Haber Age of Empires: Castle Siege Windows Phone Mağaza'da

Sponsorlu Bağlantılar

versino2

versino2

Üye
Önce ordunu iyice geliştir. Eğer ordum yeterli dersen 200 civarı altın biriktir. O altınları kullanarak asker çıkarmayı hızlandır ve aralıksız saldır. En önemlisi oyunu hiç kapatma bu sayede kimse sana saldıramaz ve tabi odun kaybetmezsin. Hadi kolay gelsin :)
Arka arkaya 3-4 saldırı yaptım her saldırıda odunlara saldırdım her savaş 25 bin filan aldım ve sonunda level 7 olmam için kalan zaman : 3 gün 21 saat :D :D

shifty

Üye
Arka arkaya 3-4 saldırı yaptım her saldırıda odunlara saldırdım her savaş 25 bin filan aldım ve sonunda level 7 olmam için kalan zaman : 3 gün 21 saat :D :D

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim :D

WawedOverkill

WawedOverkill

Üye
Age 7 de kaynak çok lazım ve herkes size kaynak için saldırıyor!

waeder

Üye
İzin vermiyorlar ki 265 bin odun biriktirip leveli 7 yapayım :/
Seninki yine iyi ben 325.000 domates biriktiremiyorum adamlar uyumadan gece gündüz oynuyor :) E tabi ben normal insan olduğum için yatıyorum sabah bakıyorum 270.000 domatesten 140.000 kalmış.
Oyunu 2 gün kendi haline bıraktım taç 1790 a düşmüş vay be :) Şunu anladım level 7 de iyi bir defans yok her şekilde gidiyor. O sebeple şuanda taç değil kaynak ilgimi çekiyor level 8 olunca 3 sıra duvarı dizip vurucam kırbacı :)
Yukkarda peace none felan yazıyor ordan anlarsın
Burak sende 3000 tacı gör artık :) Ben 3000 lerden düştüm ama sanırım kolay kolay gelemem tekrar oralara. 2980 lerde geziyorsun yap hamleni çık 3000 taca :)

burakgs3424

burakgs3424

Üye
3300 du dun
Saldırmışlar baya taç gitti çoktan 3000 oldum bile:)

ERsin YAvuz

ERsin YAvuz

Üye
en son level 8 mi sarayda

Peocawe

Peocawe

Üye

Bu hatayı alıyorum ne yapmam lazım ? Girmiyor

dextro22

dextro22

Üye
1 haftadır build yapamıyorum sürekli yağmalanıyo 2 kat üstüm olan adamlar geliyo ne var ne yok alıyo bıraktım bende oyunu sildim telefondan ve pcden

burakgs3424

burakgs3424

Üye
Arkadaşlar oyunda hedefim kalmadı saldım, taç sayım çok düşebilir size başarılar diliyorum

shifty

Üye
Ben zaten oyunun başından beri hiç takmadım taç sayısını. O yüzden hep 1000 civarında dolanıyorum.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
T

Bu hatayı alıyorum ne yapmam lazım ? Girmiyor
Tarayıcıdan xbox.com a girip giriş yapın
Ya da oyunlar bölümünden açmayı deneyin

waeder

Üye
Oyunun tadı tamamiyle kaçtı. Bana saldıranlara saldıramıyorum adamlar gece gündüz online. Bana saldıran adama dönüp saldıramayacaksam ne anlamı var ? Akşam 270.000 domates bırak sabah bak 130.000 kalmış. Sana saldıranlara sürekli online oldukları için saldırama.
Zaten defansa ne taktik yaparsam yapayım 700 taçlı biri gelip 150 taç götürüyor. Oyun oynanış süresini doldurmuştur arkadaşlar.
Arkadaşlar oyunda hedefim kalmadı saldım, taç sayım çok düşebilir size başarılar diliyorum
Bu sefer bırakma diyemeyeceğim :) Çünkü bende saldım. Oyunun ömrü buraya kadarmış. Daha autoclicker ile sürekli online olan adamları banlayamıyorlar olan bizim emeklere oluyor.

burakgs3424

burakgs3424

Üye
Aynen
Oyunun tadı tamamiyle kaçtı. Bana saldıranlara saldıramıyorum adamlar gece gündüz online. Bana saldıran adama dönüp saldıramayacaksam ne anlamı var ? Akşam 270.000 domates bırak sabah bak 130.000 kalmış. Sana saldıranlara sürekli online oldukları için saldırama.
Zaten defansa ne taktik yaparsam yapayım 700 taçlı biri gelip 150 taç götürüyor. Oyun oynanış süresini doldurmuştur arkadaşlar.

Bu sefer bırakma diyemeyeceğim :) Çünkü bende saldım. Oyunun ömrü buraya kadarmış. Daha autoclicker ile sürekli online olan adamları banlayamıyorlar olan bizim emeklere oluyor.
aynen öyle ben daha hiç bana saldıran adamlara saldıramadım

ERsin YAvuz

ERsin YAvuz

Üye
arkadaş Level 7 için 4 gün mu beklenir

shifty

Üye
Arkadaşlar önümüzdeki salı günü bir güncelleme yayınlanacakmış ve bu güncellemeyle ittifak içi mesajlaşma gelecekmiş. Ayrıca odun ve elma üreten binalar ve depoları bir kere daha yükseltilebilecekmiş. Championlar, mızraklı askerler ve ramler de bir kere daha yükseltilebilecekmiş. Hall of heroes da yükseltilebilecek yazmışlar ama nasıl bir geliştirme olacak anlamadım. Bununla birlikte birçok düzeltme yapılacakmış ama onların ne olduğunu yazmamışlar.
Oyunun resmi forumunda okuduğuma göre; auto clicker gibi programla çok uzun bir süre online kalırsak sistem hile yapıldığını varsayacak ve online olsak dahi saldırı alabileceğiz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kaygisiz43 ve Sensation
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Arkadaşlar önümüzdeki salı günü bir güncelleme yayınlanacakmış ve bu güncellemeyle ittifak içi mesajlaşma gelecekmiş. Ayrıca odun ve elma üreten binalar ve depoları bir kere daha yükseltilebilecekmiş. Championlar, mızraklı askerler ve ramler de bir kere daha yükseltilebilecekmiş. Hall of heroes da yükseltilebilecek yazmışlar ama nasıl bir geliştirme olacak anlamadım. Bununla birlikte birçok düzeltme yapılacakmış ama onların ne olduğunu yazmamışlar.
Oyunun resmi forumunda okuduğuma göre; auto clicker gibi programla çok uzun bir süre online kalırsak sistem hile yapıldığını varsayacak ve online olsak dahi saldırı alabileceğiz.
Kısaca bazı yenilikler:
Tüm yenilikler pazartesi belli olacakmış.

ERsin YAvuz

ERsin YAvuz

Üye
beyler bu multiplayer oynarken ikinci bi komutan kilidini nasıl açıyoruz

shifty

Üye
beyler bu multiplayer oynarken ikinci bi komutan kilidini nasıl açıyoruz

Üniversiteyi dördüncü seviyeye yükseltmen lazım. Üniversiteyi açtığında üstten üçüncü sıradaki araştırmayı yaparsan ikinci heroyu kullanabilirsin. Yanlış hatırlamıyorsam 60k taş istiyor.

Üst Alt