Haber Age of Empires: Castle Siege Windows Phone Mağaza'da

Sponsorlu Bağlantılar

dextro22

dextro22

Üye
Abi 400lük adam geliyor sağı solu yağmalıyo %50 denk getiriyo yada vargücüyle kaleye giriyo 70/80 taç götürüyor bazende 1,800 2.000lik adam depoları sömürüyo ne topladıysan boşa gidiyo şu saldırı sistemi çok saçma ya sırf bu yüzden bıraktım oyunu öyle canım sıkılınca giriyorum. Senin Tacın 1000se sana 200 aşağısı 200 yukarısı saldırmalı en fazla diğer türlü adaletsizlikten başka bişey değil bence.Zaten 400lük saldıran adamın kaybettiği bişi olmuyor ki en fazla 5 taç gidiyor

• Beğen
Tepkiler: waeder

waeder

Üye
Bende taç olayını bıraktım artık kaynakla ilgilenicem. Zaten 3056 taçtan 2200 taça düştüm bağlantı hataları vs. derken şuanda pekte umrumda değil.
700 Taçlık adam şansa bala seni aldımı tamam battın, gitti 150 taç böyle aptallık olur mu ?

burakgs3424

burakgs3424

Üye
Ah o kaynaklar be kuleler yok mu ilgilenmekten imanım gevredi biriktirmek çok zor :)

WawedOverkill

WawedOverkill

Üye
900 tacım var kaleyi bile yıkıp kaçan en az 30 tac alıyor, bana hiç böyle tacı bol olan birisi denk gelmiyor nedense!

waeder

Üye
Sabah baktım 255 taç gitmiş Duvar yıkan adam duvarın içinde kaldı zar zor dışarıdakileri %50 ye getirerek aldım artık hiçbir taktik işlemiyor. Akışına bırakacaz zaten bu gidişle age 8 ide goremem
Oyunla ilgili paylaşım yapamıyorum artık sıkıntılar o kadar çok ki. Adamlar sanırım bir hilesini buldu 3400 taçlık adam bana saldırmış öyle iki adam var. Saldırsam taçlarımı fazlasıyla geri alacam ama adamlar 2 gündür aralıksız online. 2 günü geçincede daha saldıramıyorsun.
Bu adamların hiçmi işi gücü olmaz anlayamadım.

• Beğen
Tepkiler: m542tf

shifty

Üye
Pc de auto clicker diye bi program var. Normalde belli bi süre hiç birşey yapmayınca oyundan atıyor ama bu program belli aralıklarla oyunda birşeye tıklıyor ve oyunu oynuyormuşsunuz gibi gösteriyor. Böylece oyundan hiç düşmüyorsunuz ve tabi saldırı almıyorsunuz.
Ancak eğer yakalanırsanız hesabınız sıfırlanıyor.

burakgs3424

burakgs3424

Üye
En iyisi o saldıranlarla uğraşmamak takılı kalıyorsun ilerleyemiyorsun

ERsin YAvuz

ERsin YAvuz

Üye
bu oyunda bina gelişimi için 4 ten fazlası neden yok

shifty

Üye
bu oyunda bina gelişimi için 4 ten fazlası neden yok

Bu tür diğer oyunlarda genelde iki tane verip diğerlerini parayla almaya zorluyorlar insanları. Yine de buna şükür yani. Dört işçi de genelde yeterli oluyor bence. Yedinci çağın ortalarına gelince yükseltmeler ortalama 350 bin odun istiyor. Dört işçiyi de aynı anda çalıştıracak kaynak bulmak zor oluyor haliyle.

ERsin YAvuz

ERsin YAvuz

Üye
bişi dicem oyunda birisi bana savaş açtı kalemi yıkmadan nasıl 6 taç alabiliyor benden

versino2

versino2

Üye
İzin vermiyorlar ki 265 bin odun biriktirip leveli 7 yapayım :/

burakgs3424

burakgs3424

Üye
Ah ah 8 olana kadar neler çektim be:)

ERsin YAvuz

ERsin YAvuz

Üye
oyunda barış anlaşması suresi ne diye çıkıyor

burakgs3424

burakgs3424

Üye
Yukkarda peace none felan yazıyor ordan anlarsın

shifty

Üye
Yalnız beyler peace treaty (barış sözleşmesi) ye fazla güvenmeyin çünkü barış sözleşmesi olsa bile sizden intikam alabilirler

ERsin YAvuz

ERsin YAvuz

Üye
Yalnız beyler peace treaty (barış sözleşmesi) ye fazla güvenmeyin çünkü barış sözleşmesi olsa bile sizden intikam alabilirler
valla dostum istediği kadar kalsın ben her turlu yeniyorum onu sorun yok gerçi ben hep sozleşmeyi fes ediyorum ayrı bişi :)

shifty

Üye
İzin vermiyorlar ki 265 bin odun biriktirip leveli 7 yapayım :/

Önce ordunu iyice geliştir. Eğer ordum yeterli dersen 200 civarı altın biriktir. O altınları kullanarak asker çıkarmayı hızlandır ve aralıksız saldır. En önemlisi oyunu hiç kapatma bu sayede kimse sana saldıramaz ve tabi odun kaybetmezsin. Hadi kolay gelsin :)

shifty

Üye
valla dostum istediği kadar kalsın ben her turlu yeniyorum onu sorun yok gerçi ben hep sozleşmeyi fes ediyorum ayrı bişi :)

Peace treaty aktifken intikam alabilirsin sözleşmeyi bitirmiyor. Senden aldığından fazlasını alıyosan sıkıntı yok tabi :)

Üst Alt