Age of Empires: Castle Siege Windows Phone Mağaza'da

• 25 Ağustos 2014
  • 24000 Okunma
  • 533 Cevap

1. Microsoft'un efsane oyun serisi Age of Empires'ın Clash of Clans tarzı olan oyunu Age of Empires: Castle Siege eylül ayında mağazada yerini alacak. Oyunda Clash of Clans tarzı oyunlardan farklı olarak askerlere taktik verme gibi özellikler bulunuyor. Bakalım efsane oyunun bu versiyonu tutulacak mı?

Not: Microsoft kullanıcılarına kıyak geçti ve diğer mağazalardan önce ilk Windows cihazlara duyuruldu. Bu da küçük bir not :)

Güncelleme(9 Eylül): Oyun kapalı beta olarak mağazada
    Güncelleme 17 Eylül: Oyun indirilebilir durumda. Hayırlı olsun :)

Age of Empires®: Castle Siege | Windows Phone Uygulamaları+Oyunlar Mağazası (Türkiye)

Yazan: GianniInfantino
    iPhone ile gönderdi
    Son düzenleme: 17 Eylül 2014
    makineeee, emz, kaygisiz43 ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. Kendi oyununu utanmadan önce bide iOS a verseydi :D

Mobil cihaz ile gönderdi
    maydinmaydin, emz, MixRadio ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  3. Age of hayranı olarak çok sevindim.Oyun güzele benziyor gerçektende ama paralı olmaz umarım
    ---
    Bu arada joe belfiore biraz önce tweet attı ve bu linki de paylaştı oyun hakkında bilgi veriyor ama ingilizcem yeterli olmadığından sizlere bilgi veremicem malesef playxbla.com » Introducing Age of Empires: Castle Siege

Rainesto bunu beğendi.
  4. Geçen sene kışın denmişti gelecek diye Eylül e nasipmiş. Hadi bakalım.
    ---
    Ortaçağdan 6 farklı medeniyet varmış. Aynı bildiğimiz aoe ler gibi. Ayrıca verdiğin linkte sayfanın en alt kısmında bir link var. O linkte de canlı yayın olarak oyun gösterilecekmiş.

iPhone ile gönderdi
  5. :tşk: haber için

6. Online mı olacak?

7. Mağazada deyince şuanda mağazaya düştüğünü sanıyor insan. başlığı düzeltir misiniz ? Mesela yakında mağazada ya da çok yakında yayınlanacak gibi.

8. Mağazada sözcüğü en sonda. Ondan önce gül gibi "Eylül" sözcüğü duruyor. Onu okumuyorsanız sıkıntı başlıkta değil.

iPhone ile gönderdi
    Serhan bunu beğendi.
  9. İnşAllah Android'e çıkmaz ya :D Microsoft, Google'a ya uygulamalarını getirirsin ya da sana yok dese kendi üst düzey oyunları ve uygulamaları için :D ki bu kadar köklü geçmişi olan bu oyunu vermese oyunun bağımlıları Google'a isyan edebilirdi ver şu lanet uygulamalarını diye :D

iPhone ile gönderdi
  10. Msnin oyunu olduğu için büyük ihtimal 512 destekler

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

11. Şahsen bende androide vermesini istemiyorum.Google zamanında youtube erişimimizi engellediydi..Microsoft'ta tavrını göstersin bir daha göstersin bir şekilde derim :)

zaakaan bunu beğendi.

12. Skype için desteği androidten çekmesi yeterli

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

emz, kaygisiz43 ve zaakaan bunu beğendi.
  13. güzel oyun fakat mobilde nasıl olur bilemem pc de eğlenmiştim

14. İnternet istemezse tadından yenmez :D

emz, muratalperr55 ve Rainesto bunu beğendi.
  15. Arkadaşlar, yazının başında belirttim; Clash of Clans tarzı olacağını. 95% ihtimalle online olacak bir oyun

iPhone ile gönderdi
  16. Keşke online olmasa idi. :angry:

17. yakında laptop sogutucu gibi smart phone sogutucuda çıkar piyasaya

Mobil cihaz ile gönderdi
    Aybin.Kilic ve Rainesto bunu beğendi.
  18. öyle bir şey var zaten hatta bazı telefonlarda işlemci sıvı sogutmalı modeller vardı tam olarak hangi cihazda olduğunu hatırlamıyorum ancak böyle bir şeyler okumuştum daha önce

19. işte bu güzel haber :D

20. Clash of Clans gelsin biran önce :(

Aziz Yıldırım : Bizi Galatasarayın Kotu Gidişi Şampiyon Yaptı | Bu Mesaj L925 Aracılığıyla Maxicep Windows Phone Uygulamasından Gonderildi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
13/12/2018 - 21:02