6. Maxicep İSTANBUL buluşması.. 13 Temmuz PAZAR! RESİMLER EKLENDİ!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Çok güzel bir buluşma olmuştur...Geç saatlerde haber verildi..Keşke sabah yada bir gün öncesinde haberim olsaydı ihtimalsiz yanınızdaydım..Neyse sağlık olsun..sağolun yinede.

saygıLar

xkadir61

xkadir61

Üye
DiaBLoS™;962027' Alıntı:
Çok güzel bir buluşma olmuştur...Geç saatlerde haber verildi..Keşke sabah yada bir gün öncesinde haberim olsaydı ihtimalsiz yanınızdaydım..Neyse sağlık olsun..sağolun yinede.

saygıLar
pazargünü görüşürüz ozaman 2 aydır haberin var. yançizme sakın.:oke:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ben burada değilim kardeş..16 sında gidiyorum bunu salihyet arkadaşıma haber ettim..13 une alalım dedık halısahayı oda muhtemel görünmemiş.. :(

xkadir61

xkadir61

Üye
DiaBLoS™;962034' Alıntı:
Ben burada değilim kardeş..16 sında gidiyorum bunu salihyet arkadaşıma haber ettim..13 une alalım dedık halısahayı oda muhtemel görünmemiş.. :(

hani temmuz'da istanbul'daydın, daha temmuz yeni başladı sen gidiyorum diyorsun.:nono:
demekki aylar; 28'in altındada çekebiliyomuş.:allalla:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Temmuzda İstanbuldayız diye kafamızı ütüledin 1 ay, dün aklıma geldi aramalarını söyledim, olmadı, haftaya yok diyorsun.

Ben başka bir şey demiyorum artık. :)

macline

macline

Üye
Toprağım (kadir) gene harika çıkmışsın üleyn fotolarda ;) uLa hamsi yakaysun ortaluğu valla haa :D

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
süper geçmiş bulusma :oke:

Ozan

Ozan

Admin
Çok güzel geçmiş gerçekten.

Standart kadronun yanında, İstanbul nüfus gereği de hayli fazla olmasına rağmen gelmeyen / gelemeyen / gelmeye çekinen arkadaşlar var ancak mutlaka gelmelerini tavsiye ediyorum bu tip organizasyonlara

Korkmayın gelenler sizi yemez :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt