Htundai n90w lcd monitor

Sponsorlu Bağlantılar

Efsanem66

Üye
    Konu Sahibi
Htundai n90w lcd monitor
Arkadaslar lcd monitorumun florasanlarinda,sorun vardi bende yapmak yaptirmak yerine 2. El temiz bisi alim dedim bozulan 19 inc casper di bugunki aldigim da hyundai baslikta belirttigim model 19 luk buda neyse bu ekranla bazi oyunlara falan girerken ekran siyahlasiyo ve ekrana soyle bi mesaj geliyo monitor bi uyari veriyo ama ne cozemedim siyahca,kaliyo olece.. Mode not supported diyo uyarida ney bu bilen varsa nasil halletcez bunu ne istiyo ki

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
sanırım oynadığın oyunun çözünürlük ayarlarından kaynaklanıyo sorun. oyunun çözünürlük ayarlarını monitöre göre ayarlamayı dene. kafan karışmasın örneğin monitörün 1366x768 çözünürlüğünde diyelim oynadığın oyunu daha düşük çözünürlükte veya daha fazla çözünürlükte açmaya kalkmışsın ve bu hatayı almışsın. oyunun çözünürlk ayarlarını bi kurcala bakıyım.

Efsanem66

Üye
    Konu Sahibi
Oyuna bu ekranla girebilsem yapcamda ekran kararip kaliyo cikis nile yapamiyom eski monitorumu takiyom hic sikinti yok bu monitorde normal cozunurluk ayarlarini bile yapamadim bi turlu yukseltince oyundaki ayni uyariyi veriyo yazilar neler buyuk buyuk kaldi diger eskiyi takiyom istedigim kadar yukseltim cozunurlu hic sikinti olmuyo bu monitor nasil bisidir anlamadim ki

Üst Alt