Acil arkadaslar lutfen arkadasimin 920 si suya dustu ne yapmak gerek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ozgur2323

ozgur2323

Üye
    Konu Sahibi
Acil arkadaslar lutfen arkadasimin 920 si suya dustu ne yapmak gerek
Telefonun üst kismi suya girdi bi kac dk kaldi telefon calioyor ama arka kamerasi su kamera bugulu gosteriyo arda da simi takin diyo ne yapmak gerekir lutfen yardimci olun

IVI-Elia

Üye
Telefonu hiç açmasaydınız ve direk servise götürseydiniz.Açamk tehlikeli.Telefonun hepsi suya düşse bile açmadığınız surece sıkıntı olmaz.

ozgur2323

ozgur2323

Üye
    Konu Sahibi
Garanti kapsamina girmiyo acikcasida gayrt calisio sadece lensde su var kamerasi zarar gorcek tek sikinti o zaten baska neyi var ki telefonun :(

papakudioflu

papakudioflu

Admin
telefonu kapatin ve iki uc gun pirinc dolu bir kapta bekletin. Bulabilirseniz icine naftalin de atin. Telefonun icindeki tum nem ve suyu alicaktir.

IVI-Elia

Üye
telefonu kapatin ve iki uc gun pirinc dolu bir kapta bekletin. Bulabilirseniz icine naftalin de atin. Telefonun icindeki tum nem ve suyu alicaktir.

Evet abimiz olayı çözdü.Tabi ben hemen servis dedim...Gerçi onlar da kurutup veriyorlar :D

alical33

alical33

Üye
batarya içinde olduğu için kapatsa bile bi faydası olurmu da ? batarya filmide yukarda orada su değdiyse oksitlenip kısa devreye yol açabilir :hmmm

ozgur2323

ozgur2323

Üye
    Konu Sahibi
O zaman ben pirinçe koyim en guzeli yapcak başka bişey yok

alical33

alical33

Üye
öyle yap fön makinesi fakan sakın tutma ama

ozgur2323

ozgur2323

Üye
    Konu Sahibi
İçim gitti bildiğiniz suan beş kilo pirinçle beraber uykuda bakalım ne olucak çok merak edıyorum işallah olur :( :( yardımlarınız ıcın teşekkürler

alical33

alical33

Üye
inşallah bi sorun olmadan eskisi gibi çalışır

ardacumhur

ardacumhur

Üye
İçim gitti bildiğiniz suan beş kilo pirinçle beraber uykuda bakalım ne olucak çok merak edıyorum işallah olur :( :( yardımlarınız ıcın teşekkürler

Bu seferlik ucuz atlattın diyebiliriz ancak artık dikkatli ol :)

Pirinç halleder rahat ol ;)

ozgur2323

ozgur2323

Üye
    Konu Sahibi
olmam mı ya ozellıkle 3 adet kap almıstım cuzdan kılıfı takmıstım kılıf oldugu ucun dık dusmus sıgmamş su olan yere sadece ust kıs mı ters gelmıs kamera us ıcın fluuu cekıo pirinçlerden baka umudum yok :(

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Prinç cihaz içindeki nemi alacaktır.

• Beğen
Tepkiler: ozgur2323
ozgur2323

ozgur2323

Üye
    Konu Sahibi
14 saat yeterlımı acaba yarın işe gidicem sabah en çok kamera etkılenmıs gıbı gorunuyo sım kart aparatını cıkardım daha cok etkı eder işallah generalim :)

n000k

n000k

Üye
14 saat yeterlımı acaba yarın işe gidicem sabah en çok kamera etkılenmıs gıbı gorunuyo sım kart aparatını cıkardım daha cok etkı eder işallah generalim :)
telefon senin mi değil mi??

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Genelde bir kaç gün durması daha iyi ama İnşallah o süre işini görür. Büyük geçmiş olsun.

• Beğen
katil_197

katil_197

Üye
telefonun içindeki sımkartı çıkarın ve açmayın sonrada bi büyük paket pirincin icine koyun 1-2 gün çıkarmayın çünkü pirinç suyu çekiyor

blackss

Üye
İse yaramaz başıma geldi one x suya düşmüştü batarya cikarilsaydi pirinç ise yarardi servise verdim 720 tl tuttu ama lumia 920 sanırım daha az ücrete yapılır bence yarın servise götür bekledikce diğer parçaları da oksitlenme yapabilir

ozgur2323

ozgur2323

Üye
    Konu Sahibi
Servise verip o kadar para vercegıme kendım sokerım daha iyi sonucta telefon o kadar etmezken nıe o kadar para verım kı tek çare pirinç olmadı yarın açarım ıcını yapcak bısey yok giden gider artık :(

- - - Eklendi - - -

telefon yakın arkadasımın burdan takıp edıorz ıkımzdede lumıa 920 var

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Servise verip o kadar para vercegıme kendım sokerım daha iyi sonucta telefon o kadar etmezken nıe o kadar para verım kı tek çare pirinç olmadı yarın açarım ıcını yapcak bısey yok giden gider artık :(

- - - Eklendi - - -

telefon yakın arkadasımın burdan takıp edıorz ıkımzdede lumıa 920 var

onu da bekleriz forumumuza ;)

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt