Yardım Acil Yardim !!! Freedos Msi Laptopa Win8pro Kurma

Sponsorlu Bağlantılar

darkmaster

darkmaster

Üye
tamam o zaman
windows dvdsi ile sistemi açtıktan sonra kurtarma konsoluna geç. Komut satırı açıldıktan sonra
"diskpart" yaz enter
"list disk" enter
Mevcut disc leri numaralandırılmış olarak göreceksin.
Örnek olarak "select disk 1" enter.
"clean" komutunu yaz enter. Disk tablosunu temizleyecektir. Tekrar windows yükleme ekranından format atıp kullanabilirsin.
komutları tırnak işaretleri olmadan ver.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi
tamam o zaman
windows dvdsi ile sistemi açtıktan sonra kurtarma konsoluna geç. Komut satırını açıldıktan sonra
"diskpart" yaz enter
"list disk" enter
Mevcut disc lerinin numaralndırılmış olarak göreceksin.
Örnek olarak "select disk 1" enter.
"clean" komutunu yaz enter. Disk tablosunu temizleyecektir. Tekrar windows yükleme ekranindan format atip kullanabilirsin.
komutları tırnak işaretleri olmadan ver.

windows Dvdsi ile sistemi aç diyosun açınca direk windows yükle bölümüne geliyor. Kurtarma konsolu falan yok. Nasıl yapıcam. Şu an freedos laptop.

darkmaster

darkmaster

Üye
dvd açıldığında tıklayabileceğin yerler olmalı oradan seçeceksin kurtarma konsolu gibi bier şey olması lazım.

• Beğen
aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi
dvd açıldığında tıklayabileceğin yerler olmalı oradan seçeceksin kurtarma konsolu gibi bier şey olması lazım.

Dvd yi takıyorum. Bir tuşa bas diyor. Basıyorm. Ve Lacivert bir ekranda. Direk Dil ve klavye seçimi geliyor. Öyle bir menü yok.

darkmaster

darkmaster

Üye
sağda solda köşelerde bir yerde olması lazım öyle hatırlıyorum ben

• Beğen
aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi
sağda solda köşelerde bir yerde olması lazım öyle hatırlıyorum ben

Tamam buldum köşedeymiş. ilk deiklerini yaptım komutları verdim olumlu sonuç şimdi geri yükleme menusune geçcem. bakım olcakmı

darkmaster

darkmaster

Üye
olur olur merak etme :)

• Beğen
darkmaster

darkmaster

Üye
güle güle kullan :)

caglar b

caglar b

Üye
İnternette win8 den win 7 ye düşme yaz, sana biosta hafıza ile ilgili bir ayarı degiştirmeyi anlatıyorlardı o anlatımdaki degişikligin tersini yap yoksa win8 kurulmuyor. Aslında, Ssd varsa Win8 ile ugraşma, win7 yi yapıştır gitsin :)

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi
İnternette win8 den win 7 ye düşme yaz, sana biosta hafıza ile ilgili bir ayarı degiştirmeyi anlatıyorlardı o anlatımdaki degişikligin tersini yap yoksa win8 kurulmuyor. Aslında, Ssd varsa Win8 ile ugraşma, win7 yi yapıştır gitsin :)

Yaptım zaten şimdi kuruluo laptop son model win8 varken win7 kurmıyalım :D lüks laptop heba olmasın. Sende saol.

caglar b

caglar b

Üye
Yaptım zaten şimdi kuruluo laptop son model win8 varken win7 kurmıyalım :D lüks laptop heba olmasın. Sende saol.
Halletmene sevindim :) Win8 e alışamadım bir türlü ,benim laptoba ssd alsam ilk işim win7 kurmak olacak.

Uhops

Uhops

Üye
SSD+Win7 :hih: :bleh: :D

Üst Alt