Gerçekleştirilen Buluşmalar 9. MaxiCep Istanbul buluşması Resimler :) (Yeni Resimler Eklendi)

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
istanbulda olsaydım yardımcı olmak isterdim ama kısmet..Yaza istanbuldayım kısmet olursa..:oke:

Pure Life

Pure Life

Üye
bu sefer ben gelemeyecegim :( herkese iyi eglenceler

eemir99

eemir99

Üye
güzell hmede çokkk

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Ben organize ederim ama çok cin fikirler var aklımda , sıralama yapmam gerek.. :))

mami24

mami24

Üye
isteyen gelebiliyomu arkadaşlr pm atınız cevap için

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
pm yolladım, evet :)

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
DiaBLoS™;1268567' Alıntı:
Evet ;

İsteyen Akbank maxihesap numarasına 25 ytl yatırarak gelebiliyor.

Gelmesi için teşvik etsek ya arkadaşımızı , tanışsa forum üyeleriyle.. Küstürmeyelim kimseyi , nolur nolmaz :) :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yok ula ne küsecek yaw çocuk mu arkadaşımız :) Ufak bir şaka..Zaten sende pm atmışsın..

Arkadaşım maxicep buluşmalarının tadı kıvamı ayrıdır..Muhakkak git ve dene.:oke:

Bu nasıl:)

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Çok olgun :ehe

Nazy

Nazy

Üye
DiaBLoS™;1268638' Alıntı:
Yok ula ne küsecek yaw çocuk mu arkadaşımız :) Ufak bir şaka..Zaten sende pm atmışsın..

Arkadaşım maxicep buluşmalarının tadı kıvamı ayrıdır..Muhakkak git ve dene.:oke:

Bu nasıl:)
Şaka yapıldığında herzaman kullanmayı çok sevdiğin meşhur smileylerden birkaçını kullansaydınya
böylece şaka olduğu daha kolay anşlaşılırdı
Maxicep Buluşmalarına Katılmak İçin Herhangi Bir Ücret Ödemeye gerek yoktur
Ücreti Bırakın, Maxicep Üyesi Olmanıza Bile Gerek Yok

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Şaka yapıldığında herzaman kullanmayı çok sevdiğin meşhur smileylerden birkaçını kullansaydınya
böylece şaka olduğu daha kolay anşlaşılırdı
Maxicep Buluşmalarına Katılmak İçin Herhangi Bir Ücret Ödemeye gerek yoktur
Ücreti Bırakın, Maxicep Üyesi Olmanıza Bile Gerek Yok

Arkadaş da zaten şaka olduğunu anlamıştır..Herşey ciddi ye almak son derece gereksiz VE SAÇMADIR.

Biraz ciddi şakaydı..Anlaşılması daha kolay olsun diye ;) Fakat anlama mantalitesi işte..

GRafix

GRafix

Üye
DiaBLoS™;1269524' Alıntı:
Arkadaş da zaten şaka olduğunu anlamıştır..Herşey ciddi ye almak son derece gereksiz VE SAÇMADIR.

Biraz ciddi şakaydı..Anlaşılması daha kolay olsun diye ;) Fakat anlama mantalitesi işte..

:grrr: :sinir :off: :bann: :@ :bottom:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Hayırdır Grafix ? Ne iş ..

Pure Life

Pure Life

Üye
Anlama mantalitesiyle bir ilgisi yok üyemiz daha yeni söylediğin şaka olabilir ama bunu bir şekilde simleylerle belirtmen daha doğru olurdu.Sonucunda burası bir form sadece yazılar var söyleyiş tarzı ve mimiklerimizi kullanamıyoruz birbirimizi kırmamak için yada yanlış anlaşılmamak için daha dikkatlı olmamız gerektiği kanısındayım

yusfcuk

yusfcuk

Üye
Bende MaxiCep İstanbul buluşmalarına gelmek isterdim ama daha 13 yaşımdayım :D
Hiç yaşıtım yok :D
Ayrıca ailem izin vermez :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Anlama mantalitesiyle bir ilgisi yok üyemiz daha yeni söylediğin şaka olabilir ama bunu bir şekilde simleylerle belirtmen daha doğru olurdu.Sonucunda burası bir form sadece yazılar var söyleyiş tarzı ve mimiklerimizi kullanamıyoruz birbirimizi kırmamak için yada yanlış anlaşılmamak için daha dikkatlı olmamız gerektiği kanısındayım

Maşallah ne kadar çok avukat varmış forumda?

Birilerinide kırmak gibi bir niyetim asla olamaz. Bu da böyle biline. Yeterince de dikkatliyimdir.