808'e Veda Ediyorum Sizce Ne Yapayım?

Sponsorlu Bağlantılar

furyzer0

furyzer0

Üye
Windows sistemli telefon artık bitti. Bence uzak dur. Android kadar uygulama yok. Güncelleme yok. Hiç bir şey yok. LG g3 al. Kamerası ve hızı çok iyi. Üstelik android bir telefon. Her ihtiyacına göre program var
Güncelleme yok? Hiçbir şey yok? Öldürdünüz hocam. X20 serisine guncelleme durdu bir tek onlar da 2012-2013 çıkışlı cihazlardı 3 yıl update aldı 400 tl lik telefon yetmiyor mu?
G3 çok saçma bir cihaz 2k ekran o işlemciye fazla geliyor. Ayrıca servise gitme ihtimali en çok olan telefonlardan biri.
Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

• Beğen
Tepkiler: ddnet, dark_13 ve DarkredBlue61

Emre

Üye
Nokia'yı bekle

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Vestel v3 ve ya lumia 925,lumia 1520 ideal
Bataryaları Biraz Kötü Gibi Yüksek Amperli Yoktu Sanırım Vestellerde? 925 Buldum Aslında Ama Oda 700 TL Cıvarı Onun Yerine 1320 Daha İyi Olur Gibi 1520de Aslında 1.200 TL Cıvarı Bilmiyorumki Oda Olabilir
1320'nin kamera pixel pixel anadolu :D 1520 biraz idare eder seni ama çok tatmin etmez yinede. DSLR tarafına hiç girme. Girince çıkamıyorsun. Yok şu lens daha iyiydi şu makinenin şu özelliği vardı derken uzayıp gidiyor. Girmeyi düşünürsende bir Sony kullanıcısı olarak tavsiyem Canon'dan şaşma. Sony daha iyi sensör vs olarak ama çok pahalı. Canon çok ucuz. Hemde seçeneğin çok fazla. Telefondaki Sony ile Samsung gibi :)
Zaten 808 Den Sonra Tüm Telefonlar Pixsel Pixsel Anadolu Gelecek Bana :D O Yüzden Çok Düşünmüyorumda Kuzen Trabzonda Araştırıyor Sıfır Belki Bulur Bakalım Napıcaz.650D Düşünüyorum Aslında
O Tak Çıkacak Tak TRye Gelecek Ohoo

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Zaten 808 Den Sonra Tüm Telefonlar Pixsel Pixsel Anadolu Gelecek Bana :D O Yüzden Çok Düşünmüyorumda Kuzen Trabzonda Araştırıyor Sıfır Belki Bulur Bakalım Napıcaz.650D Düşünüyorum Aslında

808'i tarihin tozlu sayfalarına gömmenin zamanı gelmişti zaten :) 650D iyi seçim :spr

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
808'i tarihin tozlu sayfalarına gömmenin zamanı gelmişti zaten :) 650D iyi seçim :spr
Öyle Görünüyor Gibi Büyük İhtimalle Mobil Fotoğrafçılığımı 808ile Noktalayacağim İyi Yani Her Zaman Yanımda Olması vede Anı Yakalamamdı.Devamlı DSLR İle Gezmekte Sıkıntı Malum :)

onurw58

onurw58

Üye
Vay Be symbianı hala yaşatan adam gidiyor :oha: Üzücü

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve BomberMAn TR01

sayberx

Üye
Bende Nokia 603 üme Veda ediyorum yaklaşık 3 yıldır kullandım bende Ama İos kullanacağım artık

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
neden sana göre değil sebebini söyle belki bende vaz geçerim
Mesela 808de Pcye Bağladınmı Direk Hafıza Kartı Çıkıyor Yani Adaptör İle PCye Takmışsın Gibi Düşün Dİrek Hafiza Kartına Erişebiliyorsun Tüm Sistem DOsyaları Vs. Mesela İleride Bir Resim Vs Silersen Geri Getiremezsin İos da Ama 808de Tak Pcye Programla Sİldiklerini Geri Getir.Onun Harici Bluetooth Konusu Malum.Ben İnternet Paketi Kullanan Birisi Değilim Pek Yılda 2 3 KEre Paket Yaparım Cİhazlar Çok İnternet Bağımlısı.Bana GÖre O KAdar Para Veriyoruz Ama Cİhazlarda Kamera Yok Yani O Koyduğu Kamera İse 808deki 5 Mp Lik ÇEktiğim Kamera Sensörüne Ne Denir? Eğer Appledeki Kamera İse 808dekine Kamera Denmez. Çok Sık Resim Çekerim Beraberinde Hafiza Kartı Gerek İlave Cihaza.Çektiğim Resimleri Buluta Atayım Desem 5 10 GB Alan Sunuyor Bana Bildiğin Hakaret Kaldığı İnternete Bağlı Olmuyorum.Evet İnternet Diyorduk İnternet Demek Cihazin Bataryasının İyi Olması vede İyi Bir Pil Süresi Demek Çoğu Apple Cihazda Sanırım Bi 6S de Pil Bİraz Büyük Tutulmuş Onun Haricinde Pil Vasat.Arayüz Çok Tuhaf Bir Tek Menü Var Oradan Harici Birşey Yok Widget Yok Bilmem Ne Yok Tabi Bunlar Bir Şeçim İşletimSistemi İle Alakalı.Yani Bana Göre Kullanmam Dünyada Alacağm En Son Cihaz.Nice Samsungcu İnsanlar Gördüm Apple Aldılar Töbe Ettiler Androide AmaKardeşim Ben Sevmiyorum Dün Beğenmediğim Android Cihazi Bile Alabilrim Yani O Derece.Dahası Eski Serilerinde Artık Tuşların Bozulması Konusu Malumdur Yenilerini Bİlmem.Yani Bana Göre Artısı Yok Cihazin

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA

MaxipmaN

Üye
android var kafam rahat. bir adet driver kuruyorum taktığım an herşey karşımda pcde. zamanında 720 veya 820 almaktan iyi ki vazgeçmişim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi

Koradam

Üye
Fotoğrafçılık ile uğraştığımdan dolayı her yorumunda fotoğraf değilde resim demenden dolayı gıcık oldum.
Resim çizilir fotoğraf ise çekilir kardeş ;)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt