808'e Veda Ediyorum Sizce Ne Yapayım?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
808'e Veda Ediyorum Sizce Ne Yapayım?
2.5 YIlı Aşkın Süredir 808i Kullanıyorum Hakem Heyetine Dilekçe Vermiştim Karar Ücret İadesi Şeklinde Çıktı Sizce Ne Yapayım 2.El Cihaz Almak İstemiyorum 1020 Desen Onunda Sıfırı Yok Kala Kaldım Valla

furyzer0

furyzer0

Üye
Kamera arıyorsanız Lumia 950 sizi üzmez diye düşünüyorum belki 1020 kadar net çekemeyecektir ama onun dışında bir eksikliği olacağını sanmıyorum.

Sent from mTalk using windows10 enterprise edition

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
seco_can_can

seco_can_can

Üye
anladığım kadarıyla windows cihaz arıyorsunuz doğru mu dur bence sıfırı yok ama temiz bi 1020 bence doğru seçim olur resim konusu heleki uzun zaman önce kullanmıştım kamerası gerçekten kalite

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Kamera arıyorsanız Lumia 950 sizi üzmez diye düşünüyorum belki 1020 kadar net çekemeyecektir ama onun dışında bir eksikliği olacağını sanmıyorum.

Zannetmiyorum.Söyle Anlatayım 1520 de Elimden Geçti Diğer Wp Cihazlarda.Aslında 1020yide İstekli Almıyorum Niye Diye Soracak Olursanız Ne 808deki Kamera Arayüzü Mevcut nede Kalite.Aslında Sıfır Bulsam Yine 808 Alırım.Çünkü 2.5 Yıldır Beni Üzmedi Kamera Arayüzüde 1 2 Eksik Ayar vs Olsada Tam İstediğim Gibi.Özellikle 1520 İle 808 Arasında Çok Fark Var Karşılaştırmalarımda Mevcut Yani 950 İşimi Görmez.Daha Alt Seviye Cihaz Alsam Bütçemede Faydası Olur Yada DSLR Alıcam Artık Mobil Fotoğrafçılığa Son Noktayı 808 İle koyucam Bilmiyorum somuru:
anladığım kadarıyla windows cihaz arıyorsunuz doğru mu dur bence sıfırı yok ama temiz bi 1020 bence doğru seçim olur resim konusu heleki uzun zaman önce kullanmıştım kamerası gerçekten kalite
Fiyatlara Baktımda 2.El Yani 550 600 TLden Aşağiya Yok Temiz Zaten Hiçbirinde Garanti Namına Bişey Yok.Kaldıkı 1020de Pil Yönünden Sıkıntılıymış Çok Şikayet Eden Var Yada Gidip 1320 Filanmı Alsam Tamamen Kamera İşine Noktayı Koysam Yada 1520 Tarzında Bişeyde Olabilir En Azından Batarya Kamera Konusunda Azda Olsa İşimi Görür

• Beğen
Tepkiler: seco_can_can
FK5896

FK5896

Üye
bende hakem heyetine başvurucam yakında. elimde 8 9 tane servise verdiğime dair belge var ve sorunumu çözemediler. sorun devam ediyor. sizce para iadesi alabilir miyim? ve sizin karar ne kadar süre içinde açıklandı?

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
bende hakem heyetine başvurucam yakında. elimde 8 9 tane servise verdiğime dair belge var ve sorunumu çözemediler. sorun devam ediyor. sizce para iadesi alabilir miyim? ve sizin karar ne kadar süre içinde açıklandı?
Aynı Sorundanmı? Normalde 5 6 Servise Gidişinde Cihaz Değişimi Çıkması Gerek? Nasıl Oluyor O Detaylı Açıklarmısın Cihaz Nedir Sorunların Nedir Ne Yazıyor Tutanakta

• Beğen
Tepkiler: FK5896
furyzer0

furyzer0

Üye
İsterseniz gsmarena ve ya birkaç sentetik testleri araştırın derim.Tabi ki 808 ve 1020 efsane kameralara sahip ancak 950 yi yapan adam da aynı kişi ayrıca seneye nokia cihaz çıkartacak yine bu tarz bir şey çıkartır mı bilemem ama bekleyebilirsiniz.

• Beğen
FK5896

FK5896

Üye
Aynı Sorundanmı? Normalde 5 6 Servise Gidişinde Cihaz Değişimi Çıkması Gerek? Nasıl Oluyor O Detaylı Açıklarmısın Cihaz Nedir Sorunların Nedir Ne Yazıyor Tutanakta
cihaz note 4 ilk önce sensörler çalışmıyor diye verdim. anakartı değiştirdiler. sonra video kaydı yaparken mikrofon çalışmıyodu, onu da hallettiler. bu sefer kamera da yeşil mavi sarı kırmızı çizgiler beliriyodu. tekrar verdim servise onu da yaptılar. daha sonra bu pres dediklerini yapamadıkları için ekran atıyordu geri tuşu algılamıyodu falan bi defa öyle götürdüm 30 dk içinde yaptıkları için kayıt altına almadılar tabi. sonra bi 5 6 defada bu ışık sensörü yüzünden götürdüm. sensör takılı kalıyor. ve şuan aynı sorunu tekrar yaşıyorum. değişimde istemiyorum faturası falan her şey var. sadece para iadesi istiyorum artık. bir dahada samsung almam. cihaz kötü değil kesinlikle ama servisi beş para etmez. fatura bedeli 3.195 tl zaten şimd o parayı alsam en kralını alırım telefonun..

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
İsterseniz gsmarena ve ya birkaç sentetik testleri araştırın derim.Tabi ki 808 ve 1020 efsane kameralara sahip ancak 950 yi yapan adam da aynı kişi ayrıca seneye nokia cihaz çıkartacak yine bu tarz bir şey çıkartır mı bilemem ama bekleyebilirsiniz.

Beklemektense Yine Bi 1320 Gibi Orta Seviye Cihaz Alıp Kullanmayıda Düşünüyorum Aslında.Androidde 5 Amperlik Cihazlarda Bir İhtimal Bilmiyorum Onlarada Uzak Bakıyorum Bayaği Bir

furyzer0

furyzer0

Üye
Beklemektense Yine Bi 1320 Gibi Orta Seviye Cihaz Alıp Kullanmayıda Düşünüyorum Aslında.Androidde 5 Amperlik Cihazlarda Bir İhtimal Bilmiyorum Onlarada Uzak Bakıyorum Bayaği Bir
950 yi beğenmiyorsanız onların kamerası radar gibi çeker size göre :D

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
cihaz note 4 ilk önce sensörler çalışmıyor diye verdim. anakartı değiştirdiler. sonra video kaydı yaparken mikrofon çalışmıyodu, onu da hallettiler. bu sefer kamera da yeşil mavi sarı kırmızı çizgiler beliriyodu. tekrar verdim servise onu da yaptılar. daha sonra bu pres dediklerini yapamadıkları için ekran atıyordu geri tuşu algılamıyodu falan bi defa öyle götürdüm 30 dk içinde yaptıkları için kayıt altına almadılar tabi. sonra bi 5 6 defada bu ışık sensörü yüzünden götürdüm. sensör takılı kalıyor. ve şuan aynı sorunu tekrar yaşıyorum. değişimde istemiyorum faturası falan her şey var. sadece para iadesi istiyorum artık. bir dahada samsung almam. cihaz kötü değil kesinlikle ama servisi beş para etmez. fatura bedeli 3.195 tl zaten şimd o parayı alsam en kralını alırım telefonun..
Yalnız 1.8 Milyar Üstü İçin Hakem Heyetine Başvuramazsın.Ayrıca Kayıtsız Cihaza Nasıl Onarım Yapıp Veriyorlar Öyle Şaçmalıkmı Olur.Şu Anda Durumunda %100 Haklısın Çok Kezde Parça Değiştirmişler Normalde Cihaza Direk Değişim Çıkmalıydı.Yapacağin Şey Bulunduğun İlçedeki Hakem Heyetine Gidip Durumu Anlatman.Ben Bu Senenin Başlarında yada Şubattamı Ne Verdim Dilekçeyi Heyete Yeni Çıktı Karar.Verirkende Artık Eskisi Gibi Değilmişte Bişeyler Bişeyler Şaçmaladılar Normalde Benim Başımı Ağırtar Telesesin Ta Kendisi Ben Telesesi Şikayet Etmeye Kalktım Oradakıler Öyle Birşeyin Olmayacağini Bunun İçin Sanayı Bakanlığana Gitmen Gerektiğini Söylediler Bana Bende Faturadaki İsmi Yazdım Yani Aldığım Yeri O Şekilde Dilekçemi Kabul Ettiler Şimdide Ücret İadem Çıkmış.Sana Muhtemelen Mahkeme Yolu Görünüyor Mahkemelerde Malum Avukat vs Uzun Sürüyor 1 2 Seneyi Aşabilir Ama Haklı Bulunursun Sorun Olmaz.Ama Mahkemeye Girişmeden Önce Bilim ve Sanayi Bakanlığına Gidip Şikayetçi Olursan O Şekilde İşinde Çözülebilir Hakem Heyetinden Dahada Erken Sonuçlanabilir Ama Ücret Kısmı Bayaği Bir Yüksekmiş Hakem Heyetine Başvuramazsın O Kesin
950 yi beğenmiyorsanız onların kamerası radar gibi çeker size göre :D

Bunlar Yaptığım Gözlemlerim 640XL
Note 4
6 Plus
Zenfone 6
1520 1
1520 2
1520 3
S5 K Zoom
S4 Rahatlıkla Söyleyebilirimki Aralarında Sadece K Zoom Zorlar 808 Oda uzun Pozlama Konusunda Yeteneklerini Bilmiyorum Benim İşim Yeri Geldimi Pozlama İle Oluyor vede Asıl Resim Uzun Pozlamada Bana Sorarsan.

Yani Bir Daha Buna Benzer Resimler Çekemeyeceğim.Ki Bunlar Orjinal Resim Efekt Vs Yok

• Beğen
Tepkiler: ddnet ve FK5896
Hasand.

Hasand.

Üye
Bence biraz bekle internete 808pw internete sıfır düşer

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Bence biraz bekle internete 808pw internete sıfır düşer
Bu Saatten Sonra Zannetmiyorum.Bir Yandanda Almak İstemiyorum 3 4 Yıllık Cihaz Whatsapp Bile 4 Ay Sonra Desteği Kesecek Ki Çok Kullandığım Bir Uygulama

Hasand.

Hasand.

Üye
Bu Saatten Sonra Zannetmiyorum.Bir Yandanda Almak İstemiyorum 3 4 Yıllık Cihaz Whatsapp Bile 4 Ay Sonra Desteği Kesecek Ki Çok Kullandığım Bir Uygulama
Bence sıfır GM android one 4g alabilirsin 560-600tl arası fiyatı var şuan android 7 nougat güncellemesi var ,Google tarafından sunulan güncellemesi direk olarak alacak

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Bence sıfır GM android one 4g alabilirsin 560-600tl arası fiyatı var şuan android 7 nougat güncellemesi var ,Google tarafından sunulan güncellemesi direk olarak alacak
Yok Gm Kesinlikle Almam

muxo

muxo

Üye
Windows sistemli telefon artık bitti. Bence uzak dur. Android kadar uygulama yok. Güncelleme yok. Hiç bir şey yok. LG g3 al. Kamerası ve hızı çok iyi. Üstelik android bir telefon. Her ihtiyacına göre program var

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Ahmet 808'in kamera performansını bulabileceğin hiçbir cihaz yok piyasada. Çözünürlük olarak 1020 ile aynı ama 1020 o tadı vermiyor. 1520'ye zaten bulaşma derim. 950xl çok para ama kamera yönünden seni tatmin edebilecek tek cihaz. Android almayı düşünüyorsan da ISO vs manuel ayar kullanabileceğin fp açısından en iyi cihaz LG G4

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Windows sistemli telefon artık bitti. Bence uzak dur. Android kadar uygulama yok. Güncelleme yok. Hiç bir şey yok. LG g3 al. Kamerası ve hızı çok iyi. Üstelik android bir telefon. Her ihtiyacına göre program var
Almayacağim Cihazlar Arasında G3 Var.
Ahmet 808'in kamera performansını bulabileceğin hiçbir cihaz yok piyasada. Çözünürlük olarak 1020 ile aynı ama 1020 o tadı vermiyor. 1520'ye zaten bulaşma derim. 950xl çok para ama kamera yönünden seni tatmin edebilecek tek cihaz. Android almayı düşünüyorsan da ISO vs manuel ayar kullanabileceğin fp açısından en iyi cihaz LG G4
G Serisinden Sadece G5 Oda Çift Kamerasından Dolayı Açı Farkı Bayaği Bir Var Diğer Kameralara Göre Sırf O Yüzden Olabilir Ama Bütçemide Bayaği Bir Aşar.950 XL De Öyle Çok Pahali Cihazlar. 750 TLye 1320 Buldum Aslında Fena Sayılmaz yada 1520 Filan

Hasand.

Hasand.

Üye
Vestel v3 ve ya lumia 925,lumia 1520 ideal

• Beğen
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Almayacağim Cihazlar Arasında G3 Var.

G Serisinden Sadece G5 Oda Çift Kamerasından Dolayı Açı Farkı Bayaği Bir Var Diğer Kameralara Göre Sırf O Yüzden Olabilir Ama Bütçemide Bayaği Bir Aşar.950 XL De Öyle Çok Pahali Cihazlar. 750 TLye 1320 Buldum Aslında Fena Sayılmaz yada 1520 Filan
1320'nin kamera pixel pixel anadolu :D 1520 biraz idare eder seni ama çok tatmin etmez yinede. DSLR tarafına hiç girme. Girince çıkamıyorsun. Yok şu lens daha iyiydi şu makinenin şu özelliği vardı derken uzayıp gidiyor. Girmeyi düşünürsende bir Sony kullanıcısı olarak tavsiyem Canon'dan şaşma. Sony daha iyi sensör vs olarak ama çok pahalı. Canon çok ucuz. Hemde seçeneğin çok fazla. Telefondaki Sony ile Samsung gibi :)

• Beğen

Üst Alt