808'e Veda Ediyorum Sizce Ne Yapayım?

Sponsorlu Bağlantılar

ddnet

Üye
Valla 808 in Kamerası Ne 1020 de Var Nede Başka Bir Cihazda.Özellikle Hoşuma Giden Şeyi Bu Tarz Resimleri Mükkemel Çıkartıyordu vede Kamera Arayüzü Çok Kullanışlı 3 Tane Değişik Mod Veriyor Sana 1 2 Snde Mod Değiştir Takır Takır Çek Geç.
Dediğin Gibi Şimdi Attan İndim Eşeğe Bindim Artık Diğer Cihazların Kamerasını Açasım Gelmiyor.Bildiğin Çamur Resmi Çekiyorum Artık.

Telefon Nedir? Yani Ne Tarz Resimler Çekeceksin?
Bu Resimleri Çekemezsin 1020 Filan Gerek

Şimşek Yıldırım Desen Onlarda İmkansız

Bunlar Gece Çekimi İlki Ay Resmi Yine Çekemezsin Hadi Pozlasan yazılımla Bu Kadar Kaliteli Zaten Çıkmaz

Bu Desen Zaten Ayrı İso1600 2\7 Sn 2014-02-14 21:24
Mevsim Kış Malum Hava Çoktan Kararmiş Geceye Dönüyor Artık

İso800 1\9 Sn 2014-04-12 19:56

Bunlar Harici Öneri İstiyorsan Anı Yakalaman Gerek.Yani Gözüne Bir Nesneyi yada Bir Manzarayı Ne Bileyim Göze Hoş Görünen Bişeyi Bir Şekilde Çekerek Değerlendirmen Gerek.Çektiğin Her Resimde Anlam Olacak Diye Birşey Yok Yada Her Resim Güzel OLacak Diye Bişey Yok.Bazen Gözünde Güzel Çıkmaz Dediğin Yer Fotoğrafta Çok Daha Farklı ve Güzel Çıkıyor Deneyerek Görürsün Bunları.Özellikle Altın Kural Önemli Fotoğraflarda.Ayrıca Bazen Ne Kadar İyi Kare Bulsanda Bu Sefer Devreye Çekeceğin Kameranın Kalitesi ATlıyor ORtaya Diyorki Bu Resmi Çekemezsin Çekersen Kumlanır Şöyle Yapar Böyle Yapar Sen Ne Kadar Güzel Kare Çıkartmaya Çalışsanda Çıkmaz Resmi Batırır Cihaz.

Benim cihaz anca instagram face işine yarar anladığım.. Gece ayı çekmek bende istedim olmadı ancak şunu çekebildim :

Gece hele berbat..

Bu firmaları anlamakta güç.. Böyle cihaz yapıyorlar ama güncelleme vermiyorlar.. Yazık oluyor aletlere...

(WM 10.14393.189) 640XL ile mTalk'tan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Benim cihaz anca instagram face işine yarar anladığım.. Gece ayı çekmek bende istedim olmadı ancak şunu çekebildim :

Gece hele berbat..

Bu firmaları anlamakta güç.. Böyle cihaz yapıyorlar ama güncelleme vermiyorlar.. Yazık oluyor aletlere...

(WM 10.14393.189) 640XL ile mTalk'tan gönderildi
Dediğim Gibi Bu Tür Şeyler Çekebilirsin Bu Cihazlarla.640 XL De Kullandım
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ancak Makro ve Bu tür Gün Batımı Manzaralar Çekersin.Dediğim Gibi Pro Seviyesine Bu Cihazlarla Yemez 950 de Olsa Aynı.Lumia 1020nin Çoğu Resmi Hoşuma Gİtmiyor Sevmiyorum Ne Arayüzünü Nede Başka Şeylerini Özellikle Uzak Mesafe Çok Kötü Çıkıyor Nedendir Bilmem

• Beğen
Tepkiler: ddnet

ddnet

Üye
Dediğim Gibi Bu Tür Şeyler Çekebilirsin Bu Cihazlarla.640 XL De Kullandım
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ancak Makro ve Bu tür Gün Batımı Manzaralar Çekersin.Dediğim Gibi Pro Seviyesine Bu Cihazlarla Yemez 950 de Olsa Aynı.Lumia 1020nin Çoğu Resmi Hoşuma Gİtmiyor Sevmiyorum Ne Arayüzünü Nede Başka Şeylerini Özellikle Uzak Mesafe Çok Kötü Çıkıyor Nedendir Bilmem

640xl'de ekstradan iç mekan çekimleride berbat... Ama gündüz akıyor... Saol sen tavsiyelerin için.. Bir bloğun varsa ordan da faydalanmak isterim..

Saygılar

mTalk'tan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
640xl'de ekstradan iç mekan çekimleride berbat... Ama gündüz akıyor... Saol sen tavsiyelerin için.. Bir bloğun varsa ordan da faydalanmak isterim..

Saygılar

mTalk'tan gönderildi
Uğraşacak Zamanım O Yok O Tür ŞEyler İçin Tşkler :)

• Beğen
Tepkiler: ddnet

Elnur808

Üye
2.5 YIlı Aşkın Süredir 808i Kullanıyorum Hakem Heyetine Dilekçe Vermiştim Karar Ücret İadesi Şeklinde Çıktı Sizce Ne Yapayım 2.El Cihaz Almak İstemiyorum 1020 Desen Onunda Sıfırı Yok Kala Kaldım Valla
Nokia Lumia 1520-2 Alabilirsin inanilmaz Kamera özellikleri var Ekran kalitesi Nokia 808 Pureview in çekdiyi resimleri Inanilmaz yansitiyor Gallery harika bir berformans Sağliyor yeni Windows 10-yazilimi ile Hemde Android ve Ios imzali uyqulamalarida kullana bilirsin ben kullaniyorum
Nokia Lumia 1520-2 Alabilirsin inanilmaz Kamera özellikleri var Ekran kalitesi Nokia 808 Pureview in çekdiyi resimleri Inanilmaz yansitiyor Gallery harika bir berformans Sağliyor yeni Windows 10-yazilimi ile Hemde Android ve Ios imzali uyqulamalarida kullana bilirsin ben kullaniyorum
(Nokia Lumia 1520-1) 1080+1920 Video çeke bilmekde (Nokia Lumia 1520-2) 3840+2160 kaliteli bir Pureview carl zeiss Video kayt ede bilmekde ve donmak nedir milnez ben șu an Kullaniyorum (Nokia 808 Pureview ve Nokia Lumia 1520-2-üretim yili 2015) Nokia 808 Pureview-le çekdiyim resimleri Çok mükemmel yansita biliyir yaklașdirma harika
(Nokia Lumia 1520-1) 1080+1920 Video çeke bilmekde (Nokia Lumia 1520-2) 3840+2160 kaliteli bir Pureview carl zeiss Video kayt ede bilmekde ve donmak nedir milnez ben șu an Kullaniyorum (Nokia 808 Pureview ve Nokia Lumia 1520-2-üretim yili 2015) Nokia 808 Pureview-le çekdiyim resimleri Çok mükemmel yansita biliyir yaklașdirma harika

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi

1520de KUllandım Kamerası 808 İn Yanına Bile Yaklaşamaz.

• Beğen
Tepkiler: Elnur808

Elnur808

Üye
Nokia 808 Pureview Fotograf makinesi Bende 2-tane var birini sakliyorum birini kullaniyorum eyer kullandiğima birșey olursa diyerini yedek parçala ayirib Ona transger ediceyim bu telefon hakketen bir mucize yaptiği resimler var alani 39.5-Mb yani bu telefon telefon gibi fotograf makinesi hiçbir șeyi olmasa bile sadece fotograf çekmeyi yeterde artar bașqa hiçbirșey istemem
Nokia 808 Pureview Fotograf makinesi Bende 2-tane var birini sakliyorum birini kullaniyorum eyer kullandiğima birșey olursa diyerini yedek parçala ayirib Ona transger ediceyim bu telefon hakketen bir mucize yaptiği resimler var alani 39.5-Mb yani bu telefon telefon gibi fotograf makinesi hiçbir șeyi olmasa bile sadece fotograf çekmeyi yeterde artar bașqa hiçbirșey istemem
Nokia Lumia 1020-kullandim önceler o bunun gibi deyil bu telefon adeta fotograf çekmek için tasarlanmiș

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sizin sorunuza cevap veremem . İlerde kamera ve ses yönünden iyi bir cihaz arıyorum. Çok pahalı almayacağım içinde 808 i araştırdım biraz . Kamera perfonması , ses kalitesi ve şarj süresi nasıl ? Dolby ses desteği acaba hakikaten belli mi ?

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Sizin sorunuza cevap veremem . İlerde kamera ve ses yönünden iyi bir cihaz arıyorum. Çok pahalı almayacağım içinde 808 i araştırdım biraz . Kamera perfonması , ses kalitesi ve şarj süresi nasıl ? Dolby ses desteği acaba hakikaten belli mi ?
2.El Mi Almayı Düşünüyorsunuz?

• Beğen
Tepkiler: Elnur808
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Fark etmez . Full kutulu tercihim . Şu an alacak durum yok zaten . Telefonda aradığım iki şey var kamera ve müzikteki ses kalitesi . Gerisi önemli değil . Varsa sırf bu telefona göre ayağımı uzatacam . 500 liraya 2.el vardı sahibinden de .

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Fark etmez . fu ll kutulu tercihim . Şu an alacak durum yok zaten . Telefonda aradığım iki şey var kamera ve müzikteki ses kalitesi . Gerisi önemli değil . Varsa sırf bu telefona göre ayağımı uzatacam . 500 liraya 2.el vardı sahibinden de .
Müzik Kalitesi Güzel Çizilti Vs Zaten Olmazda Ben Memnundum Yüksek Çıkıyorda Sesi Kamerasi Zaten Malum Üstüne Mobil Cihaz Tanımam 1020 Filan Hikaye

• Beğen
Tepkiler: Elnur808 ve MAERKEK
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Ahmet 1020'yi sıfır mı aldın yoksa

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Adama Sordum Teşhir Mi Filanda Yok Dedi Sıfır Genpa Garantili Filan Bakalım Gelsin Açmadanda Videoya Çekicem Zaten Yamuk Yaparsa Aynen Geri Yollayacağim.
Önce imei kontrolü yap. Sıfır almakla bence hata etmişsin

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Evet gelecekten gelerek kendime cevap veriyorum. 2022 tarihinde anakart arızalı diye satılan 808 satın aldım. Evde yazılım yükledim. Telefon çalıştı fakat kamerası çalışmıyor. Ucuz etin yahnisi bu kadar olur . Ne diyelim şükürler olsun kamerası olmasa da çalışıyor. N8 ve E7-00'a göre akıyor Maşallah

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: Selim Baltaci ve DarkredBlue61

zorbey42

Üye
Evet gelecekten gelerek kendime cevap veriyorum. 2022 tarihinde anakart arızalı diye satılan 808 satın aldım. Evde yazılım yükledim. Telefon çalıştı fakat kamerası çalışmıyor. Ucuz etin yahnisi bu kadar olur . Ne diyelim şükürler olsun kamerası olmasa da çalışıyor. N8 ve E7-00'a göre akıyor Maşallah
bende var 808 satılık telefon ilk el orjinal kutusu faturası herşeyi duruyor almak istersen mesajlaşalım

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
808 güzel bir cihaz gibi görünse de maalesef symbian os'a mahkum olması ve teknik kapasitesinin tam olarak kullanılamaması yüzünden gözümden düşmüş olan bir telefondur. Bu özelliklere sahip bir cihaz neden Symbian 3'e mahkum edilir ki?

• Beğen
Tepkiler: Selim Baltaci ve MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
808 güzel bir cihaz gibi görünse de maalesef symbian os'a mahkum olması ve teknik kapasitesinin tam olarak kullanılamaması yüzünden gözümden düşmüş olan bir telefondur. Bu özelliklere sahip bir cihaz neden Symbian 3'e mahkum edilir ki?
Çünkü Bilmiyorum :bilmm

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Aynen öyle . Niye symbian belle yapsana yeni yazılım. Sırf kamera için aldım . Kullanamadım zaten.

• Üzüldüm
  • Sevdim
Tepkiler: Hasand., fatihmenteş ve Selim Baltaci

Üst Alt