Abi Mesaj Silinmio Ya

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rasty

Üye
    Konu Sahibi
Abi Mesaj Silinmio Ya
nokia 6670 kullanıyorum.dün arkadasımdan bluetooth ile bi resim aldım,ne acabiliyorum nede silebiliorum.ne yapcaz buna yyaaa.YARDIIIMMM.yerlesti gitmio seleq falan denedim ama silmio o da.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Önce bir dosya yöneticisi programı kur ve dosyayı tekrar silmeye çalış. Olmazsa telefona virüs programı yükle ve arattır. Eğer o virüs ise silinir.

Oda olmazsa dosyanın yüklü olduğu hafızaya format atacaksın.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ewt silinmiosa virus olabilir bi tarama yap bencede

rasty

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(DeLmIrA &#064; Dec 20 2005, 01&#58;22 AM) [post=231403]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ewt silinmiosa virus olabilir bi tarama yap bencede
[/b][/quote]

işin kötü tarafı su ki virüs sistemi tarmıyı.not scanned bölümünde oluyo.ayrıca seleq var ama o da silmio.anlamadım gittti.arkadaslar bilgisi olanlar yardım lütfen

__Midas__

__Midas__

Üye
<div class='quotetop'>(blackgoat &#064; Dec 18 2005, 12&#58;24 PM) [post=230151]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
nokia 6670 kullanıyorum.dün arkadasımdan bluetooth ile bi resim aldım,ne acabiliyorum nede silebiliorum.ne yapcaz buna yyaaa.YARDIIIMMM.yerlesti gitmio seleq falan denedim ama silmio o da.
[/b][/quote]
hocam seleq kullanıyorsan resim i seleq ile aç,resim read only olabilir yani korumalı bendede vardı ordan biliyorum yani sadece açabilirsin silemessin,taşıyamassın dediğimi yap kurtulursun.

rasty

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(__Midas__ &#064; Dec 20 2005, 03&#58;00 PM) [post=231642]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(blackgoat &#064; Dec 18 2005, 12&#58;24 PM) [post=230151]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
hocam seleq kullanıyorsan resim i seleq ile aç,resim read only olabilir yani korumalı bendede vardı ordan biliyorum yani sadece açabilirsin silemessin,taşıyamassın dediğimi yap kurtulursun.
[/b][/quote]

midas evet o muhabbete de baktım abi read only de diil read only yaptıgım zamanda acmıyo hiç bi türlü.sanırım tek olay telefona format atmak olcak

Treable

Treable

Üye
[/b][/quote]

arkadaş. benim metodu kullan. yalnız yedeklemeyi unutma.

hard format çek büyük ihtimalle bott virüsüdür.

* 3 yes ve açma kapama tuşlarına aynı anda bas

white

Üye
Arkadaşlarımın dediği gibi virüs programı yükle.

rasty

Üye
    Konu Sahibi
halletti arkadaslar saolun hepinize tesekkürler.format attım kurtuldum tekrara tedekkür hepinizeeeee....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt