akin abi bu isi kontor olarak yapsan 10tlye maxicep ozel :)

xqz5

Üye
10 tl fazla kardeşim 2 dolar nerde 10 tl nerde :) Kontörle olmaz o iş :D
maxicep ailesinin güvendiği paypal hesabı olan biri; bizm adımızada programı satın alsa biz o kişinin hesabına(banka kartına) para yatırsak olmazmı böyle birşey?mumkunmudur pek anlamam? Symbian'a boyle bir ozellik gelmşken kaçırmak istemem dogrusu lakin paypaldan anlamıyorm

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
maxicep ailesinin güvendiği paypal hesabı olan biri; bizm adımızada programı satın alsa biz o kişinin hesabına(banka kartına) para yatırsak olmazmı böyle birşey?mumkunmudur pek anlamam? Symbian'a boyle bir ozellik gelmşken kaçırmak istemem dogrusu lakin paypaldan anlamıyorm
sıkıntılı olabilir. çünkü uygulama lisansı hangi cihazdan ve hangi paypal adresi ile alındıysa birleştirlip kaydediliyor. Başka cihazda kullanılamaz

tupyupp

tupyupp

Üye
abi paypal şart mı kredi kartı yeterli mi

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
amma dert oldu, kredi kartın - paypal hesabın varsa kullanırsın yoksa yapacak birşey yok
kredi kartından paypal hesaba para aktarmak için yani

Buğra60

Buğra60

Üye
Paypal tek seçenek olmamalı. Başka ödeme imkanı sunmayı da düşünüyorsunuzdur umarım. Heyecanla beklediğimiz uygulamayı kullanamak çok moral bozucu. :(

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Çok iyi ya :D Helal olsun başarılarının devamını dilerim :)

• Beğen
Tepkiler: akinorta
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
Symbian adına uygulamalara devam :) uzun bir aradan sonra şöyle bir bakayım dedim ve çok sevindim sizler adına. En büyük eksik instagram'ın olmaması idi..Akın kardeşim de bu olayı çözdü sonunda. herkese hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: Sensation, akinorta ve Cihanî Sultan
Aptullahbysl

Aptullahbysl

Üye
Abi suna baska bi odeme yontemi getirseniz !!!

manyaq28

manyaq28

Üye
kredi kartı olup alamayanlar olmuş. paypal denen şeyi almak acayip kolayl . paypalın sitesine giriyorsun üyelik oluşturup kredi kartını ekliyosun 3 tl para kesiyor kredi kartından . hesap özetinde o kesilen 3 tl lik işlemin yanında bi kod yazıyor o kodu da paypalın sitesine girdiğiniz takdirde paypal hesabınız aktif oluyor. sadece bu durumda bile değil her zaman play store da ebay da çok geniş kullanım şansı var . bence sağdan soldan paypal dileneceğinize alın bi paypal . internet alışverişinde inanılmaz güvenli bir aracı.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan ve asigsasi

MaxipmaN

Üye
şunları geçen sene yapsaydınız ya c6-01i az daha kallanıydım :D

• Beğen
Tepkiler: akinorta
Fx.sasser

Fx.sasser

Üye
oha sonunda ya :D keşke bide ücretsiz olsaydı :(

bbakkus

bbakkus

Üye
ininal kart seçeneği ekle abi paypal açmak istemiyorum :(

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
İleriki güncellemelerde Türkçe dil desteği gelecek mi?

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
İleriki güncellemelerde Türkçe dil desteği gelecek mi?
Evet eklenecek
ininal kart seçeneği ekle abi paypal açmak istemiyorum :(
Uluslararası bir ödeme yöntemi olmalı. Başka ödeme seçeneği eklenmeyecek şuanda
Paypal tek seçenek olmamalı. Başka ödeme imkanı sunmayı da düşünüyorsunuzdur umarım. Heyecanla beklediğimiz uygulamayı kullanamak çok moral bozucu. :(
Veri transferi ve takip sistemi sunmasından dolayı paypal en uygun seçenek

bbakkus

bbakkus

Üye
Evet eklenecek

Uluslararası bir ödeme yöntemi olmalı. Başka ödeme seçeneği eklenmeyecek şuanda

o zaman bize biraz daha pahalıya denk gelecek 3 tl ininal paypal aktifleştirmesi 2$ instagram offff offf

Üst Alt