9.maxicep avatar yarışması oylamalar başladı.!

Sponsorlu Bağlantılar

9.axicep avatar yarışması oylamalar.

• Kullanılan toplam oy
    82
  • Anket kapatılmış .
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
9.maxicep avatar yarışması oylamalar başladı.!
9.maxicep avatar yarışması oylamasına hoşgeldiniz

YARIŞMA KURALLARI ve YARIŞMA HAKKINDA BİLGİLER:

2) Herkes 1 defa oy verebilir. 1'den fazla üyelik alıp kendine oy veren, yani şike yapan üyeler tespit edilip diskalifiye edilecek ve banlanacaktır.

4) Katılımcıların yarışmaya "katılmak istiyorum" deyip katılıp, yarışmanın sonlanmasına kadar olan süreç içerisinde avatarlarını değiştirmesi yasaktır, aksi halde yarışmadan DİSKALİFİYE EDİLİR.

ödüller:

Kazanana Site yönetimi tarafından 10 Kontör Hediye edilecektir.

oylama tarihi

başlama tarihi:01.09.2008

bitiş tarihi:07:09:2008

kendinize oy veremezsiniz
kendilerine oy verenlerin puanlarından düşülecektir.
2 kişi böyle bir hata yaptı
::oku
salihyet::bottom:
xmen_43::lamer:

henrybenzema1410
sheik38
yarışmadan diskalifiye edildi.
duyurulur;)

>>>>>> HİÇ KİMSE KENDİNE OY VEREMEZ. <<<<<<

• katılımlar
1.katılımcı:fatihsagohiphop&#8482;

__________________________________________________ ____________________________________________

2.katılımcı:DeadSiLeNCe

__________________________________________________ ____________________________________________

3.katılımcı:NOKİADANŞAŞMA

__________________________________________________ _____________________________________________

4.katılımcı:_KadirşinaS

5.katılımcı:xkadir61

6.katılımcı:Nazy

7.katılımcı:ruh hastası

__________________________________________________ ____________________________________________​

8.katılımcı:Hellboy®

9.katılımcı:Salihyet

10.katılımcı:ALpeRenBuGRa

11.katılımcı:gslikahraman

12.katılımcı:by_bilinmez

13.katılımcı:namram

__________________________________________________ ____________________________________________​

14.katılımcı:schumici

15.katılımcı:isinbayeva

16.katılımcı:muvee

17.katılımcı:soneday

18.katılımcı:özkan2001

19.katılımcı:XMEN_43

20.katılımcı:canted

21.katılımcı:C01aY

22.katılımcı:caldere

leiche

leiche

Emekli Yönetici
onaylarken oy verip vermemeyi düşündüm.
herkesin avatarı çok güzel en azından şimdilik oy wermeme kararı aldım.
duruma göre oyumu kullanacağım :oke:

Pure Life

Pure Life

Üye
oyum salihe

Anıl Umut

Emekli Yönetici
fatih herkes kendine oyverebilirmi veremezmi onuda belirtelim yaz başlığa soradan karışıklık çıkmasın:oke:

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
vay be biri bana oy vermiş...çok sağol arzu abla

--------------- Ekleme ---------------

yaşasın 2 oy daha gelmiş çok sağolun herkes oy veren vermeyen...

Anıl Umut

Emekli Yönetici
oyum _KadirşinaS_ 'a gidiyor
o-nay-lı-yo-rum:ehe

mAd_girL

mAd_girL

Üye
ruh hastasınaa oyum gitti vatana millet hayırlı ugrlu olsun :)))

Anıl Umut

Emekli Yönetici
olsun :ehe

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
kendimize oy verebilyos muydu ya? xmen vermiş de

Anıl Umut

Emekli Yönetici
veremiyoruz dendi ya
o oy düşülür daha sonra geçersiz olur:oke:

Salihyet

Salihyet

Üye
ya kuralı adam akıllı niye yazmıosn , ben kendime verdim, nazy ye vericektim son anda kendime verdim :@ fatih sen adamı öldürürsn ya ,benim oyu çevirin sonuçları çıkarırkene ;)

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
ya kuralı adam akıllı niye yazmıosn , ben kendime verdim, nazy ye vericektim son anda kendime verdim :@ fatih sen adamı öldürürsn ya ,benim oyu çevirin sonuçları çıkarırkene ;)
hem suçlu hem güçlü:bottom:

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
yaşasın 1.yim çok sağolun

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
fatihsagohiphop&#8482;;1032604' Alıntı:
hennry şimdiden söyleyim hile yapmak yok başka bir üyeden sana oy vermesi için onu ikna etmeye çalışma diskalifiye olursun haberin olsun;)
ya o kadar da değil...onunla uğraşacağıma fake alırdım...ayrıca yeminliyim...hile yok kazanan kazansın...bu şekilde konuşman da hiç hoş değil...rencide ediyorsun beni

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
ya o kadar da değil...onunla uğraşacağıma fake alırdım...ayrıca yeminliyim...hile yok kazanan kazansın...bu şekilde konuşman da hiç hoş değil...rencide ediyorsun beni
tamam tamam sende ne çabuk rencide oluyomuşun:ehe

Üst Alt