Gerçekleştirilen Buluşmalar 9. MaxiCep Istanbul buluşması Resimler :) (Yeni Resimler Eklendi)

Sponsorlu Bağlantılar

Solamente

Üye
Anlama mantalitesiyle bir ilgisi yok üyemiz daha yeni söylediğin şaka olabilir ama bunu bir şekilde simleylerle belirtmen daha doğru olurdu.Sonucunda burası bir form sadece yazılar var söyleyiş tarzı ve mimiklerimizi kullanamıyoruz birbirimizi kırmamak için yada yanlış anlaşılmamak için daha dikkatlı olmamız gerektiği kanısındayım

Oy bakışı sevdalım oy duruşu yaralım seni kimden sormalı Seni Aşka Yazmalı :op:

Sen takma kafana böyle şeyleri kafana kimin ne söylediği ile ilgilenme artık çok yıprandık değmez

msn^'ye gelsene yaa :agla:agla:agla

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Söylediklerimi farklı yerlere çekmenin manası yok..Eğer arkadaş alındıysa bana pmden msj atar bizde kendisiyle konuşur sorunu hallederiz...Maşallah arkadaş haricinde herkes mualefet oldu..Konuş desen konuşmazlar..

:oke:

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Konuya değinmiştim , yeterli olmamış sanırım..!

< uzatmayalım.. >

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Genelde konulara verdiğim tepkiler böyledir, ezelden de böyleydim, yeni fark ettiniz demek :ehe
Buluşma konularında yeterince sıkıntı çekiyoruz zaten..

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
17 senelik ezel mi olur be :kop:

Nazy

Nazy

Üye
DiaBLoS&#8482;;1269524' Alıntı:
Herşey ciddi ye almak son derece gereksiz VE SAÇMADIR.
Seni Tanıyan biri olsaydı ciddiye almayabilirdi
ama yeni üye olduğu ve seni tanımadığı için ciddiye almış olabilir.
Bu yüzden birdahaki ciddi şakalarında yeni üyelere kendini belli etmeni tavsiye ediyorum
mesela İmzana yazabilirsin "Benim Söylediklerimi Ciddiye Almayın Çünkü gereksiz ve Saçmadır" diye

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Seni Tanıyan biri olsaydı ciddiye almayabilirdi
ama yeni üye olduğu ve seni tanımadığı için ciddiye almış olabilir.
Bu yüzden birdahaki ciddi şakalarında yeni üyelere kendini belli etmeni tavsiye ediyorum
mesela İmzana yazabilirsin "Benim Söylediklerimi Ciddiye Almayın Çünkü gereksiz ve Saçmadır" diye

Ya arkadaş, arkadaşa zaten pm atılmış öncesinden Salih tarafından..Okumamazlığa mı vuruyorsun anlamamazlıga hangisi. anlamadım gitti..

Hem arkadaşın yerine neden yorum yapıyorsun astarsız? Belki şaka olduğunu oda biliyor..Neden bilip bilmeden konuyu uzatıyorsun ?

Nazy

Nazy

Üye
DiaBLoS&#8482;;1273049' Alıntı:
Ya arkadaş, arkadaşa zaten pm atılmış öncesinden Salih tarafından..Okumamazlığa mı vuruyorsun anlamamazlıga hangisi. anlamadım gitti..

Hem arkadaşın yerine neden yorum yapıyorsun astarsız? Belki şaka olduğunu oda biliyor..Neden bilip bilmeden konuyu uzatıyorsun ?
sen nasıl orada Maxicep Adına şaka yapıyorsan.
bende tüm yeni üyeler adına konuşuyorum
belki diye bişey söz konusu olamaz
en azından benim için böyle

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yapamam diye bir kaide göster o zaman ? Sen arkadaşa öncelikle bir danış o zaman de ki birader şakadan dolayı alındın mı falan bende o zaman özür dilerim ondan .. Aramızda konuşur hallederiz...Hemde böyle gereksiz bir uzama olmaz. DEĞİL Mİ ?

Solamente

Üye
Kızdı NEGATİVE saçmalıklara ;) olaylara müdahale ediyo :)

Millet bu arada bombayı ben patlatıcam Sayın çok kıymetli Kurucumuz 21 marta aramızda olucak bi aksilik çıkmazsa :lol:lol:lol

bora_16

Üye
güzel olmuş arkadaşlar

pro_

pro_

Üye
keşke bende istanbulda olabilseydim :D:D:D

ouSahin

ouSahin

Üye
güzel buluşma olmuş:) :oke:

death-scream

death-scream

Üye
güzel bir buluşmaymış bakalım bizede kısmet olacak mı yeni arkdaşlarla tanışmak ;)

Bora

Bora

Üye
Bidahaki buluşmaya bende geliyorum inşallah.

Darkness Lord

Üye
Sanırım Bu Sonuncu İstanbul Buluşmasıymış. Bir Sonrakine Uygun Bir Zamanda Olursa Bende Katılmayı düşünüyorum

kabalak61

kabalak61

Üye
bu buluşmalar böyle herzaman oluyormu mesela nezaman larda yapıyorsunuz güzel bişey gibi gözüküyor resimlerden :)))