Yardım A7 Batarya Sıcaklığı Çok Düşük Şarj Edilemiyor Hatası Yardımmm

Sponsorlu Bağlantılar

karakur9406

Üye
    Konu Sahibi
A7 Batarya Sıcaklığı Çok Düşük Şarj Edilemiyor Hatası Yardımmm
Arkadaşlar iyi günler dün akşam telefonda (Galaxy A7 2015) film izlerken telefon şarja takılıydı. Birden şöyle bir hata aldım. "Şarj duraklatıldı. Pil sıcaklığı çok düşük." Telefonda batarya gömülü. Çıkması imkansız. Bizim meşhur taktiğimiz olan kapa açı yaptım olmadı. Üstüne reset attım her türlü aynı. Telefon en güncel versiyonunda. Ne yapmalıyım?

Not: Sakın öyle yok peteğe koy yok bi takla attır falan diye garip garip şeyler yazmayın acil!!

Koradam

Üye
soğıuk diyorsa ısıtmayı dene elbette :D Belki ısı sensörü bozulmuştur

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Film izliyorsun ve telefon soguk cok ilginc. Kardesim o sicaklik fazladir buyuk ihtimalle. Sogumasini beklersen telefonun tekrar sarj olacaktir

Edit: samsunglar demek boyle dusuk sicaklik vs ilginc problemleri var. Sarjin varsa oyun oyna vs isinir telefon

Koradam

Üye
Film izliyorsun ve telefon soguk cok ilginc. Kardesim o sicaklik fazladir buyuk ihtimalle. Sogumasini beklersen telefonun tekrar sarj olacaktir

Edit: samsunglar demek boyle dusuk sicaklik vs ilginc problemleri var. Sarjin varsa oyun oyna vs isinir telefon
Soğuk ortam lipo piller icin zararlı mubtemelen bundan dolayı sensör koymuşlar sensör bozuksa bu uyarıyı verebilir

karakur9406

Üye
    Konu Sahibi
Şarj %40-50 arasına geliyor bu hatayı veriyor peteğin üstüne bıraktım epeyce ağır oyunlar oynadım gene aynı hatayı veriyor ya sıcak olsa aynı hata soğuk olsa aynı hata hay bunun sensörüne ben...

Üst Alt