808'e Veda Ediyorum Sizce Ne Yapayım?

Sponsorlu Bağlantılar

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
:/

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
ByEmre221

ByEmre221

Üye
Size tavsiyem artık android işletim sistemli bir telefona geçmeniz çünkü microsoft Windowsphone'un fişini çekmiş durumda artık ne güncelleme be de uygulama gelmesi muamma. Android cihaz almaya karar verdiğinizde ise size kesinlikle saf androidi tavsiye ederim nexus ve sony cihazları bunlara örnektir.

• Beğen
furyzer0

furyzer0

Üye
Neyin fişi çekilmiş merak ediyorum. Microsoft'tan nefret eden haber siteleri sizi doldurmuş anlaşılan :D

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Size tavsiyem artık android işletim sistemli bir telefona geçmeniz çünkü microsoft Windowsphone'un fişini çekmiş durumda artık ne güncelleme be de uygulama gelmesi muamma. Android cihaz almaya karar verdiğinizde ise size kesinlikle saf androidi tavsiye ederim nexus ve sony cihazları bunlara örnektir.
Şu Andad Hem 701 Hemde D900i Kullanıyorum :D Fakirliğin Dibine Vurdum Valla.Telefonda Almayın Düşünmüyorum Şu Anda Beklemedeyim Gibi Bişey.Alırsamda Vestel Filan Düşünüyorum Şu 5570 Lerden Filan Kameraya ARtık Veda Ettim.1020 808 Bulacağımıda Zannetmiyorum.
Neyin fişi çekilmiş merak ediyorum. Microsoft'tan nefret eden haber siteleri sizi doldurmuş anlaşılan :D

Çekti Sayılır Zaten Doğru Düzgün Güncelleme Gelmiyor Etmiyor.Eski Nesil Lumialar Bitti Artık Güncelleme Bişey Gelmeyecek Bir Zamanlar Efsana 920 ler 820 Bitti Artık

furyzer0

furyzer0

Üye
Daha dun güncelleme geldi :D. Eski nesiller 4 yıl oldu daha ne istiyorsunuz? Tamam Microsoft sözünü tutmadı ama zaten ömürleri dolmuştu hatası söz vermekti ben güncelleme vereceğim diye. Tum bunlara rağmen her turlu çoğu android OEM inden daha fazla güncelleme desteği verdi. Hala güvenlik güncellemeleri vermeye devam ediyor eski sistemlere bunu yapan kaç şirket var?

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Daha dun güncelleme geldi :D. Eski nesiller 4 yıl oldu daha ne istiyorsunuz? Tamam Microsoft sözünü tutmadı ama zaten ömürleri dolmuştu hatası söz vermekti ben güncelleme vereceğim diye. Tum bunlara rağmen her turlu çoğu android OEM inden daha fazla güncelleme desteği verdi. Hala güvenlik güncellemeleri vermeye devam ediyor eski sistemlere bunu yapan kaç şirket var?

Win 10 Başka

furyzer0

furyzer0

Üye
Daha wpnin bir youtube uygulaması bile yok bir yerde öyle yazıyodu doğrumu
Microsoft bir Youtube uygulaması yapmıştı ama Google sağolsun hemen kapattırdı Google elinde olsa windows'a da chrome yapmaz emin ol. Ben mytube kullanıyorum açıkçası resmisi gelse de yüklemem eksiği yok fazlası var ayrıca Google yazılımları spyware dan başka bir şey değil.

saitemre123

saitemre123

Üye
Symbian Battı Artık.Gemiyi Son Terk Edenler de Bizleriz Heralde.Artık Gerçekten Androide Geçme Vakti Geldi Çünkü Artık Symbian Kullanmak Batık Bir Gemide Enkaz Aramaktan Farksız.Bir Ara Windows Destek Verecek Diye Bir Haber Vardı Ancak Windows Daha Kendini Kurtaramıyorken Symbianı Kurtarmasını Beklemek Biraz Saçmaydı...

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Battı Artık.Gemiyi Son Terk Edenler de Bizleriz Heralde.Artık Gerçekten Androide Geçme Vakti Geldi Çünkü Artık Symbian Kullanmak Batık Bir Gemide Enkaz Aramaktan Farksız.Bir Ara Windows Destek Verecek Diye Bir Haber Vardı Ancak Windows Daha Kendini Kurtaramıyorken Symbianı Kurtarmasını Beklemek Biraz Saçmaydı...
Öyle Artık Tamamen Bitti Cihazlar.Wpler Desen Özellikle İlk Çıkan Cihazlarda Aynı Şekilde Öldüler.

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
sat ama para etmeyebılır

ddnet

Üye
Yalnız 1.8 Milyar Üstü İçin Hakem Heyetine Başvuramazsın.Ayrıca Kayıtsız Cihaza Nasıl Onarım Yapıp Veriyorlar Öyle Şaçmalıkmı Olur.Şu Anda Durumunda %100 Haklısın Çok Kezde Parça Değiştirmişler Normalde Cihaza Direk Değişim Çıkmalıydı.Yapacağin Şey Bulunduğun İlçedeki Hakem Heyetine Gidip Durumu Anlatman.Ben Bu Senenin Başlarında yada Şubattamı Ne Verdim Dilekçeyi Heyete Yeni Çıktı Karar.Verirkende Artık Eskisi Gibi Değilmişte Bişeyler Bişeyler Şaçmaladılar Normalde Benim Başımı Ağırtar Telesesin Ta Kendisi Ben Telesesi Şikayet Etmeye Kalktım Oradakıler Öyle Birşeyin Olmayacağini Bunun İçin Sanayı Bakanlığana Gitmen Gerektiğini Söylediler Bana Bende Faturadaki İsmi Yazdım Yani Aldığım Yeri O Şekilde Dilekçemi Kabul Ettiler Şimdide Ücret İadem Çıkmış.Sana Muhtemelen Mahkeme Yolu Görünüyor Mahkemelerde Malum Avukat vs Uzun Sürüyor 1 2 Seneyi Aşabilir Ama Haklı Bulunursun Sorun Olmaz.Ama Mahkemeye Girişmeden Önce Bilim ve Sanayi Bakanlığına Gidip Şikayetçi Olursan O Şekilde İşinde Çözülebilir Hakem Heyetinden Dahada Erken Sonuçlanabilir Ama Ücret Kısmı Bayaği Bir Yüksekmiş Hakem Heyetine Başvuramazsın O Kesin

Bunlar Yaptığım Gözlemlerim 640XL
Note 4
6 Plus
Zenfone 6
1520 1
1520 2
1520 3
S5 K Zoom
S4 Rahatlıkla Söyleyebilirimki Aralarında Sadece K Zoom Zorlar 808 Oda uzun Pozlama Konusunda Yeteneklerini Bilmiyorum Benim İşim Yeri Geldimi Pozlama İle Oluyor vede Asıl Resim Uzun Pozlamada Bana Sorarsan.

Yani Bir Daha Buna Benzer Resimler Çekemeyeceğim.Ki Bunlar Orjinal Resim Efekt Vs Yok

Resimler hakikaten muhteşem.. Acaba 640xl ile bunların yarı kalitesinde bile olsa foto çekebilirmiyim ki ?

(WM 10.14393.189) 640XL ile mTalk'tan gönderildi

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Resimler hakikaten muhteşem.. Acaba 640xl ile bunların yarı kalitesinde bile olsa foto çekebilirmiyim ki ?

Uzun Pozlamada İmkansız.İster Lumia 950 Olsun Çekemezsin.Şu Son Resim Karlı Resim Ama Onuda Pozlayarak Çektim.Bir İhtimal 1020 İle ÇEkersin Ama Ondada 808 Kadar Güzel Bir Resim Çıkartamazsın.

Hatta Alıntıdaki En Üstten 3.Resmi Birisi Paylaşmişti Facebook'ta Sana Samimi Söylüyorum Resme Denk Geldim Baktım Şerefsiz Güzel Çekmiş Dedim Araştırdığımda O Şerefsiz Ben Çıktım :) Paylaşan Kişi Bir Sayfada Paylaşmıştı Resmi Bana Sormuştu Bazı Resimlerini Paylaşabilirmiyim Diye Bende İzin Vermiştim Düşün Kendi ÇEktiğim Resmi Bile Tanıyamadım.808 Uzun Pozlama Konusunda Cidden Çok Güzel Şeyler Çıkartıyor.Tek Sıkıntısı 2.7 Sn Poz Süresi O Poz Süresi 5 10 Sn Olsa Varya DSLRler İle Yarişirim.

• Beğen
Tepkiler: ddnet

ddnet

Üye
Uzun Pozlamada İmkansız.İster Lumia 950 Olsun Çekemezsin.Şu Son Resim Karlı Resim Ama Onuda Pozlayarak Çektim.Bir İhtimal 1020 İle ÇEkersin Ama Ondada 808 Kadar Güzel Bir Resim Çıkartamazsın.

Hatta Alıntıdaki En Üstten 3.Resmi Birisi Paylaşmişti Facebook'ta Sana Samimi Söylüyorum Resme Denk Geldim Baktım Şerefsiz Güzel Çekmiş Dedim Araştırdığımda O Şerefsiz Ben Çıktım :) Paylaşan Kişi Bir Sayfada Paylaşmıştı Resmi Bana Sormuştu Bazı Resimlerini Paylaşabilirmiyim Diye Bende İzin Vermiştim Düşün Kendi ÇEktiğim Resmi Bile Tanıyamadım.808 Uzun Pozlama Konusunda Cidden Çok Güzel Şeyler Çıkartıyor.Tek Sıkıntısı 2.7 Sn Poz Süresi O Poz Süresi 5 10 Sn Olsa Varya DSLRler İle Yarişirim.

Vay be gavur üretiyor hatta sonra çöpe bile atıyor demek böyle makinaları..

808 adına üzüldüm şimdi...

Ben lumia 525'ten şimdiki telefonuma geçtiğimden benim telefonum bana iyi geliyor.. Ama şimdi 808 kamerası karşısında çöp gibi geliyor vallaha... :)

Peki üstadım telefonla iyi foto çekebilmek için tavsiye verebilirmisin biraz ??

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Vay be gavur üretiyor hatta sonra çöpe bile atıyor demek böyle makinaları..

808 adına üzüldüm şimdi...

Ben lumia 525'ten şimdiki telefonuma geçtiğimden benim telefonum bana iyi geliyor.. Ama şimdi 808 kamerası karşısında çöp gibi geliyor vallaha... :)

Peki üstadım telefonla iyi foto çekebilmek için tavsiye verebilirmisin biraz ??

Valla 808 in Kamerası Ne 1020 de Var Nede Başka Bir Cihazda.Özellikle Hoşuma Giden Şeyi Bu Tarz Resimleri Mükkemel Çıkartıyordu vede Kamera Arayüzü Çok Kullanışlı 3 Tane Değişik Mod Veriyor Sana 1 2 Snde Mod Değiştir Takır Takır Çek Geç.
Dediğin Gibi Şimdi Attan İndim Eşeğe Bindim Artık Diğer Cihazların Kamerasını Açasım Gelmiyor.Bildiğin Çamur Resmi Çekiyorum Artık.

Telefon Nedir? Yani Ne Tarz Resimler Çekeceksin?
Bu Resimleri Çekemezsin 1020 Filan Gerek

Şimşek Yıldırım Desen Onlarda İmkansız

Bunlar Gece Çekimi İlki Ay Resmi Yine Çekemezsin Hadi Pozlasan yazılımla Bu Kadar Kaliteli Zaten Çıkmaz

Bu Desen Zaten Ayrı İso1600 2\7 Sn 2014-02-14 21:24
Mevsim Kış Malum Hava Çoktan Kararmiş Geceye Dönüyor Artık

İso800 1\9 Sn 2014-04-12 19:56

Bunlar Harici Öneri İstiyorsan Anı Yakalaman Gerek.Yani Gözüne Bir Nesneyi yada Bir Manzarayı Ne Bileyim Göze Hoş Görünen Bişeyi Bir Şekilde Çekerek Değerlendirmen Gerek.Çektiğin Her Resimde Anlam Olacak Diye Birşey Yok Yada Her Resim Güzel OLacak Diye Bişey Yok.Bazen Gözünde Güzel Çıkmaz Dediğin Yer Fotoğrafta Çok Daha Farklı ve Güzel Çıkıyor Deneyerek Görürsün Bunları.Özellikle Altın Kural Önemli Fotoğraflarda.Ayrıca Bazen Ne Kadar İyi Kare Bulsanda Bu Sefer Devreye Çekeceğin Kameranın Kalitesi ATlıyor ORtaya Diyorki Bu Resmi Çekemezsin Çekersen Kumlanır Şöyle Yapar Böyle Yapar Sen Ne Kadar Güzel Kare Çıkartmaya Çalışsanda Çıkmaz Resmi Batırır Cihaz.

• Beğen
Tepkiler: ddnet

Üst Alt